Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiální text distributora)

Ruuzha

Pokud bude stále k dispozici dostatek scénaristů, kteří dokážou psát příběh odkazující na odkaz odkazu odkazu původního už 89 let mrtvého Jigsawa a dostatek úchylných psychopatů, kteří budou vymýšlet další a další vynálezy na mrzačení a znetvořování lidského těla, pak se ze Saw stane pravděpodobně nekonečná série, která na nás bude každý 1-2 roky chrlit díl za dílem. Kvalita se pravděpodobně nahoru neposune avšak myslím si, že dolu také moc ne. Několik milionů podobně zvrácených jedinců se pravděpodobně vždycky najde a tak nám nezbývá, než se těšit na to co si na nás tvůrci vymyslí až půjdu kolem roku 2050 do důchodu a v kinech poběží SAW XXXVII. 55% ()

KajusaK

Další dokonalý saw, nad tímhle dílem se opravdu skláním, už začátek kdo dá víc masa byl super..Dokonce jsem se v určitých chvílích i zasmála :)) ()

Deyw

Změna režiséra určitě Sawu prospěla..brutalnější vraždy a hlavně promyšlenější pasti a vetší důraz na příběh to vše tu nalezneme (je to tak,nejedná se o vtip :-)) ..možná nejlepší díl od geniální jedničky.. filmová stopáž je v pořádku ani chvíli sem se nenudil a tešil se na další chvíle co nastanou..což se mi u předchozích dílu nedařilo,kde nás režisér pořád masíroval vraždama,které pak ztratili svojí originalitu..tady je vše naopak..docela se divim,že se režisér dostal z propasti jaká se ze série Saw stala..Výborný restart filmu..konečně se těšim na další saw :-)) ()

Sabrewulf

No už prvních 6 minut dává tušit, že půjde opět o nechtěnou komedii. Dva lidi, co sami sebe řežou, aniž by se pozvraceli nebo zkolabovali... to fakt ne! O překombinovaných "zvratech" snad ani nemá cenu mluvit, nejlegračnější jsou ty neustále se vracející flashbacky k prvním dílům. Nevím, odkud stále bere záporák ty dokonale technické pasti, které by jistě obstály na nejednom světovém technickém výstavišti. ()

Radiq odpad!

Měl jsem s tím trpělivost, ale ta mi právě došla. Kdo neviděl předchozí díly, tak se v tom nemůže absolutně orientovat. Ani ten, kdo je viděl. V tom ději je prostě bordel a vubec to neni logicky a vubec to neni smyslny, protože to je nesmyslny. Nic to vašemu životu nepřinese, ani smrti. Nemá vůbec cenu na to koukat bez předchozích dílů. A tak mi v hlavě stále zůstane jenom ta vynikající jednička a smutek nad úpdakem série... Člověk místo toho, aby se soustředil na děj, tak přemejšlí, kde pořád ten Jigsaw bere ty budovy na vraždění a vymejšlí ty mechanický hračky na zabíjení a proč je má tak složitý a jak ho napadlo natočit tolik videí dopředu na další díly atd... ()

Nivenx

Mírný nástup kvality. Na to, že jde o šestý díl tak smekám. Rozhodně prospěla změna řežiséra a smrtelnou hru nám posunul mírně směrem nahoru, což jsem svým způsobem ani nečekal. Po čvrtém a pátém díle dobrá práce. Film funguje a poctivě se buduje temná a šíleným způsobem brutální atmosféra. Jeden z nejlepších dílů série. Samozřejmě na první fenomenální díl nemá. 75%. ()

URBAN

Téměř stéjné a kladné ve mnoha ohledech jako minulý díl zaujal mě především hrou ve které bylo zapojeno více lidí , ale nebylo to tak zajímavé jako v minulém dílu . ( 2.6.13/MAC ) ()

Estrellita

Normálně se těmhle filmům vyhýbám, protože mě k smrti nudí. Tady to ale nebylo tak zlé. Samozřejmě, naprostá absence napětí a dalších prvků, které od hororů vyžaduju... Ale když se na to člověk dívá jako na kriminálku, jde to. Uvažuju že si třeba pustím i nějake z těch starších a možná zkusím znovu i ten první, u kterého jsem tenkrát usnula... 50% ()

