Noc drůbežích mrtvol (festivalový název)

Poultrygeist: Night of the Chicken Dead

Komedie / Horor / Muzikál

USA, 2006, 103 min

Dodíval jsem si říkám si průměr, takovej extra humus od Tromy (asi zrovna ten největší). Ale projedu ještě některé scény a zjístím, že to bylo vážně skvělé a hodně nabouchané vtipné gore horové béčko s poťouchlým Jasonem Yachaninem, který byl strašně vtipný. Někteří to tu přisuzují k braindead, není to opravdu mimo mísu. Kdyby se například Lloyd Kaufman a Peter Jackson (když začínal nejlépe) dali do kupy tak by se okamžitě zrušili žebříčky nejprasáčtějších a nekrvavějších filmů, protože tihle dva by vytvořili utlimatni masakr.(26.6.2011)

Ačkoli nejsem příznivcem fekálního humoru a vlastně ani hororů, říkala jsem si po přečtení mnoha Troma článků, že v tomhle případě by to mohlo být jiné... A bylo to jiné, můj první zářez do Troma filmů byl neskutečná do fekálního absurdna vedená podívaná, která mě neskutečně bavila od samého začátku do samého konce, včetně těch neskutečných muzikálových odskoků. Říkala jsem si, nebudu to hned zatracovat, zkusím jeden film a uvidíme, buď jo a nebo už nikdy nikdy víc. Pod ruku mi padl Poultrygeist, jsou za mnou závěrečné titulky a já říkám "fuck yeah". Další fanda úchylné továrny na ty nejzvrhlejší noční můry je na světě.(29.3.2011)

Sakra proč jsem 666tej, kdo toto dílo hodnotil?:-) Každopádně Kaufman je sakra divnej týpek. Myslel jsem, že větší úchylárna než je celá série Toxickýho mstitele není, ale omyl. Své pocity ani nedokážu popsat a to vydržím hodně, občas to bylo i mírně nechutné:) Bez počítačových efektů je to pro fajnšmekry fakt luxus. Jen ty zpívané pasáže mi tam moc nesedly, ale dalo se to. Zvláštních 80%(22.8.2014)

To nejlepší co jsem od Lloyda Kaufmana viděl,-gebil sem se s jen krátkými pauzami na nádech a výdech furt dokola.Vidět mě Lloyd, měl by ze mě určitě radost,jakože ze vzorového typa cílové skupiny.--DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ-- po celou dobu natáčení nebylo ublíženo jedinému živému kuřeti!! Všechny byly podříznuty ještě před natáčením,které bylo pravděpodobně kratší než je stopáž filmu.(1.6.2010)

Abych byl upřímný, nesnáším muzikálové pasáže a vzhledem k tomu, že jsem neměl nic jiného na práci, tak jsem právě tyto pasáže využíval k dolití vína (kdy běžně užívám užitečného tlačítka PAUSE). Nebrání mi to však v tom, abych film hodnotil jasnou pětkou... Troma humor jak má být, gore jak má být, úchylnost jak má být...(10.8.2015)

• - Arbieho (Jason Yachanin) tričko s nápisem „I love monster“ a obrázek Toxiho odkazuje na sérii filmů Toxický mstitel od společnosti Troma. (FMJ)

• - Hlavní hrdinové procházejí celým filmem prakticky nezašpiněni. (L_O_U_S)

• - Scény odehrávající se v restauraci se natáčely v prázdné prodejně McDonald's. Vše ostatní se natáčelo ve starém kostele, kde také sídlil štáb. (HellFire)