Noc drůbežích mrtvol (festivalový název)

Poultrygeist: Night of the Chicken Dead

Komedie / Horor / Muzikál

USA, 2006, 103 min

Waaauuu, no páni, skvělý nápad :-) Scény sice dost nechutné, ale za to dosti vtipné. Ovšem musím za ty nechutnosti hvězdičku strhnout... Každopádně pro mě jedno z těch lepších Troma filmů, možná nejlepší... Upgrade po 20 minutách: Já na to kašlu, zamhouřím obě oči, dávám pět, tenhle film si to zaslouží :-)(18.10.2011)

Abych byl upřímný, nesnáším muzikálové pasáže a vzhledem k tomu, že jsem neměl nic jiného na práci, tak jsem právě tyto pasáže využíval k dolití vína (kdy běžně užívám užitečného tlačítka PAUSE). Nebrání mi to však v tom, abych film hodnotil jasnou pětkou... Troma humor jak má být, gore jak má být, úchylnost jak má být...(10.8.2015)

Ta kuřata nám všem vyhlásila džihád.......Tak tohle je skvělá zvrhlost.Množstvím tekutin ve filmu se dá přirovnat k Braindead.Fakt to teče a stříka všude.Navíc je tam i spousta humoru a chytlavých písniček(což jsem nečekal,protože písničky ve filmu nesnáším)Je to totální ulítlost kterou vřele doporučuju.Ale POZOR.Je to Troma.Takže jen těm co mají s Tromou nějaké zkušenosti.Ostatní můžou být docela zaskočeni.(8.5.2015)

• Terzeus

Všade brutálnosť a odpornosť na maximálnej možnej miere ale smiech? Ak by neexistovalo zopár dobrých momentov, tak by to bolo možno aj na odpad za trápnosť. Pesničky zabavili, rovnako pobavil aj samotný Arbie, ktorý síce je fakt o ničom ale má svetlé momenty. O herectve tu samozrejme nemôže byť reč, rovnako ako o scenári... lebo tieto veci tam akoby neboli. Za nápady, zopár podarených momentov a poriadnu dávku odpornosti 40%.(31.8.2012)

Satira voči fast foodom po Tromácku. Lacné triky, veľa sračiek, pár vychytaných nápadov a to všetko v sprievode bláznivých muzikálových čísel. Má to dokonca aj sympatické postavy a niekoľko vážne hustých splatterových momentov. Ak by Lloyd pár hluchých minút nahradil ďalšími kýbľami vnútorností mohlo ísť o podobný kult ako trebárs Braindead. Aj keď scéna s tlstým páprdom, ktorý vysere samého seba s víťazným pokrikom "I´m skinny !!" má ku kultovosti veľmi blízko.(13.9.2014)

• - Arbieho (Jason Yachanin) tričko s nápisem „I love monster“ a obrázek Toxiho odkazuje na sérii filmů Toxický mstitel od společnosti Troma. (FMJ)

• - Hlavní hrdinové procházejí celým filmem prakticky nezašpiněni. (L_O_U_S)

• - Scény odehrávající se v restauraci se natáčely v prázdné prodejně McDonald's. Vše ostatní se natáčelo ve starém kostele, kde také sídlil štáb. (HellFire)