Ve filmu Hostel II sledujeme tři mladé Američanky, které pod vedením exotické a okouzlující známé z Evropy vydávají z Říma na společný víkendový výlet do lázní s příslibem odpočinku, zotavení a posílení svých přátelských pout. Najdou dívky to, co hledají? Nebo se staly obětí klamu, následkem kterého se z nich stanou pouhé loutky v rukou úchylných a privilegovaných lidí z celého světa, kteří na stejné místo cestují potají za účelem ukojení svých příšerných potřeb a tužeb? (oficiální text distributora)

Knor

Stejně zábavné jako jednička s několika velice delikátními a nádhernými scénami. Mám rád oba díly, ani jeden mě nezklamal. Toho násilí a brutalit není pravda mnoho ani v jednom díle, ale když už jsou stojí opravdu za to. ()

hero_bk

Příjemný horor, dokonce o něco lepší než první díl... Říkejte si co chcete, ale mě se to docela líbilo, správně krvavý, docela šablonovitý, ale nic jsem nečekal, takže fajn :) ()

Homerking

Mrzí mě že se Hostel 2 dostal na nižší příčky. Mě se líbil stejně jako první díl. Opět to nechutně vypadající prostředí a stejně nechutné scény. Většině lidí to přijde dost stupidní ale skrze růžové brýle se to dá skousnout. ()

Alojs odpad!

Ukázka filmového nevkusu a scénáristické imbecility. Víc napsat nelze. Ještě že jsem film sledoval z poloviny zády, jinak bych byl ostřejší. ()

BrianStorker odpad!

Totální slátanina určená pro slabomyslné jedince, kterým se líbí násilí a brutalita ve filmech. Jak jsem již několikrát zmiňoval, u horroru se mám bát, nikoliv zvracet hnusem. Toto není horror, ale opravdu podívaná pro slaboduché jedince. Ostatně o kvalitách filmu svědčí i to, že se produkce mylně domnívá, že na Slovensku žijí jen cikáni, úchylové, nosí se moravské kroje, na dožínkách vystupují masky z masopustu (nebo snad amerického Halloweenu?) a města a krajina připomínají Karlovy Vary, Prahu a Budějovice. Jen se divím, že slovenští (i čeští) herci se snížili k takovému braku a ponížení naší země. Nedivím se, že po uvedení jedničky se na Slovensku zvedla vlna protestů. Stále se cítím být čechoslovákem (a tím i jsem) a samotného mne tento snímek uráží. Trapné, ponižující... ()

DavidWebb

Hneď na začiatku by som rád poznamenal, že Hostel 1 som nevidel, ďalej do záznamu ctihodnosť, moje hodnotenie je v rámci žánru a hneď za tým, ako som zhliadol neskutočne debilné P2 a Splinter. Snímky, ktoré radšej ani nebudem komentovať, lebo po dopozeraní tamtých vtipov som len zúfalo vzal hlavu do dlaní a trpko pretrpko zaplakal. Navyše moje "nastavenie" na Hostel 2 bolo také, že to zničí aj zvyšok mojich mozgových buniek lobotomickým správaním sa všetkých postáv, čo sa našťastie nestalo. Otázka. Kedy ste naposledy videli naozaj, naozaj originálny horor? Takto z voleja ma napadne hádam iba Kruh, ktorý ale patrí do inej kategórie. Keďže Hostel 2 má byť hororom - krvákom, sa možnosti na niečo originálne značne zužujú. A predsa to na mňa urobilo slušný dojem. Pekné Taliansko, slušne navodená atmosféra pri zobrazovaní slávnosti dožiniek (či čo to bolo) aj zábery z kúpeľov boli... pamätihodné. Takýto druh filmu mi sekne v prípade, že je do toho zamontovaná erotika. A v tomto snímku boli našťastie (škoda, že iba) dve zaujímavé scény. Hlavná postava je veľmi pekná a hodne elegantná babenka a v zásade slušná herečka. Vlastne, najviac ma na filme rušila obrovská kvalitatívna priepasť medzi herectvom hlavných a vedľajších postáv. A vedľajšími postavami myslím všetkých európanov, tí boli jednoducho hrozní. Zrátané a podčiarknuté, možno je to lacné ale čakal som menej dostal viac a kľudne sa nato pozriem aj druhýkrát. ()

Worry77

Eli, opět se ti to povedlo. Už jednička se pro mě stala milníkem exploitation žánru, ale tohle je ještě o level výš. Nejen, že je to ještě o chlup brutálnější a napínavější, ale ještě to má skvělou hudbu a přesně tak to mám rád. Má to pár slušných scén jako např. scéna s tou ženskou a kosou byl super nápad, nebo ten konec (ten byl hodně působivej). Hodně mě překvapilo to Deodatovo kanibalský cameo, z toho jsem měl takovou radost, že jsem se musel usmát. Co se týče hlavních představitelek, asi nemám výhrady (i když mi možná víc sedlo to chlapský trio). Je celkem škoda, že se ke trojce už Roth nevrátil. Už není zdaleka tak atmosférická a výjimečná jako I. a II. díl. Nakonec tu mám ještě malou radu: pokud nejste obeznámeni se základními druhy hororového žánru, tak se na tenhle film ani nedívejte. (100%) ()

