Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiální text distributora)

morbido

Spolu s 3 najslabší díl série.Úvodná scéna je fakt moc...jak tu nekdo napísal vypadá to jak scéna z Scary movie....Ale aj tak sa to dá usledovat.Naštestí film končí tak jak končí a Detektiv Hoffman sa nam ešte chvílu zdrží.Je tak nemorální a nechutný že si na jeho míste neumim predstavit nikoho trefnejšího.... ()

karel63

Asi na tyhle filmy nesmím koukat po 22 hodině. Horor .... jen z toho, že určitě udělají 7 a 8. Škoda, že jim to nejde zakázat. ()

Wally Mroz odpad!

Nechápu, že toto je už 6. díl.Lidem kteří cítí nutkání dívat se na serii saw doporucuji vzít brigádu někde na jatkách, bude to mít na ně stejný účinek a alespoň nebudou podporovat takovy shit! ()

clemo

Myslím, že jsem kápnul na to, proč žádné pokračování nedosahuje obliby jedničky. Kdežto na začátku vidíme všechno z pohledu obětí - hráčů a částečně koukáme přes rameno mužům zákona. Co a kdo za tím stojí, je zahaleno. Postupně však více pronikáme do zákulisí, do práce těch, kteří to všechno připravují. Chybí tedy záhada. I tady je kamera Hoffmanovi v patách, když z ústraní dohlíží na průběh hry a taky je nám bez protahování naservírován i nový mstitel (bacha spoiler, ale fakt malý) - paní vdova po Kramerovi. ()

Jartian

na co dej sakra. staci vytahnout nejaky spatnaky ze spolecnosti a soupnout je do dumyslnych pasti. tyhle casti staly za to. Kecy kolem, a radoby pribeh byl uplne zbytecnej. ()

Patroxi

Jako každý saw blicí horor na který se nedá pomalu ani koukat .. :D každopádně někomu se tenhle styl hostel apod libí já se na to rád podívám ale neoslovuje mě to natolik abych se na to podíval znova :) ()

Shay

Dost originální série hororu. Není to žádná typická vyvražďovačka a podobné, kde je motiv jen jeden. Saw má v sobě něco víc. V každém díle se odhlaují další a další tajemství, jak co kde bylo apod. Hodně věcí mě zarazilo a vyděsilo, každopádně, stojí za to! Nepříliš typické způsoby úmrtí, zato horor, který u mě vítězí na plné čáře a dá se na kterýkoliv díl podívat znovu. Typickou větu si budu pamatovat asi navždy. "Zahrajeme si takovou hru". :)) ()

Lockdown

U čtyřky i pětky jsme nevěřícně koukali a pokládali si otázky, jak a hlavně kde na tydle kraviny Skládačka bere penízky., protože některé jako výtvory musely stát solidní majlant. No a v šestce by se už člověk nedivil, kdyby obšťastňoval nějakého miliardáře s tím , že mu za to do své žužu smrtící hry dokoupí nějaké ty kolotoče, obrazovky apod. Přesuňme se k postavám. Do rolí hlavních detektivů se nám tentokrát vrací nesmrtelná agentka Perezová a zvláštní agent Erickson, který bohužel nepůsobí tak tvrdým dojmem, jak nejspíše tvůrci očekávali. K pastem se moc vyjadřovat nehodlám. Řemeslně jsou zvládnuty bravurně, ovšem co se reálnosti a věrohodnosti týče, to už jde hodně za limit. Konec mě také nějak extra nenadchl a tudíž budu tento díl hodnotit spíše podprůměrem. 40% ()

SaMaeL98

Už mě to nebaví komentovat. Saw mě nikdy nepřestane bavit a toto byl další výborný trhák plný těch pochoutek co mám rád. ()

Feacher

Opět bylo zodpovězeno spoustu odpovědí, na které nebyla možnost získat odpověď... Příběh je standardem cele serie, vyusteni bylo opět překvapivé a už teď se nemohu dočkat "posledního" dílu... Opět 4 hvězdy ()

Holly_Molly

Hlavní hra v šestym filmu, okolo který se děj hodně točí by byla výborná, kdyby se odehrávala ve svym samostatnym vesmíru. Problém je, že neodehrává a podstata her je tímhle dílem převrácená naruby. Nejenže je celej díl vystavěnej okolo kritiky zdravotních pojišťoven (což pro děj série vůbec neni podstatný a působí to násilým naroubovaně), ale zmizela i ona možnost volby, kdy si oběť může vybrat zda se pokusí přežít a nebo zemře. Místo toho jsou hry a pasti v ní zkonstrouovaný tak, aby v nich vždycky někdo umřel..A ať Kramera jeho pojišťovna nezafinancováním léčby nazlobila sebevíc, absolutně to odporuje jeho charakteru a filosofii, v rámci toho co vybudovali předchozí díly to nedává smysl a i přes skvělej finální twist, to už citelně nabralo směr-prdel.. ()