LUCIM

Čekal jsem, že to bude finální nejlepší díl (něco jako u Prciček/školní sraz) ale tragédie, Charlie nezklamal, ale už to není co to bylo. Snaha dobrá a místy jsem se pobavil, ale čmoud to táhnul nejvíc. Takže Coooo jeeeeeeeeeeeeee to. :( ()

SankaKofik

Sem tam vtipné, často trapné a zbytečně nechutné. Většinu filmu jsem se tak díval na prsa Ashley Tisdale, ty za něco aspoň stály. ()

ZZbyna

Nejvtipnější z celého filmu byly ty pokažený scény během závěrečných titulků. A ještě byla povedená scéna v chatě (evil dead), ale jinak docela nuda. ()

Ma_mo1985

Nebylo to zas až tak špatný jak to na první pohled vypadá. Předchozí díly jsem zatím neviděl takže nemůžu srovnávat. Ale oproti "Mládeži nepřístupno" to má aspoň nějaký děj a vtipné situace jsou opravdu vtipné. Aspoň většina. Oceňuji i spoustu bonusů na začátku titulků. Je zajímavé vidět vtipnou kombinaci hororů Mama, Lesní duch a Paranormal Activity. Příjemná oddychovka. ()

prometheusll

Tohle je prostě moje komedie.. Skvělá parodie,která úplně 100% dostane 4 hvězdy... Smál jsem se v kině a nebyl jsem sám...Nejlepší na tom ale bylo,že to byla parodie na všechny filmečky,které jsem viděl,takže o to to bylo zábavnější... Moc doporučuji.. ()

michalkop

Sice je vidět, že se snaží, ale buďto to by dáno naprosto otřesnými titulky nebo nevyváženým scénářem, já se však moc nenasmál. Některé scény jsou hi-tec zpracovaný a jinde jen jede model autíčka po plastikové krajině. To samé platí i o kostýmech šimpanzů. Mimoto, už klasicky, postavy nemají mozek, ale jen shluk zmateně spínaných neuronů. ()

EddyT3 odpad!

Cely je to trapny. Par usmevnejch scen to nezachrani. Na starsi dily to nema ani omylem. Vypada to jako kdyz nekdo vezme trapny videa z netu a udela z toho jeste trapnejsi film. Chtelo se mi dat jednu hvezdu,ale nejde to. Oproti starsim dilum by to byla urazka. ()

elizha

SKlamanie, čakala som niečo lepšie, ide to dole vodou....každopádne, niektoré sceny hlavne, s tou ich ,,upratovackou" stáli za zasmiatie,... dve hviezdy koli dobrej parodíí na spomínany horor Mama... ()

xxxLussyxxx

Nechápu, jak někdo mohl dát odpat, když je to naprosto boží :D "Říkal jsem ti, že se ten žralok bude hodit" :D Kdo, dal odpad, tak nemá smysl pro humor. Protože pětka je boží :D ()

lilylove

Líbilo se mi to,občas jsem se i dost zasmála.Jiné díly jsem hodnotila slaběji,možná to bude tím,že v tomhle díle byla Ashley :) ()

Anime2

Zdá se mi to nebo Scary movie je horší a horší.Bylo těžké se zasmát ale šlo to.Konec byl docela vtipný.A nechyběli tam ani zhulenci.Dávám 50%. ()

AltairAhad

Ani nevím za, co jsem dala 1 hvězdu. Asi z lítosti nad tím, jak trapně mi při tomhle kousku bylo. Ještě, že jsem tohle nemusela vidět v kině. Zbytečně vyhozené peníze a zkažená nálada. ()

fabregas1

Člověk se tomu chce vyhnout obloukem, ale stejně si nějak tu cestičku k tomu najde. Neustále jsem si pokládal otázku jestli je to vtipné a nebo už ne, jestli je to vkusné či nevkusné. Scary Movie si asi svoje publikum najde, každopádně čím novější díl, tím větší demence. ()

james11

Trochu nechápu tak nízké hodnocení. Není to nic zvláštního, ale pořád se to drží v Scary movie kolejích. Asi trochu horší než předchozí díly, ale pořád to pobaví. Kolem 50-ti % si to určitě zaslouží. ()