Reklama

Reklama

Columbo - Série 2

(série)
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (1972–1973), 10 h 28 min (Minutáž: 73–97 min)

Hrají:

Charles Macaulay, Don Knight, Michael Pataki, John Cassavetes, Anjanette Comer, Pat Morita, George Gaynes, James McEachin, Henry Beckman, (více)
(další profese)

Epizody(8)

Recenze (4)

kkarx 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Série si vybrala slabší chvilky, ale vynahrazují to díly s Robertem Culpem v Rozhodujícím zápase, Leonardem Nimoyem ve Zločinném stehu, Laurencem Harveym v Nebezpečné hře a Martinem Landauem v Dvojitém šoku, což jsou také jednoznačně vrcholy 2, série. ()

Reklama

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Druhá séria amerického, kriminálneho, televízneho seriálu "Columbo" bola natočená v rokoch 1972 až 1973. Obsahuje osem častí, v ktorých poručík Columbo z oddelenia vráž Los Angeleskej polície predviedol svoju vyšetrovateľskú genialitu: "Etuda v čiernej" (S02E01), "Džungľa v skleníku (S02E02), Rozhodujúci zápas (S02E03), "S dýkou v mysli" (S02E04), "Rekviem pre padajúcu hviezdu" (S02E05), "Zločinný steh (S02E06), "Nebezpečná hra" (S02E07), "Dvojnásobný šok" (S02E08). **** ()

Galerie (57)

Zajímavosti (36)

  • V tomto díle je možné si všimnout, že herečka Blythe Danner je těhotná. V kostymérně se tento fakt snažili zřejmě zakrývat volným střihem šatů, i sama herečka si neustále bříško zakrývá oblečením nebo kabelkami. Avšak při scéně, kdy hraje tenis, šikovný divák pozná rozdíl. Jelikož se díl natáčel v roce 1972 a Blythe Danner je matkou jen jediného dítěte, kterým je Gwyneth Paltrow, která se narodila ve stejném roce, je možné říci, že Gwyneth si poprvé "zahrála" už v seriálu Columbo. (selfesteem)

Reklama

Reklama