Noc drůbežích mrtvol (festivalový název)

Poultrygeist: Night of the Chicken Dead

Komedie / Horor / Muzikál

USA, 2006, 103 min

Nejnechutnější film, co jsem kdy viděl. Tak hnusné výjevy a střihy, žádný jiný film nemá. Prostě film je komediálni erotický příšerně muzikální horrorový styl. K žánru bych ještě přidal erotický. No, asi si jdu stáhnout neco dalšího od Lloyda Kaufmana :D. Jinak se mě to líbílo, protože já su na takový humor, či hovadinu zvyklý. Pro mě si film zaslouží ctyři hvězdičky. 75%(28.10.2009)

Už nikdy za střízliva(12.5.2013)

Pro mě jeden z nejlepších TROMA filmů, opravdu jsem se výborně bavil a na snímku jsem neshledal jedinou vadu. Nezbývá než dát plný počet.(12.9.2008)

Něco na zbůsob Braindead. Teda čekal jsem něco lepšího než Toxickýho Mstitele, ale tohle je teda o hodně slabší, jak říkam, neco jako Braindead. Průběh filmu nuda, jako pár scén hodně vtipných, hlavně ty gore a samý porno, ale to zpívání? To tam být nemuselo si myslím, posledních 20 minut masakr, proto 3+ no ale na Toxieho to nemá, fakt že ne.(22.6.2011)

Německé fekální fetiš porno! Tromu mám rád a tenhle kousek mě opravdu potěšil. Sice jsem se u toho neválel smíchy po zemi, ale vnitřně jsem se opravdu bavil. Ano, k takovému filmu patří sprosté písničky a hození cenzury do záchodové mísy. Snad i komentář by měl být vulgární, čehož se většinou snažím vyvarovat. Takže - kozy, prdele, ptáky a hovna si užijete vrchovatě!...a mám to za sebou. Závěrečný zombie masakr je plný zelených a rudých gejzírů, utrhaných končetin a vyvržených vnitřností, ale hlavně neskutečných nápadů, které vás nutí smát se opravdu naplno (připouštím, že slabší nátury u toho mohou zvracet, ale pro ně film opravdu není) - rozzuřené ptačí hlavy místo ňader jsou jen jedním z mnoha. Odkazy na Vetřelce, Věc či Mouchu mne potěšily stejně, jako na celý subžánr zombie filmů...(13.4.2013)

• - Hlavní hrdinové procházejí celým filmem prakticky nezašpiněni. (L_O_U_S)

• - Arbieho (Jason Yachanin) tričko s nápisem „I love monster“ a obrázek Toxiho odkazuje na sérii filmů Toxický mstitel od společnosti Troma. (FMJ)

• - Scény odehrávající se v restauraci se natáčely v prázdné prodejně McDonald's. Vše ostatní se natáčelo ve starém kostele, kde také sídlil štáb. (HellFire)