poster

Noc drůbežích mrtvol (festivalový název)

 • USA

  Poultrygeist: Night of the Chicken Dead

Komedie / Horor / Muzikál

USA, 2006, 103 min

 • ivan_drago
  *****

  Nutnost pro všechny milovníky muzikálů, melodie jsou chytlavé a nesmírně vtipné a vynalézavé.... Vůbec celý film je povedená satira a komedie.... Jinak nechutnosti a vyprazdňování všeho druhu jsou na denním pořádku... Moc jsem se bavil... A skutečně musím pochválit všechny zombie kuřata, jejich masky jsou geniální...(22.6.2013)

 • Shr1nK
  ****

  Nejnechutnější film, co jsem kdy viděl. Tak hnusné výjevy a střihy, žádný jiný film nemá. Prostě film je komediálni erotický příšerně muzikální horrorový styl. K žánru bych ještě přidal erotický. No, asi si jdu stáhnout neco dalšího od Lloyda Kaufmana :D. Jinak se mě to líbílo, protože já su na takový humor, či hovadinu zvyklý. Pro mě si film zaslouží ctyři hvězdičky. 75%(28.10.2009)

 • Frajer42
  ***

  Lloyd Kaufman se tímto filmem pasoval na odborníka přes mužské zadky. Už teď si troufám říct, že tohle nebylo moje poslední setkání s žánrem Troma. Rozhodně mezi předchozími dvěmi větami nehledejte jakoukoliv souvislost. Nerad bych se totiž pasoval do role podobného odborníka. Tento film je zajímavý. Jsem tak přeplněn dojmy, že ani nevím zda mám začít u vtipných muzikálových čísel, která jakoby umožňují divákům odreagování od totálně ujetého zbytku, nebo třeba u takového jemného humoru, který si pohrává s vtipnou záměnou běžných anglických frází a nebo třeba u něčeho úplně jiného. Je tady skutečně o čem psát a na co se dívat. Slovo nahota pro tento žánr rozhodně není žádné tabu. Samozřejmě bobříka ani jeho mužskou verzi zde skutečně neuvidíte, všechno ostatní v míře vrchovaté ovšem ano. Pan režisér si hlavně vychutnává detailní záběry mužského vývodu nezpracovaných zbytků potravy, který je vidět asi tak v každém desátém záběru a censurovaný je pouze jednou. Totální demence zůčastněných postav je samozřejmě samozřejmostí. A je to zde prezentováno znamenitě cestou toho nejpřízemnějšího humoru, který si vůbec dovedu představit. Film je hrozně energetický a všechny postavy si svoje minuty slávy vyloženě užívají. Dá se dokonce předpokládat, že těch hereckých minut v jejich kariéře příliš mnoho nebude. Dost chvály. Teď si troufnu vytáhnout i něco z toho ošklivého soudku horších věcí. Koukání na moje milá kuřátka se velmi brzy stalo koukáním nepříjemným, protože se ani náhodou nejedná o kuřátka, která by s kuřátky měla společného více než zobák. Tím chci říct, že kostýmy jsou hnusné a nepříjemně se na ně kouká. Při pohledu na žánr je jasné, že je tomu tak schválně. Na tom, že se mi nelíbily to však nezmění vůbec nic. Klidně bych snesl více tělních tekutin na stěnách a méně kuřat v místnosti. Bohužel se jedná o film, který je převážně o kuřatech. Bystřejší jedinci tak možná zvládnou usoudit i po přečtení názvu filmu. Možná při hlubším pohledu lze zahlédnout i takovou režisérovu skrytou averzi vůči fast-foodům, protože si s celým jejich fungováním a především personálem dost vyhrál. Svoje hodnocení bych situoval někam kolem takových hodně pěkných 3*.(29.5.2012)

 • Filmmaniak
  ***

  Krev, sliz, zvratky, střeva, výkaly, hnus, kozy a zombie kuřata posedlá indiánkými duchy. Jo, je to sice hovadina, ale plná originálních prvků a zábavných gagů. Navíc se jedná o super parodii, a to nejen na fastfoodový průmysl. Kazí to jen ty ubohé zpívané části, ty si mohli tvůrci odpustit. Jinak typická TROMA.(19.9.2011)

 • waits
  ****

  Jestli chcete vidět něco od Tromy, sáhněte po tomhle kousku, už jen proto, že je divácky nejlépe hodnoceným filmem v historii společnosti. Jistě, jde o nechutnou až úchylnou podívanou, některé scény bych bez problémů oželel, na druhou stranu ovšem je film nabytý řadou gagů, z nichž některé mě dostaly do kolen. Hlavní postavou téhle podívané (anotace horror/komedie/muzikál je pravdivá, všeho se vám dostane) je mladík (Jason Yachanin) s vizáží, dikcí a někdy i řečmi mladého Woody Allena, (ovšem splést se nemůžete, Allen takovéhle filmy netočí:)) a jeho expřítelkyně demonstrující proti jakési obdobě KFC, kde mladík pracuje. Přes řadu bizarních (často politicky i sociálně nekorektních) situací a pěveckých čísel (nejraději mám Slow Fast Food Love a Longing to Live / Waiting to Die) se děj rozvine až k závěrečné vesele horrorové podívané a očekávanému konci (existuje i alternantivní, s pornohercem Ronem Jeremym). Vedlejší roli včetně pěvěckého čísla (starý Arbie) si střihnul i režér Kaufman, řada dalších vedlejších scén je obsazena dobrovolníky, sehnanými na inzerát. Ideální kousek na skupinové promítání. Ti kteří neodejdou v prvních dvaceti mimutách se skvěle pobaví.(29.8.2011)

 • - Arbieho (Jason Yachanin) tričko s nápisem „I love monster“ a obrázek Toxiho odkazuje na sérii filmů Toxický mstitel od společnosti Troma. (FMJ)

 • - Scény odehrávající se v restauraci se natáčely v prázdné prodejně McDonald's. Vše ostatní se natáčelo ve starém kostele, kde také sídlil štáb. (HellFire)

 • - Hlavní hrdinové procházejí celým filmem prakticky nezašpiněni. (L_O_U_S)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace