Cintoríny a pohrebiská sú posvätné a nedotknuteľné miesta. Práve na pôde, kde kedysi stávalo indiánske pohrebisko sa reťazec fast-foodov rozhodne vybudovať nový stánok na ukojenie, hneď po sexe najzákladnejšieho pudu typického američana: hladu po kuracích krídelkách a stehienkach. Lenže dovtedy sa chodí s krígľom po pivo, dokiaľ sa nerozbije... a usmrtené a skonzumované sliepky sa vracajú na tento svet aby rozpútali najväčší gore masaker, aký kedy Tromaville zažil. Grill-boyom a hosteskám neostáva nič iné ako poslať pápernatce späť na onen svet, skôr ako všetkým vydzobú oči a genitálie, čím zasýtia hlad po pomste. (Slavomír)

Frajer42

Lloyd Kaufman se tímto filmem pasoval na odborníka přes mužské zadky. Už teď si troufám říct, že tohle nebylo moje poslední setkání s žánrem Troma. Rozhodně mezi předchozími dvěmi větami nehledejte jakoukoliv souvislost. Nerad bych se totiž pasoval do role podobného odborníka. Tento film je zajímavý. Jsem tak přeplněn dojmy, že ani nevím zda mám začít u vtipných muzikálových čísel, která jakoby umožňují divákům odreagování od totálně ujetého zbytku, nebo třeba u takového jemného humoru, který si pohrává s vtipnou záměnou běžných anglických frází a nebo třeba u něčeho úplně jiného. Je tady skutečně o čem psát a na co se dívat. Slovo nahota pro tento žánr rozhodně není žádné tabu. Samozřejmě bobříka ani jeho mužskou verzi zde skutečně neuvidíte, všechno ostatní v míře vrchovaté ovšem ano. Pan režisér si hlavně vychutnává detailní záběry mužského vývodu nezpracovaných zbytků potravy, který je vidět asi tak v každém desátém záběru a censurovaný je pouze jednou. Totální demence zůčastněných postav je samozřejmě samozřejmostí. A je to zde prezentováno znamenitě cestou toho nejpřízemnějšího humoru, který si vůbec dovedu představit. Film je hrozně energetický a všechny postavy si svoje minuty slávy vyloženě užívají. Dá se dokonce předpokládat, že těch hereckých minut v jejich kariéře příliš mnoho nebude. Dost chvály. Teď si troufnu vytáhnout i něco z toho ošklivého soudku horších věcí. Koukání na moje milá kuřátka se velmi brzy stalo koukáním nepříjemným, protože se ani náhodou nejedná o kuřátka, která by s kuřátky měla společného více než zobák. Tím chci říct, že kostýmy jsou hnusné a nepříjemně se na ně kouká. Při pohledu na žánr je jasné, že je tomu tak schválně. Na tom, že se mi nelíbily to však nezmění vůbec nic. Klidně bych snesl více tělních tekutin na stěnách a méně kuřat v místnosti. Bohužel se jedná o film, který je převážně o kuřatech. Bystřejší jedinci tak možná zvládnou usoudit i po přečtení názvu filmu. Možná při hlubším pohledu lze zahlédnout i takovou režisérovu skrytou averzi vůči fast-foodům, protože si s celým jejich fungováním a především personálem dost vyhrál. Svoje hodnocení bych situoval někam kolem takových hodně pěkných 3*. ()

Devilian

Stejně jako u jiných Tromáckých kousků je toto opět prakticky nehodnotitelné. Člověk už musí přinejmenším tušit, do čeho jde a naprosto vypnout jakékoliv snahy o kritiku. Je to zábavné? Do určité míry ano (musím přiznat, že po těch pár pivech se člověk fakt zasměje přijemenším tomu, JAK sakra někoho takové ujetosti vůbec napadnou). Je to kvalitní filmařina? To rozhodně ne, ale alespoň si na to Lloyd ani nehraje. Doporučila bych to svým známým? Úchylům, které baví sledovat gorefest se zombie prsty v zadku, utrženými penisy, vydatnými zvratkovými přeháňkami, naprosto nekorektními vtípky o po zdech rozstříkaných mexičanech, a mnoho dalšího asi rozhodně ano. Ale předpokládám, že toto zrovna nebude šálek sraček ani pro zkušené hororové fandy. Nabízí se srovnání s Braindead, a tak trochu asi ano. Ale Troma dělá podobný žánr ještě o mnoho nechutnější, zvrácenější a ujetější, než kdokoliv jiný. Vstup na vlastní nebezpečí. ()