Motinski

Neviem čím to bude ale celkom som si film užil. Je menší zázrak že séria ktorá pracuje s tou istou zápletkou, natiahnutou a prekombinovanou naprieč pokračovaniami, nemá ani pri 6. diely výrazne klesajúcu tendenciu smerom k odpadu. Iné frančízi (hlavne hororové) môžu ticho závidieť. Tretia * je s odretými ušami, no naposledy som si sledovanie takto vychutnal pri Saw 2. A odvtedy už teda ubehla dlhá cesta. Fungovalo tu napätie, pasce mali skvelo vybalansovaný morálny podtón a brutalitu, záver dokazuje že tvorcovia nechcú naťahovať dej do nekonečna a videoklipove strihy a pohyby kamery sú konečne úplne preč. (To už sa z časti podarilo minule, tam som sa ale viac nudil) Nejde samozrejme o výnimočný triler ktorý by som všade ospevoval, flashbacky mi už začínajú vyčarovať úsmev na tvári, scenár má logické diery na každom rohu, no nie je tu nič čo by ma výrazne rušilo. Ajkeď úspech možno spočíva hlavne v tom že som si postupne pri jednotlivých filmoch zvykol čo mám očakávať. ()

baruss

Trochu drsnejšia verzia filmu Sicko v hlavnej úlohe s nie príliš charizmatických Dexterom. John Kramer má riešenie pre Michaele Moora. ()

ecceHOMMO

....rozhodne posun dopredu....avšak otázka zostáva, či je múdre ešte pokračovať v sérii, pretože sa v príbehu nič nové neodohráva menia sa len postavy a príbeh je čajový...a originalita nikde...vlastne jediné čo naozaj stojí zato sledovať je samotná hra jedinca snažiaceho sa prežiť...( a pre príbeh je lepšie keď neprežije.....) ()

Tony DiNozzo

Jednotka a dvojka sa mi páčili, trojka sa ešte dala ale ďalšie diely sú totálne oničom a lepšie to podľa mňa nebude ani s ostatnými ak plánujú nejaké. ()

Mrkvič

Neuvěřitelný, na co jsou lidi schopný chodit do kina. Tahle serie mi přijde zbytečnější snad i než nějaký muzikálování na střední. Co nejde šestému dílu upřít, je zase našlápnutý a překvapivý konec. Navíc je hodně úsměvná agitka proti pojišťovnám a jejím zaměstnancům. Chvíli jsem si dokonce říkal, zda nepřesvědčili Michaela Moora na post režiséra, nebo alespoň spoluautora scénáře. Hry už moc originální nebyly, ale naopak oproti pětce si zase na své přišli úchylnější diváci. ()

JimmyII

Celou dobu jsem si myslel, že mě Saw 6 baví paradoxně méně, než Saw V, navzdory zdejšímu hodnocení. Jenže pak jsem pochopil, že vláčnější styl vyprávění a rozkrývání děje je záměrně retardován, aby dal vyniknout strhujícímu finále, kde do sebe zapadne poměrně dost souvislostí a zdaleka to nevyzní tak trapně, jak by člověk čekal u šestého dílu čehosi. Greutert mě potěšil, těším se na sedmý - snad poslední - díl. Nejlepší past: kolotoč. 60% ()

Sokkk_y

Já už na to nemám sílu.... během třech dnů jsem zhlédl šest dílů této nohoto nekonečného filmového seriálu. A už se opravdu nechci opakovat. Proto dávám rovnou průměr za důstojné předukončení této hororové série. A dál se raději ani nebudu vyjadřovat..... ()

filmmovier

Tak tahle hra mě bavila opravdu hodně, jeden z nejlepších dílů série. Hodně mě tady překvapil (a potom i potěšil) skvělý Peter Outerbridge, kterého bohužel znám jenom jako Murdocha. Po strance scénáristické je to o něco lepší, než předchozí dva filmy, ubylo brutality a mnohem víc věcí bylo jasnějších. Tobin Bell byl opět nepřekonatelný, atmosféra po dlouhé době poměrně povedená, hráči i pasti poměrně zajímavé. Opravdu solidní postup nahoru, ale jedničku až žádný díl nepřekoná. Tohle je opravdu dost povedené. Dobrý scénář, ve všem se vyznal, flashbacky opravdu pro potěchu, skvělé obsazení, atmosféra, jako tradičně i finále. Za mě 80%. Tuhle hru dohraju až do úplného konce. ()