Sex ve městě 2

USA, 2010, 140 min

LencaN

O něco trapnější než první díl. Ve zkratce jde o neskutečně kýčovitou svatbu gayů, o pištění, rozplývání se nad každým chlapem, řešení nošení podprsenek, otravování zvyky Arabů, přetřásání se v občas děsivých modelech (viz např. klobouk Carrie v letadle na cestě do Abu Dhabi mi připomínal starý koš na sbírání hub), snaha oddálit menopauzu 40-ti pilulkami denně, trapné sexové scény, hysterické chování představitelek. Opět to není celovečerní film, tak jak ho známe, ale jde spíš o splácání několika seriálových epizod, které se navíc ani moc neodehrávají v New Yorku, ale kdesi v přezlaceném paláci jakéhosi arabského šejka. Mimochodem, už v předchozím díle jsem žasla nad tím, jak si spisovatelka musí pořídit asistentku - na co? Aby jí pomáhala na toaletě? Všechno je děsně odtržené od reality (stejně jako v některých chvílích samotný seriál - OMG, kde by sloupařka vzala na stovky párů střevíčků za tisíce dolarů za pár?) a navíc každá mají chůvu a ještě třeba i hospodyni, hlavně že pořád zvládají mít zásobu extra značkových hadříků. Pardon, ale trochu mě to už vytáčelo. Chovaly se s prominutím jako husy, nebyl tam vtip, ani hezká móda. Bylo to přelácané, moc pozlátka, žádný přínos pro diváka, žádný hlubší smysl. Hrdinové se maximálně zvládli hádat o přílišném trávení času u televize na gauči. ... Chtěla jsem dát 2*, ale během psaní komentáře jsem to přehodnotila na 1*. ()

Miska2712

Ďalšia séria môjho najobľúbenejšieho seriálu a taktiež aj filmových scenárov. Milujem Sex v meste a ani jedno negatívum som nepostrehla, takže žiadne ani napísať nemôžem. Znova raz sa potvrdilo, že čokoľvek a akákoľvek časť tohto deju bude v budúcnosti natočená, stále sa tomu nič nevyrovná a tak ako skvelé podanie hercov, skvelá réžia a skvelý dej ma nikdy neprestane baviť a stále si tento film pozriem znova a znova :) ()

Amalberga

Sex ve městě : Carrie se topí v sebelítosti 2. Ještěže Kim Cattrall odmítla hrát ve třetím dílu, to už by byl obrovský propadák. ()

tchempi

Asi nejteplejší snímek, který jsem kdy zhlédl (z donucení s drahou polovičkou). Není to v pravém smyslu film, ale snobský reklamní spot na dovču v emirátech a značkové hadry, kabelky, cetky. I na reklamu se dá koukat, když v ní vystupují sympatické postavy. Tady je ale všechno jinak. Hlavní postavou je zde jakýsi travestita, který se, jak už to travestité dělají, obléká do ženských šatů. Dále je zde důchodkyně, která má nadpřirozené schopnosti - potkává výhradně slepé muže. Jinak si nelze vysvětlit, proč s ní všichni kopulují. Leda by se vyžívali v nekrofilii. Pak zde vystupuje zrzavá zombie a jistá bruneta, která před cca 20 lety zřejmě byla hezká. Suma sumárum by se tento kvartet uplatnil v nějaké komiksové bláznivině, v niž vystupují výhradně mutanti. A proč tomuto snímku, byť nemá absolutně žádný děj, nedám „odpad“? Protože, ač je to nevíře, viděl jsem i větší zvěrstva. ()

kuře.gril

Má- li ten film zobrazit 4 nejtrapnější a nejhloupější ženské na světě, pak je to možná počin dobrý... v jiném případě je to na hranici odpadu... ()

Kriss_tyna

Ach ano.. prvotní obavy, že.. Carrie bude mít dítě.. že Samantha se usadí.. že všechno bude mít ten sladký americký happyend.. a tím dojde na to klasické klišé se.. díky bohu nenaplnily! Nebyly by to ony, pokud by se vše netočilo kolem módy, přepychu a sexu.. to vše zde samozřejmě zůstává.. k tomu to prostě patří.. Správný výběr hudby krásně podtrhuje jednotlivé scény a nádherně nás vede houpavým rytmem sledu událostí a dynamikou příběhu. Kdo čeká veliké zvraty.. ať nedoufá.. kdo se chce opět vmísit mezi dlouholeté přítelkyně, zažít exotiku, zamyslet se nad vztahy.. ať neváhá.. ()

alisek87

Na film jsem se velmi těšila a už po čtvrt hodině jsem litovala, že jsem na něj vyrazila do kina. V půlce filmu jsem se opravdu hodně rozmýšlela, zda odejít, nebo zůstat do konce. Jedna hvězdička za pěkné oblečení a australský fotbalový tým. :-) ()

Kubasino odpad!