Luki.V

Eli Roth se vrací se svým pokračováním vcelku kontroverzního Hostelu a opět se polepšil. Od veskrze průměrného Cabin Feveru (který však měl své chvíle) nám režisérsky a scénáristicky dospěl k Hostelu, filmu který sice nebyl tak kontroverzní jak všichni čekali a trpěl zbytečnou první polovinou (ona zas tak zbytečná nebyla a pomohla k pozdější pointě celého filmu ale zbytečností v ní bylo přesto dost). Hostel 2 tímto nedostatkem netrpí protože nám nabízí i občasný pohled z druhé strany. Násilí zde není npřehnaně explicitní (o to je efektnější), scénář je opět chytře formulovaný (nemluvím teď o ději ale o významech) a celkově je Hostel 2 mnohem vyspělejší (a dospělejší) než jeho předchůdce. Herecké výkony jsou velmi dobré, Rothovo obvyklé cameo celkem pobaví, dialogy už nejsou stupidní a jediné co bych opravdu vytknul je návrat dětského gangu. ()

snake

Překvapivě dobré pokračování. I když se příběh nese v duchu prvního dílů, respektive je skoro totožný, máme zde několik velice příjemných novinek. Nejzásadnější je paralelní dějová linie slečen a dvou vrahounů, která se postupně prolíná. Dějový zvrat na konci byl pro mě překvapivý a nečekal jsem ho. Vzhledem k tomu, že první díl mi nepřišel extrémně špatný a nijak neurážel mé národní cítění, druhý díl jsem si naplno vychutnal. K tomu použití lidovek a československých tradic mi bylo velice blízké a oživilo jinak drsnou atmosféru filmu. I když Hostel II není v podstatě horor, ale jen film s dvouma nechutnýma scénama, jsou zde momenty, které mi na nervy pěkně zabrnkali, alespoň v kině. ()

Pitryx odpad!

Tak toto Eli tedy pohnojil dokonale. Ne jen že je to nudně ukecané, ale ani v závěru se toho zase tolik neděje, Prvních padesát minut o ničem, jen snad jedna scéna je dobrá a pak, když to sečtu, jestli je dobrých deset minut, tak je to málo. Maskéři moc práce neměli, kamera nestála za nic. Pro mě total propadák. A glosa ke staršímu komentu, odebírám i to málo co jsem dal, protože ten konec mohl být klidně v prvním filmu. ××××××××××××××××××××××× Starší koment:(30.9.2007)Hvězdička za to, že jsem se dověděl konec prvního "příběhu". Jinak je to bohužel nuda, nuda a zase nuda. Pokud se v jedničce 80 % filmu prožvanilo, zde je to asi 95. ()

Vanguard77

U Hostelu II jsem měl stejný pocit, jako když jsem kdysi sledoval Cruel Intentions II (pro neznalce originálního názvu Velmi Nebezpečné Známosti). Pokračování totálně obšlehlo koncept jedničky a totálně ho zmršilo, zparodovalo, zgrotesknilo a degradovalo. Tam kde v Hostelu ještě lze při velkém snažení uvěřit, že nějaká banda úchylů unáší turisty cizince a nechává je za valuty mučit jinými úchyly, v Hostelu II už veškeré (byť vzdálené) pouto s realitou mizí. Přeci jen, soukromá pevnost s desítkami stráží s automatickými zbraněmi a psy, to už by se asi před úřady neutajilo a jako byznys tedy neuchytilo. Vystřídání naivních chlapců naivními dí(ě)vkami filmu taky neprospělo (a to mi Bůh pomáhej, jsem 96%ní). Prostě Hostel 2 je paskvil. Hvězdičku za pár gore scén, jinak po jedničce propad. ()

habertek

Slabší jak jednička a opět na podobné úrovni...opět vytahování brutálnosti a nechutnosti na max. Toto je největší chyba pokračování filmů, že se režie zaměří na něco co k filmu diváky táhlo. Zde to byla jasně nechutnost, zvrácenost a brutalita tak proč ji nedat na max že? Za pár světlých chvilek a nezapomenutelný fotbálek na konci 25% ()

henrycruel

Líbí se mi to o trošku víc než jednička, ale je to pořád hrozný. Přibylo více akce, to je super, ale je tam taky dost nudných momentů. Nejvíc mě zklamal konec filmu, ale i přesto dávám dvě hvězdičky, protože je tam oproti jedničce určitý zlepšení. ()

Pajotka odpad!

Jako zastánce teorie, že pokračování filmům může jedině uškodit, musím u Hostelu 2 udělat jednu nepatrnou vyjímku. Děj stejně ubohý, scény taktéž nedotažené a tak nějak podivně střižené, ale když už nic, alespoň se mi u tohoto dílu chtělo víc zvracet z "působivě" nechutných scén, než ze samotného scénáře. ()

Mission: Impossible trochu jinak

Mission: Impossible trochu jinak

01.09.2010

Film se především nebude jmenovat Mission: Impossible 4 ani M:I:IV. A Ethan Hunt nebude suverénním hlavním hrdinou. O velení se totiž podělí s dalším agentem v podání Jeremyho Rennera. Studio… (více)

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

29.11.2006

Tak jako minulý týden, i tato středa je mimořádně plodná. Filmových novinek se urodilo tolik, že je prakticky nemožné vybrat mezi nimi tu nejlepší a nejzajímavější - a mě tedy nezbývá nic jiného, než… (více)