Bloody13

Troma byla vždycky jenom o sračkách, úchylech, sexu a zvráceném humoru. Tenhle kuřecí burger s názvem Poultrygeist se tak směle řadí mezi její "nejčistější" dítka, hned vedle Toxic Avengera a Terror Firmer. Všechny jejich nutné ingredience tu zastupují drtivou většinu 100-minutové stopáže. Z prdele cákající průjem, masturbace a výrony spermatu, spoustu teploušů a lesbiček, ztvrdlých bradavek a toho nejfantastičtějšího gore, jaké kdy lidské oko může vidět. Moje hlava chvílemi skutečně nepobírala, kam až Kaufman je ochoten zajít. Pro něj zkrátka neexistuje tabu, je to úchylák, provokatér a v neposlední řadě i osobitý filmař, který svou práci dělá hlavně pro sebe, diváci jsou až na druhém místě. Poultrygeist však obsahuje taky řadu muzikálových čísel, a ty Bloody zkrátka nepřekousne. Kvok, pardon, to bylo to KFC, co jsem měl právě k obědu. Nějak mi nesedlo... po těle mi nabíhá husina, z rukou raší peří a z prdele zase pětikilové vejce. Prostě úlet, ale Toxieho mám stejně radši. Kvok, kvok... ()

J*A*S*M

Očekával jsem od svého prvního tromáckého filmu takřka cokoli a hrozně moc jsem se na něj těšil. Bohužel jsem jím opravdu výrazně zklamán, takovou samoúčelnou odporností nejvyššího kalibru jsem byl vážně nepříjemně překvapen. Ba co víc, ten film není ani trochu vtipný (o to vydatněji je trapný), což mě kvůli obecným názorům na Troma filmy naprosto ohromilo. Poultrygeist tak může zaujmou snad jen (asi) typickou krvavostí, úchylností a ztřeštěností, nebo množstvím přemrštěného gore (jde to spolu ruku v ruce). To mi rozhodně nestačí, a tak se radši nejspíš do dalších výtvorů tohoto studia pouštět nebudu. Kde se berou ta pětihvězdičková hodnocení nechápu, to se vám to fakt tak líbí? :-0 ()

DJ Obelix

Ne, ne a ne. Ani hranice lidského vkusu mi nezabrání, abych Poultrygeistu dal plné a zasloužené hodnocení. Osobně jsem si myslel, že z pekelných filmových pásek od společnosti TROMA už na mě nic úchylnějšího (ve spojitosti s Tromou = geniálnějšího) než Toxie IV vybafnout nemůže. Ó, jak jsem byl naivní. Prozatím poslední tromárna mi dala vše, co jsem si kdy od sebranky okolo Lloyda Kaufmana mohl přát - a to v maximální možné porci.1. Nejnechutnější splatter všech dob (a to se vší úctou k prvotinám Petera Jacksona či předešlým troma snímkům), kde různobarevné tekutiny (převládající barvy jsou samozřejmě hnědá, červená a zelená) stříkají po všem a po všech. 2. mnoho párů obnažených ženských ňader. 3. Epesní muzikálová čísla se skvělými texty (narozdíl od slashera jsem si tyto scény užíval). A tak bych mohl pokračovat donekonečna. Najdeme zde i mnoho popkulturních narážek a samozřejmě nesmí chybět ani kultovní a po milionté použitý záběr na vzduchem letící a následně vybuchující auto. A bonbónkem na závěr pro české fandy je Arbieho nacionalistický proslov, kde je zmíněna i naše Česká republika (ihned za Kanadou, Francií a před Mongolskem). Takže suma sumárum - nářezovka, které drtivé většině populace pocuchá zažívací trakt, ale pro těch pár "vyvolených" se bude jednat o nezapomenutelný filmový zážitek. COCK-A-DOODLE-DOOM!!! ()

• Arbieho (Jason Yachanin) tričko s nápisem „I love monster“ a obrázek Toxiho odkazuje na sérii filmů Toxický mstitel od společnosti Troma. (Wade)
  • Scény odehrávající se v restauraci se natáčely v prázdné prodejně McDonald's. Vše ostatní se natáčelo ve starém kostele, kde také sídlil štáb. (HellFire)
  • Hlavní hrdinové procházejí celým filmem prakticky nezašpiněni. (L_O_U_S)