Barvy života (TV pořad)

Rodinný

Česko, 2001, 56 min

Iva Hüttnerová, Vladimír Čech ml., Marie Retková, Jiřina Šiklová, Jiří Winter Neprakta, Zdeněk Mahler, Kamila Moučková, Olga Čuříková, Jan Krasl, Ája Vrzáňová, František Koukolík, Václav Hudeček, Miroslav Jelínek, Jaroslav Tomsa, Valérie Zawadská, Eva Pilarová, Václav Vorlíček, Anna Ferencová, Miriam Kantorková, Jana Paulová, Jitka Smutná, Petra Černocká, Jan Kačer, Zlata Adamovská, Ilona Svobodová, Dana Syslová, Yvetta Simonová, Luba Skořepová, Květa Fialová, Růžena Merunková, Jana Boušková, Marcel Vašinka, Jitka Sedláčková, Miloslav Mejzlík, Lucie Bílá, Hana Zagorová, Magdalena Dietlová, Jana Šulcová, Naďa Konvalinková, Uršula Kluková, Radovan Lukavský, Jan Hrušínský, Miluše Šplechtová, Eliška Balzerová, Daniela Kolářová, Jana Štěpánková, Hana Maciuchová, Blanka Bohdanová, Gabriela Vránová, Vlastimil Harapes, Kateřina Macháčková, Roman Vaněk, Petr Štěpánek, Vladimír Brabec, Jaroslav Krček, Gustav Oplustil, Petr Brukner, Stanislav Zindulka, Ladislav Frej st., Petr Svoboda, Karel Urbánek, Olga Strusková, Hynek Bočan, Jiřina Fikejzová, Eva Salzmannová, Věra Křesadlová, Jarmila Šusterová, Věra Nerušilová, Marie Tomsová, Věra Čáslavská, Halina Pawlowská, Zuzana Skalníková, Helena Třeštíková, Jiří Černý, Ladislav Trojan, Jiřina Bohdalová, Vladimír Suchánek, Tomáš Töpfer, Jitka Vrbová, Marie Rottrová, Eva Gerová, Rudolf Jelínek, Miluše Voborníková, Ondřej Havelka, Bohumil Klepl, Alfred Strejček, Tena Elefteriadu, Martha Elefteriadu, Jan Schmid, Zora Jandová, Jiří Holeček, Pavel Klikar, Jiřina Jirásková, Karel Hvížďala, Václav Marhoul, Jiří Štědroň, Vladimír Kratina, Stanislav Wabi Daněk, Věra Kubánková, Vladimír Mišík, Bořek Šípek, Ester Janečková, Vladimír Hron, Milada Karasová, Petra Janů, Viktor Maurer, Václav Moravec, Jaroslav Vidlář, Dana Batulková, Helga Čočková, Pavel Bobek, Jiří Tuček, Rostislav Osička, Pavlína Filipovská, Oldřich Navrátil, Zuzana Slavíková, Tomáš Magnusek, Petr Vichnar, Václav Hybš, Jiří Kubíček, Táňa Fischerová, Eva Kačírková, Pavla Břínková, Alena Procházková, Aleš Cibulka, Lubomír Kostelka, Michaela Jílková, Ludmila Zábršová-Molínová, Miloš Hlavica, Nina Divíšková, Jana Břežková, Michal Hrůza, Pavel Šporcl, Šárka Kubelková-Volemanová, Olga Walló, Josef Zíma, Miloš Frýba, Valentina Thielová, Antonie Hegerlíková, Jana Hlaváčová, Karel Šíp, František Filip, Eduard Hrubeš, Michal Pavlata, Jaroslav Čejka, Věra Jordánová, Soňa Červená, Karel Richter, Jana Švandová, Jan Vlasák, Zdena Hadrbolcová, Petr Kostka, Carmen Mayerová, Josef Masopust, Zita Kabátová, Michal Pavlíček, Viktor Preiss, Libuše Švormová, Rudolf Hrušínský ml., Hana Hegerová, Ester Kočičková, Václav Havel, Jitka Molavcová, Richard Tesařík, Radoslav Brzobohatý, Taťjana Medvecká, Zdeněk Svěrák, Luděk Munzar, Vlasta Chramostová, Ladislav Županič, Jan Hřebejk, Ivanka Devátá, Norbert Auerbach, Jan Skopeček, Zdenka Procházková, Jan Antonín Pacák, Marie Poledňáková, Václav Chaloupek, Libuše Řídelová, Amélie Pokorná, Petr Pospíchal, Bořivoj Navrátil, Miloš Nesvadba, Jan Saudek, Dušan Klein, Zdeněk Žák, Miroslav Masopust, Josef Vinklář, Alexander Hemala, Liliana Malkina, Hana Gregorová, Milena Vostřáková, Marie Drahokoupilová, Libuše Havelková

Pořad pro starší..(26.4.2011)

Někdy na to rád koukám. Hlavně přes zimu. A hlavně jsem rád, že se tam objevují lidé, kteří se podíleli na kultuře, třeba dříve hráli v několika filmech, zestárli, a jak nyní žijí, jak uvažují, jak vzpomínají.(6.9.2010)

• CageDepp

Takový pořady jsou hlavně o hostech. Viděl jsem díl s Romanem Vaňkem tak to bylo dobrý, ale ten co přišel po něm byl fakt nudnej.(21.12.2012)

• Paxxx.cz

K věkové skupině lidí pro které je tento pořad určen mám zatím docela daleko, ale za Vladimíra Čecha, který se zde docela hodí dávam alepoň jednu.(12.2.2010)

Když mohou být pořady pro matky na mateřské - Sama doma, připadá mi fér, když jsou také pro důchodce, kteří dle mého názoru svém domácnosti tráví daleko víc času. Viděla jsem ho jen párkrát (třeba když jsem byla nemocná), ale těší mě, že se také myslí na tuto generaci. Co my víme, za co budeme rádi za 30 let....(18.12.2013)