Záhadný jednorožec

Adam Martin

Jørn Lavoll

Caroline Elgert

• Smok

Tri hviezdy zvyčajne dávam filmom, ktoré som ochotný si pozrieť ešte raz. Toto ten prípad nie je a nezachránia to ani koníky a krásne severské exteriéry. Bohužiaľ tuctová podpriemerná dráma (?).(21.10.2008)

• vesper001

Íhaha, to bylo strašný. Kdyby stupidita nadnášela, dívali bychom se na tenhle film dalekohledem. Vidět to ještě jednou, tak na jaře už nezaseju.(15.1.2018)

Nenáročný, ač pohádkový, přesto velmi civilní příběh na nedělní odpoledne. Cíleno zejm. na milovnice koní(18.10.2012)

• Rediik

Čekala jsem o dost více, celkem mě to zklamalo a nudilo. Ale za krásné koně a krajinu si 2* zaslouží.(11.7.2011)

Příjemný film, na který se pokaždé moc ráda podívám. Nádherná krajina Norska je jen bonus. :))(16.6.2015)

Když jsem kdysi býval milovníkem koní, hodnotil bych fil za 5 hvězd. Nyní z pohledu "normálního" člověka, dávám 3. Stále je to koukatelné dílo, sem tam nějaká ta nudnější scéna, občas i zábava, a skvělá krajina Norska.(30.12.2012)