Začal bych malou zprávou pro uživatele thewho18: fenomenálnost Sexu ve městě je dosti pochybná, pokud si ji seriál (film) vybuduje na prázdných plkách partičky zkrachovalých ženských. Mou drahou polovičku třeba v lecčems nechápu (a kdo říká, že tu svou ve všech případech chápe tak kecá), ale rozhodně to není v důsledku téhle stupidity. Průměrný šimpanz musí vidět, že tohle je vrchol nevkusu a slaboduchosti. Jak jsem se dočetl v jedné recenzi, tak "zdaleka nejobtížnější je vyhnout se nařčení, že podobné soudy plynou z toho, že autorem textu je muž, „který přece nemůže rozumět ženskému světu, protože nemá dost estrogenu". Film se tváří, že představuje skutečný svět žen, ovšem ve chvíli, kdy ho někdo nařkne, že takhle nevypadá, tak si zase hraje na to, že to je jen legrace. Pokud by opravdu takhle vypadaly a chovaly se "normální" ženský, tak bych raději zůstal doma a pošel na sešlost, než bych se s nějakou setkal. Ve zkratce by se dalo říct, že je to příběh znuděných cour, který si ve svém pofidérním mikrosvětě řeší malicherné problémy. ()

Margay odpad!

Bože, bože, bože. Rovnou se přiznám, že ze seriálu jsem viděla asi dva a půl dílu, jedničku film vůbec a i tu dvojku jen proto že mě na ni kamarád vytáhl o filmové noci. Téměř celé promítání jsem si připadala jako Rimmer při sledování telenovely a hlavou se mi honily samé otázky. V takové sukni vážně vyšla na trh?Na poušť šli v podpatcích (!) ? Té příšernosti co má ve vlasech opravdu říká čelenka? Rozdýchám hodně, hrozné kostýmy, nebo dialogy, nebo téměř žádný příběh… ale ne vše dohromady, semleté spolu se spoustou peněz a vizitkou úspěšného čehosi předtím! Jednu * za Samantino zakončení karaoke a noci v hotelu (,,Přemýšlím, co je horší“ ,,Samanta. Ta malá se nakonec unaví“). // (A taky, že kdybych dala Odpad!, tak mi onen kamarád jednu vrazí ;) ) Upraveno: Ne, fakt to nejde. Bylo to horší než odpad ()

chatwenna

Nechapu, kdyz ctu predchozi komentare... Lidi, co jste cekali? Psychologicke drama, o kterem budete jeste tyden premyslet? Sli jste do kina na sex, hadry a boty :) A ja jsem byla stoprocentne spokojena. Je to mnohem sviznejsi nez jedna, ale samozrejme kvalit serialu nedosahuje ani jednicke ani dvojka :) Nejlepsi scena - Lisa Minelli jako Single lady :) A banda muslimek ohaknutych od hlavy az k pate v LV... ()

bablík

Ze Sexu mě bolel hlavně zadek! Orgazmus se ale nekonal! Bylo to příjemné 2,5h mazlení, které si, stejně jako příběh, zítra nebudu pamatovat. Je to jako by jste sledovali celou sérii vkuse, v druhé polovině to máte chuť vypnout, jít spát a dokoukat to jindy. Celkem hodnocení 50%. ()

kacudzde

= zklamání. Po shlédnutí všech dílů oblíbeného seriálu jsem se upřímně zděsila natočení celovečerního filmu. Sex ve městě se mi líbil, ale tohle?! Z celé čtyřky jsou víceméně jen hysterky, Božský ztratil jiskru, děj je nezáživný ( nepomohl tomu ani luxus Abu-Dhabí ) a problémy už jen snobské ( Charlotte si stěžuje, jak jí unavuje výchova dětí i s celodenní chůvou... ). A postava Carrie? Ta z toho celého vyšla úplně nejhůř - po tom, co konečně získala to, co celé roky nejvíc chtěla ( Božského ), to málem všechno zahodí ( s Aidanem ) a ještě za to dostane diamant! ( od Božského )! Tak to fakt ne! ()

tcheque

Sex ve městě, ale je tam málo sexu, málo města, a vlastně tak málo všeho a je to takové plytké... ale kdo má rád SATC, tak to zvládne i tak. Oddechovka prostě, nemůžete od toho nic moc očekávat, že ,o) ()

Formanka

Jasně, neni to dobrej film, vaří z vody, nemá humor ani šmrnc, Samantha už se stala karikaturou sebe sama, ale... z nostalgie za 50%. ()