Paprika

Vstupte do říše fantazie a představ, kde se realita a sny střetávají kaleidoskopickém světě čiré obrazové dokonalosti. Magický příběh se soustřeďuje na převratný přístroj, který vědcům umožňuje vstupovat do lidských snů. Když je přístroj ukraden, neohrožený detektiv a skvělá terapeutka spojují své síly, aby věc získali zpět – dřív než padne do rukou “snových teroristů.” Poutavý animovaný thriller natočil uznávaný režisér Satoshi Kon. (Bontonfilm)

litllewitch

Jedna z dalších japonských výborných věcích, kdy bloudíte mezi realitou a snem a nikdy si nemůžete být jisti, kde se zrovna nacházíte. ()

loki3016

......skvely napad...animatoori sa zblaznili a chrlia na nas nepoznane...neskutocne dobr hudba...jedno z dokonalych anime...hlavne ked pred tym ako si ho pozriete nespite 20 hodin a ulietate na Dickovi... ()

Neru_chan

Zde se nám dostává propojení animace a hudby na vyšší level. Stejně tak přechod mezi reálnem a snovým světem. Člověk nikdy neví co dalšího na něj z obrazovky vykoukne. Silný zážitek, hodně silný. Japonská animovaná tvorba přišla o velice talentovaného, originálního a neohratelného autora když Satoshi Kon zemřel. ()

Trepak

Čistý blázninec. A ako to už v bláznincoch chodí, človek sa tam nikdy nenudí. Skvelá vizuálna stránka, sympatická Paprika, no a fantázia, ktorá je naozaj bezbrehá. ()

Evelyn02

Nádherná animace, poutavý příběh, sympatičtí hlavní hrdinové. Mám ráda filmy, ve kterých se uplatňuje svět fantazie. Na děj se ale musí člověk soustředit, aby všechno pochytil, možná pomůže druhé shlédnutí. Nic mi nebrání dát 5* ()

lenoch

3,5 protože tenhle film je pro mě trochu znepokojivý... Cítím jak šílenství škrábe svými nehtíky uvnitř mojí hlavy. Zhulení se na to radši nedívejte. ()