Nebe007

Zajímavé téma, které by se dalo určitě lépe rozvést. Konec se mi zdál nějaký kostrbatý a useklý. Ubrat akce a o něco málo vylepšit výpravu. ()

benda02

Takových filmů jako tento je natočeno spousty, prostě běžný akční film s poněkud originální zápletkou, ovšem kdo ví, zda tohle opravdu nebude budoucnost, že tohle nebude jednou realita a to je právě to, co mě tu fascinuje. ()

davella

Musím přiznat, že mi chvíli trvalo, než jsem pochopila o co v tom filmu jde, a jak to tam chodí. Nápad určitě dobrý, zaujalo mě to, i když chvílemi jsem se ztrácela. Pro nadšence počítačových her nejspíš jeden z top filmů. Od Butlera se tak nějak už čekalo, že to zahraje dobře a M.C. Hall také nezklamal. Film, který si možná za rok pustím znovu, ale určitě nepatří a patřit nebude mezi nejlepší filmy, které jsem kdy viděla. ()

Kizermen

Asi nejslabší film Gerard Butler co jsem viděl ,ale vzhledem k tomu že má všechny filmy dobré ,tak Gamer taky nebyl k zahozeni. 40% ()

Didon.pipi

Jsem jen starý kmet, co vás tu už nějaký čas čte, ale ať se sebevíc snažíte, nejste až tak objektivní a filmově čtělí, byť se fakt svými komentáři nás fosilní uživatele o tom nutíte přesvědčit. Tohle tady o tom je jen krásná filmová evoluce, podepsaná filmovýmii profíky a možná byste měli vypnout komplíčky a koupit si spacáky a vydat se do přírody a nechat se jen tak poštípat komáry až by vás to vyděsilo k smrti. Tenhle film si prý užijou jen hráči videoher, tak bacha, kdysi v pravěku jsem jen honil vlka od slepice k slepici a hlídal si vejce a přesto jsem si Gamera užil i přes legendárního a tady vzpomínaného běžícího muže! Už teď jste všichni připojeni, a kdo je nezávislej a nepřipojenej? Nikdo! Nikdo nevíte, a co Matrix, jak víte, že nežijete život nezávisle na tom, jestli dovedete odpovědět na to, jestli myslíte, či jste, nebo myslíte a sníte a co takhle: hrát a vědět, že jsem a vědět, že sice myslím, ale je mi to na hovno, protože nevím, jestli vůbec jsem a navíc vědět, že jsem možná jen marioneta a za moje špagátky tahá tlustej idiot a špagátky mají zpoždění a v běžícím muži běžel hráč sám se svým sebou, i když pomáhal a věděl, že si koleduje a sakra věděl, že pokud bude myslet, tak bude, no, někde mezi náma v p.......nevím, kde skončili ti folozoficky vyspělí před tímto stoletím, možná normálně umřeli..... průser, tady, že v tom za pár let pojedeme všichni a rozhodovat se sám za sebe fakt nebudeme, musím si koupit baterie do svýho vlka, ať může zase honit slípky a zachraňovat vejce, jó, chci být to já, co si naliju sklinku vína a nemuset čekat, až mi ju nalije můj hráč!! Nechte si o tom zdát, ne vše, co se zdá, je sen! A konečná choreografická taneční kompozice - Dextrovy fantasie - báječná, tělo odhalující kreace, kdy už bylo nabíledni počkat si na muzikálovou závěrečnou - vyvražďovačku, byl exentrickogeniálníí. Mužská uchcávačka.......... ()

