Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiální text distributora)

Cinex_studio

Joo, tohle je opět SAW! Všechno je poskládáno tak, jak má být a dává to smysl. Sic si zde SAW opět půjčuje z dílů předchozích, tak je to ale všechno v podobném duchu jako dříve, což sérii jedině prospívá. A také dávám 4 hvězdy proto, protože bohužel vím, co je díl další. ()

gggggg

Tento film bol na úrovni druhého dielu a to ma dosť šokovalo. Malo to pekný dejový spád a aj pastičky sa mi dosť páčili, čo som pri predošlých dieloch povedať nemohol. ()

VojtaHradec

Jeden člověk který se vždy rozhodoval podle svého peněžního blaha bude potrestán tím že musí zachraňovat své kolegy a vybírat si mezi nimi a pasti jsou dobře promyšlené a o něco brutálnější až se mi chtělo i zvracet ale i jsem byl příjemně překvapený. ()

jirikzaboj

Jeden z těch lepších dílů. Zápletka dává alespoň trochu smysl a rozjet “kolotoč” plný pojišťováků byl dobrý nápad, nad kterým se může leckdo pozastavit. Propojení napříč epizodami je pořád prázdné a v této fázi už nic neříkající. Saw funguje jako film do pozadí, u kterého občas nakouknete a stejně díky opakujícím se flashbackúm víte, co se vlastně děje. ()