Noc drůbežích mrtvol (festivalový název)

Poultrygeist: Night of the Chicken Dead

Komedie / Horor / Muzikál

USA, 2006, 103 min

Něco na zbůsob Braindead. Teda čekal jsem něco lepšího než Toxickýho Mstitele, ale tohle je teda o hodně slabší, jak říkam, neco jako Braindead. Průběh filmu nuda, jako pár scén hodně vtipných, hlavně ty gore a samý porno, ale to zpívání? To tam být nemuselo si myslím, posledních 20 minut masakr, proto 3+ no ale na Toxieho to nemá, fakt že ne.(22.6.2011)

Waaauuu, no páni, skvělý nápad :-) Scény sice dost nechutné, ale za to dosti vtipné. Ovšem musím za ty nechutnosti hvězdičku strhnout... Každopádně pro mě jedno z těch lepších Troma filmů, možná nejlepší... Upgrade po 20 minutách: Já na to kašlu, zamhouřím obě oči, dávám pět, tenhle film si to zaslouží :-)(18.10.2011)

Snad největší tromácká prasárna, se kterou sem měl tu čest se potkat, všude tečou, potažmo lítaj nebo se rozmátlávaj sračky, střeva, hnis, do toho šílená mutace všech lidí na kuřata, opíchávání mrtvýho kuřete a na oddech tu máme nějaký ty muzikálový čísla s hromadou holek s kozama ven, fakt neskutčný, prostě správná mňamozní chuťovka po který sem dostal chuť si zajít do KFC, i když sem během filmu spořádal řižek, Peter Jackson může jen tiše závidět, akorát škoda, že je to celkem nuda a kvůli tomu jen průměrný tři, ale jestli bych měl hlasovat o nejprasáčtější film všech dob, tak tohle je jasná volba(3.7.2009)

Docela sranda. Točeno nostalgickou formou, chvílema působí trochu amatérsky, ale právě to tomu dodává takový ten nostalgický pocit. Pro někoho nechutné scény, pro mě zábavné scénky, které jsou na tom snad i to nejlepší. I jako muzikál by se tohle chytlo. Písničky jsou melodické, i když hooodně sprosté, ale na to už je snad každej zvyklej.(26.3.2013)

Samozrejme je to úplná blbosť, ale tak neskutočne vtipná, zvrátená, krvavá, brutálna, originálna, šialená a výborne natočená, že ju musím pochváliť. Ináč mi to trocha pripomenulo tohtoročný kraťas Brutal Relax, a tomu som dal plný počet. Hviezdičku strhávam za prvú nudnejšiu polhodinu. Ale ten masaker v druhej polovici, to bolo niečo neskutočné! Jednoducho vydarená krvavá jazda.(2.1.2011)

• - Arbieho (Jason Yachanin) tričko s nápisem „I love monster“ a obrázek Toxiho odkazuje na sérii filmů Toxický mstitel od společnosti Troma. (FMJ)

• - Hlavní hrdinové procházejí celým filmem prakticky nezašpiněni. (L_O_U_S)

• - Scény odehrávající se v restauraci se natáčely v prázdné prodejně McDonald's. Vše ostatní se natáčelo ve starém kostele, kde také sídlil štáb. (HellFire)