Pjotrik

Ufff, nevím co napsat. Gamer není špatným filmem, ale režiséři rozjeli opravdu sofistikovanou filisofickou hru na vysoké "umělecké" úrovni, kterou absolutně nezvládli po většinu času držet. Přesto je zde mnoho a mnoho výborných momentů a zamyšlení (?), které jsem předtím nikde neviděl. Kdyby zde šlo jen o příběh, bych nejspíš po půlhodině vypnul, ale tenhleten úchylnej psychosociální svět je ztvárněn zajímavě a hlavně se nejedná o usmrkanou teenage akci bez sprostých slov a krve (té krve je tam ale na mě zbytečně moc). Závěr ve vile Castla - tady asi má někdo rád Mechanický pomeranč:) Castle měl podezřele podobný zjev i hudební vystoupení jako Alex de Large. Není to špatný film, není výborný. ale je velice pěkně "jiný" a umí zaujmout. 75% ()

pallladin

Zajímavý koncept, který později vyčichne a stane z toho klasické "zabij padoucha a zachraň svět"...přesto 3 hvězdy za zajímavý nápad a odpočinkovou akční podívanou... ()

Jack_F.

:) Už úvodní scéna ukazuje, že režisér neumí ani točit akční scény, stříhá to jako jelito(ale dá se na to zvyknout). No takové hunger games 15+.Ten Neveldin je vážně režisérské hovado. :)) Hodně nápadů a hodně hormonů. Ale čím déle to člověk sleduje, tím trošku hormonů načuchne. ()

Richi007

Jako nebylo to špatný... dobrá muzika, šílenej čuper Dexter záporák, bitvy, střelba, střelenej mladistvej hráč a konečná tečka v típkem s s kliknutím na myši tomu dávají celkem grády. Rozklepaná akční kamera nemusela být tak rozklepaná a akční, ale zase mělo to svůj efekt, prostě jen krapítek ubrat.. ()

PatrikP4

Kdyby při těch akcí nebyla ta kamera tak rozklepaná (nebo mi to aspoň přišlo) tak by to u mě šlo o hvězdu více... Některé pasáže jsem nechápal, ale myslím že výkon Gerarda Butlera mi to vynahradil... ()

brasek

Príbehovo nezaujímavé, bez atmosféry a gradácie zápletky. Charakter snímku, že "zle postrihaný videoklip" je na mieste. Podľa mňa zbytočný príspevok do sveta kinematografie. ()

pájap

chvilku mi trvalo,než jsem se do tohohle snímku dostal ale pak to byla celkem jízda.takže dávám 4. líbilo. ()

Tweetak

Akční splácanina. Jinak to pojmenovat nedokážu, je to asi dělaný pro krve chtivé lidi a nic jiného než stříkání různých částí po okolí nečekejte. Zápletka je také velmi jednoduchá, docela jsem se nudil. Jedna tmavá scéna za druhou. ()

villain

Obrovské zklamání. Po dvou lahůdkách v podobě Cranku a jeho pokračování nám dvojice Neveldine / Taylor tentokrát nachystala neskutečně dementní podívanou. A dementní myšleno v tom špatném slova smyslu. Ano, je to béčko, ale i zde existují hranice, co je a není divák schopen vydržet, a tento snímek spadá až do oblasti neúnosnosti. Režisérské duo sice disponuje velkým množstvím nepřeberných nápadů a nemalým potenciálem, ale vše působí značně nedotaženě a překombinovaně. Jejich posedlost kamerovými triky a zběsilým střihem se naprosto vymyká jakékoliv kontrole a přechází do neřízené onanie nad vlastními klipovými schopnostmi. Co je mi ale opravdovou záhadou, jak z takhle našlapaného námětu mohli pánové vytvořit místy tak nudnou a ospalou záležitost, kterou nezachrání ani cool Butler. Alespoň, že Milo Ventimiglia z Heroes tu předvádí v asi dvouminutovém cameu nejlepší herecký výkon své dosavadní kariéry. ()

garten

Trailer bol viac než nadupaný,ale ostalo to pri trailery. Niektoré scény by si zaslúžili väčšiu hlbku ostrosti, zo švenovania a ostrenia bolí po čase hlava. Film je zmiešaninou Minority report a Rallye smrti, no na tieto filmy nemá. ()

mello21

,,,takto,zeby novy Running Man??? :)aaa kde to len stale najdu tych zle "vypadajiiicich padouchou" hmn hmn hmnn,te dve hviezdy len za frajera Butlera,Ludacris-ou kuuul hlas a Amber V. ;) ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize