Rex Mundi odpad!

Och... môj... bože... nevidela som to od začiatku, len som si 4 roky po funuse povedala, že keď už je to v telke, tak to nechám pustené. Pôsobilo to na mňa rovnako ako kedysi seriál, z ktorého som videla len asi 1,5 časti, aj to len z prinútenia. Myslím, že som ešte NIKDY nevidela film, v ktorom by bolo viac plkov a bol viac o hovne. Dávno viem, že nie som cieľovka tohto skvostu (zlomený necht vo mne nikdy nevyvolával hystériu), ale niekedy nechápem, ako niekto tou cieľovkou môže byť. Podobné nízkotučné rady do života ako z múdrej knihy musia znieť originálne asi len auparkovým pipinkám, ktoré okrem návodu na použitie kozmetickej masky (a možno nejakého Coelha) nečítali ani len tú Evitovku... ešte aj v nej by našli o kus viac reality a menej prázdnych rečí. ()

Trellíno

Vuitton, Westwood, Gucci, jsou to všechno p... Teda kromě nadrženky Samanthy, která v tom má možná vážně jako jediná dost jasno. Povrchní, hloupé a narozdíl od vcelku snesitelného seriálu i překvapivě nudné a většinu abnormální stopáže i extrémně nezábavné. ()

Spooner

Na to, jak moc nemám rád seriál, se mi tento filmový kousek překvapivě líbil. A přitom se toho zase tolik nezměnilo. Hlavní hrdinky jsou pro mě místy pořád nesympatické, Sarah Jessica Parker je pořád ošklivá a ty módní výstřelky co nosí mě pořád neberou. Ale celé je to tentokrát zabaleno ve velmi svižném hávu, zápletka je romanticky příjemná a humorné situace a dialogy tady na mě (narozdíl od seriálu) většinou fungují. A ani nevím čím to je, ale prostě jsem se nechal tou náladou trochu unést. A uteče to velmi rychle, i přes svou docela dlouhou stopáž. 70% ()

Reiniš

Kýčovitá, přes dvě hodiny trvající reklama na iPhone, Diora, Manola Blahnika, Vivienne Westwood a kupu dalších návrhářů. Těch hadrů a všelijakých serepetiček je ve filmu fakt až moc, na druhou stranu Sex ve městě nikdy vyloženě nenudí a hlavní představitelky jsou skvělé. ()

sepp

Me pocity z celeho filmu do nejmensiho puntiku naprosto presne popsal ve svem Komentari Tetsuo - opradvu nevim, co bych dodal. Jen to, ze duvod k memu vyssimu hodnoceni 4* jsou prave ony pravdy o mezilidskych vztazich, ktere jsou preci jen motorem vseho lidskeho na teto planete... ()

lesumir

Pro mě, milovníka mody a filmů to bylo velká výzva, opět se setkat s touhle dámskou společností z New Yorku. Dopadlo to trošku jinak, než jsme si představoval. „Holky“ totiž zestárly, ale především, zestárnul jsem já. Už nepůsobil Cariin šarm, Samantina zvrhlost, Mirandina upřímnost a Charlottin úsměv. Tohle všechno za ty roky vyšumělo stejně jako moje vzpomínky na včerejší projekci. Stopáž přes dvě hodiny, nemůžu říct, že bych se nudil, ale film jako celek je nevyvážený, vtip se mísí s laciným emocionálním vydíráním a i když to nese nálepku „Movie“, tak jako by to bylo 5 dílů v jednom, to prolínání je sice nepatrné, ale dá se zpozorovat, pokud člověk sledoval seriál. Jsou to „prology“ hlavní hrdinky o lásce, romantická hudba a vánoční záběry. Herecké výkony standardní, nic jiného se nedá po těch letech čekat. Dobře vybraná hudební složka. Mody tam moc není, sem tam se mihne taška LV a šatičky od de la Renty, ale sexu je ještě méně. Pro informaci, přívěšek „Love“ stojí okolo 90 dolarů na ebayi. Mimochodem, velké překvapení čeká pro ty, co viděli seriál v češtině, představitelka Carrie má úplně jiný hlas, snad až nepřirozený :)) ()

A_FISH

TOHLE snad nikdo nemůže myslet vážně! Že ne, řekněte, že ne, prosím.... Jednu hvězdičku uděluji sám sobě, za to že jsem to ty dvě a půl hodiny poctivě vydržel. Zajímavé komentáře: movie. ()

MISSha

Nevím jak ostatní, ale já si v seriálu moc neholduju a ani moc mi do hlavy nejde jeho úspěch.A stejně tak film-s nadějí na odpolední komedii kterou bych zaplácla čas ,jsem se na to koukla a ...no ... neříkám že bych se chvílemi nebavila, ale přesto to na mě působylo tak nějak chladně,ohraně,povrchně... Z postav mi byla hrozně nesympatická Sarah Jessica Parker u které nechápu přívlastek módní ikona,protože vypadá upřímně řečeno jako kobyla a to doslova...a to její herectví taky není žádná sláva.Naopak nejlepší postavou dle mě zahrála Kim Cattrall která snobskou Samanthu vystihla dokonale.Jinak nic-moc,stejně jako seriál... ()

ajuska

Hodně subjektivní hodnocení, mám moc ráda seriál Sex ve městě a i když si myslím, že byl zakončen opravdu dobře, pokračování ve filmové podobě mu nijak výrazně neublížilo. Jako samostatný útvar sice moc nefunguje, chybí tu silnější zápletka a promyšlenější pospojování některých scén, ubylo na komediálnosti a přibylo na romantické uslzenosti, ale nostalgie ze setkání s mými oblíbenými hrdinkami funguje dokonale. Určitě film pouze pro určitou kategorii lidí – fanoušky seriálu. ()

