Ve filmu Hostel II sledujeme tři mladé Američanky, které pod vedením exotické a okouzlující známé z Evropy vydávají z Říma na společný víkendový výlet do lázní s příslibem odpočinku, zotavení a posílení svých přátelských pout. Najdou dívky to, co hledají? Nebo se staly obětí klamu, následkem kterého se z nich stanou pouhé loutky v rukou úchylných a privilegovaných lidí z celého světa, kteří na stejné místo cestují potají za účelem ukojení svých příšerných potřeb a tužeb? (oficiální text distributora)

Alexandre

Po vynikající jedničce přichází pořád dechberoucí, ale již o něco horší dvojka. Opět jízda plná násilí, krve, zvratů, atmosféricky nabitá, ale dějově lehce předvídatelná a místy přehnaně násilnická. Ve druhém díle se seznamujeme s tajemnou organizací trochu lépe a navazujeme na první díl poměrně slušným začátkem. A jak se to rozjíždí slušným začátkem tak konec, který je jako vystřižený z nějaké hororové komedie, to hezky završí. 60% ()

FoxMulder odpad!

Film, který tvrdí, že kdo není schopen umučit k smrti nějakou nevinnou duši a nemít z toho radost není normální? Je to neprosto zbytečná humusárna na ukojení choutek zvrhlých úchylů, se scénami, které jak jsou trapně hnusné, tak jsou naprosto nezajímavé a nevzbuzují žádné emoce. Asi bych se nedivil, kdyby se těmito filmy nechal někdo labilnějšího charakteru inspirovat a choval se stejně nechutně, jako zdejší zbohatlíci. ()

gemi

Na malou, krátkou chvíli, jsem uvažoval o čtyřech hvězdách. Jedna ze zářných výjimek, kdy dvojka překonala jedničku. V tomto případě to ale nebylo kumštýřstvím jako u Terminárota či Vetřelce, ale odvahou produkčního týmu udělat dvojku poměrně humusoidní jedničce. Na druhou stranu zas tak moc neriskovali, protože si asi (stejně jako já) nedokázali vůbec představit, že by to mohlo být ještě horší. ()

Henry Morgan

Tak to nebylo vůbec takové, jako part I. Řekl bych slabý odvar, stejné schéma, jen změna pohlaví hrdiny. Ono se taky nedalo čekat nic lepšího. Ale očekával jsem napjatě, kdy proběhnou ty ošklvé scény a paradoxně tam skoro žádné nebyli, až na amputaci penisu. Na to, jak se roth s tarantinem chvástali, že vymýšlí různé stupně tortury, to bylo dost chabé. Ale dostal mě konec. Ten byl, aspoň pro mě, dost nečekaný a dost mě potěšil. Joo, není nad vykoupení a pěkné tetování! ()

Zikus

Kdyby se s ní nes*al a rovnou jí mučil a zabil, tak by mu ho neustříhla- nesnáším takovýhle protahování..... Aspoň že zhynula ta kráva s deníčkem, a koňskýma zubama, byl jsem z ní na nervy už od začátku. ()

Likan7

Posledních 5 minut je nejzajímavějších. A to jen díky nůžkám. Jinak ale asi poživatelnější pokračování než jednička. Na bezbranné holky se dívá asi trochu lépe než na bezbranné blbečky, to si chtějí užít. Hostel II samozřejmě není dobrý film ani v rámci hororu, je to jen příjemně krátká vyvražďovačka s několika modelkami a dvěma scénami, které za něco stály. To je ale tak všechno. ()

mira.l odpad!

No tak to mi poser, co přijde ve trojce... Jak může někdo něco takovýho vymyslet? Když autor scénáře tuten výblitek někam přines a ukázal, tak přece musel okamžitě jít do kazajky, ne?? Myslím, že scénáristovi buď došly léky nebo si vzal nějakej extra silnej matroš. Protože - když čistě teoreticky vezmu na milost všechno to předtím a budu dělat, že to vůbec nevypadalo, jako že ČR a Slovensko je taková Nová Guinea před několika staletími - těch posledních deset minut je vážně k smíchu. Ale jako fakt. To je úplné obrácení Ferdyše Pištory. Cha....chaááááá. ()

D.I.G odpad!

