• Chrustyn

Od třetího "Scary movie" jde série s humorem ve šlépějích parodií 80. let (určitě za to může i fakt, že se do díla vložil Zucker) a přestože se zde mísí humor neskutečně debilní, infantilní, průměrný i skutečně vtipný, mě to překvapivě vyhovuje. Film má něco málo přes hodinu a řada fórů se opakuje, nebo je jednoduše trapná, ale zároveň je zde několik scén, (párty s vysavači jsem si dal několikrát po sobě, ačkoliv neměla pro příběh žádný význam) které mě opravdu rozesmáli. A to se mi tak často nedaří. P.S. tentokrát se parodují hlavně snímky "Mama", "Paranormal activity" a "Černá labuť".(1.7.2013)

• Payushka

Takhle hrozne nepovedeny film jsem uz dlouho nevidela. Zjednodusene receno: ma to byt parodie, ktera je vtipna. Jenze humor abyste pohledali (vetsinou je na urovni 5letych deti) a parodicke scenky jsou nedotahnute. Snad jen Aronofskeho "kamera za zady" je tu trefne vystihnuta, ale jinak mrtvo... Doporucuju radsi sledovat South Park, v nem najdete vyrazne povedenejsi verzi.(8.8.2013)

• MáŠa

Předešlé díly sem měl celkem rád. Tenhle znova vidět nepotřebuju. Fórky tam nějaké byly, ale nic kule rvoucího. Všechno je to takový spíš trapný. Kupa scén, které se pojetím nehodí ke zbytku. Např. hned na začátku začnou Lohan a Sheen souložit, a celé to to zrychlí a na posteli se dějí úmyslně nesmysly. A takových scén, které nezapadají ke zbytku je to plné. Neříkám, že to v předešlých dílech nebylo, ale tam to měli celkem dobře vypoměrované a dobrých fórů bylo víc, že tam mě to bavilo. U tohohle pátého dílu ale vše odflákli. To, jaké horory spojili dohromady, to bylo celkem pěkné, ty další filmy z jiných žánrů už tolik ne, to už bylo takové navíc, takže potenciál tam celkem byl, ale využili ho prabídně.(5.9.2013)

• Žralok

Jak správně podělat dobrou parodickou sérii. Scén u kterých se dalo alespoň pousmát bylo jak prstů na jednej ruce dlouholetýho dřevorubce. Scary Movie mam rád. Ale tohle je totální debilita. Nejtrapnější ovšem bylo jak tvůrci plno vtipů zkoušeli zopakovat x-krát po sobě. Jejich záměr byl asi vyvolat záchvaty smíchu. Výsledek ovšem je jasný znuděný zívnutí... i ta 1* je spíš z milosti vůči značce Scary Movie. Jmenovat se to jinak tak tenhle film ani nejde do kin a do roka se na něj zapomene...(21.7.2013)

• ivishka

Málokdy se už donutím sledovat takové filmy jako je Scary movie. Pamatuji si doby, kdy všichni znali alespoň první 3 díly, jelikož to bylo něco vcelku nového a neohraného - a také vtipného. Každý kdo chtěl být "in" tyto snímky musel umět nazpaměť. Dnes tomu tak naštěstí není, ale každý kdo má alespoň stručný přehled v hororovém odvětví si musel být vědom toho, že tento movie je smíchán hned z několika hororů - minimálně jsem si všimla těchto odkazů: Paranormal Activity, Mama, Evil Dead a Black Swan. Ovšem nemohu si také pořád stěžovat a musím se snažit najít na snímcích tohoto rázu něco vtipného. Takovým vtipným momentem shledávám rozhovor Snoop Dogga s jedním hercem o tom jak se snažili zjistit jaký horor jim připomíná tu chatu v lesích. Nemusím jednoznačně moc chodit kolem horké kaše, jelikož chaty v lesích jsou oblíbenými destinacemi :-).(1.4.2015)

• - S postavou Dana bol pôvodne spájaný Craig Bierko, no nakoniec ho z neznámych dôvodov nahradil Simon Rex. (Sufferer)

• - Vo filme je parodovaná aj hororová snímka Evil Dead (2013), ktorá si odbila premiéru v amerických kinách len týždeň pred Scary Movie 5. Tvorcovia vychádzali iba z jej traileru. (ShortyIC)

• - Film nebol premietaný pred kritikmi. (ShortyIC)