KlárkaS

Možná je to tím, že jsem seriál nikdy neviděla, nebo taky tím, že jsem od toho vůbec nic nečekala. Ale popravdě řečeno, i přes dvě a půl hodiny jsem se ani jednou nenudila, slušně jsem se bavila a jednou nebo dvakrát jsem byla i dojata :). Ve srovnání s ostatními filmy by to byl pouze průměr, ale v dnešní době podprůměrných komedií si to zaslouží 70%. ()

Big Bear

Ačkoliv jsem seroš občas avšak ne plánovaně sledoval, tenhle celovečerák mi přišel svojí koncepcí úplně stejný. Jen stopáž byla delší. Je to furt dokola s panem Dokonalým, vezme - nevezme... Problémem je jak jde čas, tak ty 4 krásky ač se stylisté a maskéři snažili sebevíce zkrátka zestárly. Nic proti hezky nalíčeným padesátkám, ale když si vzpomenu na první dílu Sexu ve městě, tak tam holky vypadaly mnohem lépe a více jsem jim jejich romanticko - sexuální zážitky a peripetie věřil. Na stranu druhou ta jistá zralost čišící z filmu mu dala také zajímavý rozměr a sem tam padla i zajímavá myšlenka k hlubšímu zamyšlení. Konec konců, vztahy a lásku řešíme všichni. Takže kdo chce vidět zase po čase tyhle 4 kámošky z NYC, může do toho jít. Za mně je to průměr. * * * ()

hippyman

po dvaceti minutách jsem znechuceně odešel z kina, nedovedu si představit, že bych tohle vydržel dvě a půl hodiny! možná to v nějaký slabý sadomasochistický chvilce dokoukám na dvd... :) - - - edit téměř po 16 měsících: slabá chvilka nastala a musím říct, že jsem téhle estrogenové radiaci ze začátku opět nevěřil. nicméně po příšerném zážitku se Ženami jsem byl celkem příjemně překvapen. scénář byl nad očekávání nedebilní, celkem uvěřitelný a bezbolestně převedený na devatenáctipalcové "plátno". vadil mi prakticky jen konec (jak už tomu u romantických komedií USA bývá) a přehnaná délka... kdyby mi někdo před druhým pokusem o dokoukání tohoto snímku řekl, že tomu dám 70%, pošlu ho na psychiatrii. ()

Rosaviva

Popularitu tohohle seriálu nikdy nepochopím. Film byl stejně pitomý jako seriál, navíc na to, že neměl žádnou zápletku byl extrémně dlouhý. 2* ()

666teen odpad!

Fcukk it up pigface! ......"Starosti" několika, zazobaných, tupých ryb, mě věru neberou.....Vezměte do klubu neurotickou Ally a máme komplet sestavu pro TOP10 "Most hated fiends in movie ever". ()

Allien.9

Bohužel zklamání. Film se vleče, dvouhodinová stopáž působí nejméně čtyřhodinově a závěr je zase pro změnu zbytečně uspěchaný - těch 10 minut navíc by je už vážně nezabilo. (Ne)svatební zápletka je OK, ale kdyby se na dovyplnění volných minut přidalo ještě něco, nezlobila bych se. Nicméně je to "Sex ve městě" a zkoušecí scéna je úžasná, takže 3,5*. ()

Vančura

Podle mě v podstatě zbytečný film, který šel do kin v době, kdy už byl seriál dávno za zenitem (teď odhlížím od toho, že Sex ve městě u nás běží v telce dodnes, kdy už - v roce 2016 - nezajímá pravděpodobně vůbec nikoho). Vidět to po těch letech znovu pro mě ovšem bylo docela zajímavé, a to nejenom proto, že seriál jsem měl hodně v oblibě. Zaujalo mě tam třeba, jak rychle ten film zestárnul (předpotopní mobily a počítače), nebo že se v originále "Pan Božský" ve skutečnosti jmenuje "Mr. Big" (což mě docela překvapilo, podobně jako hlasy všech herců - film jsem zhlédl v původním znění, zatímco seriál znám jen v českém dabingu). Pokud jde o děj, ačkoli je film hodně dlouhý, bavilo mě to celou dobu, a dokonce se tomu filmu povedlo mě v závěru i dojmout. Film je to ovšem dějově dost předvídatelný, povrchní, jeho postavy mi jsou spíše nesympatické, a celé je to komerční až hrůza, proto za mě nakonec spíše jen průměrný dojem. ()