Konský trus, no hnus! Keby sa ten fagan nevlizoval Tarantinovi, tak dnes by ešte stále robil v supermarkete!!! ()

TSZ

Kupodivu se mi to nezdalo tak spatne,da se rici ze asi na urovni prvniho dilu.Rozhodne se nejedna o kinematograficky zazrak,ale o vcelku povedene pokracovani talentovaneho horroroveho tvurce.I kdyz to tu bude naprosta vetsina ctenaru hanet a nadavat na "nevkusnou americkou podivanou",bude to zpusobeno spise urazenosti,ze nase milovana zemicka,o ktere si bohuzel vetsina mysli ze je pupek sveta,byla vyobrazena timto zpusobem.Kdyz se vsak pokusite zamyslet,uvidite jen to,jak si Eli Roth dela legraci z tech tupych Americanu,kteri povazuji vse mimo Spojene staty za balikov ci kocourkov. ()

husoko

Obsadenim mi film pripomína psychotickú verziu jedného z mojich obľúbených seriálov >>> už som naozaj čakal, kedy sa v 'hostelovskej pražskej Bratislave' objaví nejaká desperate housewife... Áno, jeden hlavný (ale nie ten najzásadnejší) problém filmu je CASTING (tým už spomínaným zásadným problémom je fakt, že tento film má neinvenčného 'akože' režiséra E.R.) >>> zlé, zlé, zlé a ešte raz zlé obsadenie hercov sa dá ospravedlniť možno len výskajúcimi devami a spestrujúcou postavou Milana Knažka:) Patrné zlepšenie oproti jednotke tu je už len v tom, že ma druhý Hostel neurážal tak, ako ten prvý.. ()

Ravenus

Horší než jednička. Hostel 1 byl aspoň v něčem originální, zatímco 2 je víceméně to samé, akorát s ženskými hrdinkami a hnusnějšími gore efekty. Líbilo se mi ale, že už neukazovali Čechy a Slovensko jako země, kde se vývoj zastavil před 50 lety. Jestli ale to má být jeden z nejbrutálnějších filmů, tak se koukněte na něco od Takashi Miikeho. 1 hvězdička je za Rogera Barta a Richarda Burgiho. ()

playboy_05

Roth se film od filmu zlepšuje...Hostel 1 možná stál za starou belu, ale musím uznat že dvojka už je daleko lepší, těch 35% zde je asi jen ze zaujatosti, protože já sem se skutečně dobře bavil a doufám že nás Eli ještě překvapí :) ()

lenzi odpad!

"Režisér" Eli Roth vôbec nepochopil, čo je to vyvolať v divákovi pocit strachu a napätia. Namiesto toho chcel ohúriť zmesou zvrhlosti, zvratkov a kečupu. Milan Kňažko, tým, že sa dal nahovoriť na tento paškvil, u mňa hlboko klesol. Peniaze sa dajú zarobiť aj na komercii, za ktorú sa tvorca nemusí hanbiť. ()

Kariya odpad!

Když jsem se nechal napálit tím, že v prvním Hostelu by se měly promítat prvky mistra Tarantina, shlédl jsem to a trpce litoval. Domníval jsem se, že horší film nikdy nebyl natočen. Mýlil jsem se. Netrvalo ani 2 roky a na svět přišla ještě větší hrůza. K Hostelu 2 jsem se musel dlouho přemlouvat, ale nakonec jsem si řekl, že se Eli Roth přeci musel z takové hrůzy v poučit, být zas o film zkušenější, mít víc peněz a tak…. Ale ono to bylo ještě horší. Dvojka doslova probourala veškeré stropy mé fantazie o špatném filmu. Až mě to nutí k úvahám o tom, zda-li by se nemělo nějakým zákonem stanovit, co se ještě dá považovat za film a co už ne. Zákon ve prospěch diváka, poněvadž přijít více takovýchto filmů, které budou tak slavné, filmoví diváci si předčasně vydloubají oči sami z toho utrpení, něco takového sledovat. !! -20% !! ()

Slidger

Jeden díl stačil, tak nevím proč to má pokračování. Jediné co bylo dobré na celém filmu byly ty holky. Toť vše. ()

Mission: Impossible trochu jinak

Mission: Impossible trochu jinak

01.09.2010

Film se především nebude jmenovat Mission: Impossible 4 ani M:I:IV. A Ethan Hunt nebude suverénním hlavním hrdinou. O velení se totiž podělí s dalším agentem v podání Jeremyho Rennera. Studio… (více)

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

29.11.2006

Tak jako minulý týden, i tato středa je mimořádně plodná. Filmových novinek se urodilo tolik, že je prakticky nemožné vybrat mezi nimi tu nejlepší a nejzajímavější - a mě tedy nezbývá nic jiného, než… (více)