Reklama

Reklama

VOD (1)

Jak vydělat miliony na touze lidí vidět krev? Protřelý sadistický obchodník (Samuel L. Jackson) to dokázal, když vybudoval impérium pomocí internetové stránky, na které spolu novodobí gladiátoři svádí souboje na život a na smrt. Jeho nejnovějším objevem je David Lord (Kellan Lutz), požárník, kterého unesli, uvěznili a donutili bojovat o vlastní život. Aby se David dostal na svobodu, je ochotný utkat se v sérii krvavých zápasů. Své soupeře zdolává jednoho za druhým, ale nejtěžší bitva ho ještě čeká. Teprve během ní rozpoutá skutečné krveprolití a odhalí tajemství, kvůli kterému se může celý výdělečný podnik zhroutit. Ve vedlejších rolích se představují Daniel Dae Kim (TV seriál “Ztraceni”) a Nina Dobrev (TV seriál “The Vampire Diaries”). (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (126)

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Jeden z tých snímkov, pri ktorých človeka napadne hneď ako prvé "Preboha, ako sa len do tohoto nechal nahovoriť herec veľkosti Samuela L. Jacksona?" Ostatných chápem, Johnny je rád za čokoľvek, Kelan si po Twilighte tiež moc nezahrá, keďže hrať nevie a Daniel Dae Kim si tiež okrem TV produkcie moc neškrtne. Myšlienka nie zlá, ale jej spracovanie a hlavne tí herci neherci. No strach a hrôza. ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Souboje v aréně na život a na smrt. Velmi vděčné téma bojových filmů na přelomu 80. a 90. let. Tvůrci tohoto snímku se k takovému námětu opět vrátili a vytvořili biják za použití už mnohokrát zfilmované šablony. Takže nepředstavují nic nového či originálního. Tedy snad jen jedna jediná věc. Místo zápasů zde není klasická aréna jak ji známe, ale místnost se zelenými zdmi. Různé prostředí se počítačem dodatečně dotváří pro internetový přímý přenos. Vizuálně to tedy nevypadá nijak špatně. Díry jsou však ve scénáři a v ne zrovna nejlépe propracované choreografii. Brutálně sice vypadají, ale zdají se mi nějak nedotažené. S porovnáním s těmi staršími snímky však zase o nic hrozného nejde. Tenkrát byli i daleko horší. Pro novou generaci tedy tento snímek nebude ničím vyjímečným, pro ty starší jen malá nostalgická připomínka. ()

Reklama

malylada 

všechny recenze uživatele

Je škoda, že je pramálo arénovek a jen vzpomínám na časy Van Dammových kousků. Bohužel po první půl hodině, která není tak zlá, jde vše z kopce minutu po minutě. Lutz se prostě neutáhne akční role a Jackson je vyloženě v jedné ze svých nejhorších rolích. Zápletka přes kopírák jako u těchto filmu, ale problém je v tom, že se snaží být něčím víc, což od takového filmu nikdo nechce. Arénové scény nejsou špatné, nemotornost Lutze zachraňují zpomalovačky a střihači. Celkově to je ale bída, s odřenýma ušima......3/10 ()

Allien.9 

všechny recenze uživatele

Typické béčko. Vezměte film "Zabij, nebo budeš zabit", vraťte ho zpět časem o dvacet až třicet let, přidejte trochu krve a nečekanou pointu a můžete distribuovat. A i když je první zmiňovaný snímek minimálně o řád výš, je "Aréna" pořád poměrně koukatelná (a to i přes Kellana Lutze, který mi nikdy nic neříkal). P.S.: Nepřestává mě fascinovat, k čemu všemu se (kvalitní) herec jako Samuel L. Jackson neupíše.;-) 2,5*. ()

Aslan 

všechny recenze uživatele

Aréna, ďalší snímok o tom ako sa naša západná civilizácia stále nemení, a stále túži po krvi. Internet je plný svinstva a zverstiev každého druhu lebo, na druhej strane sú ľudia ktorý si za sledovanie týchto zverstiev platia. Stále Chlieb a hry, Rím padol v 4 storočí a mi sme sa ďaleko neposunuli. Smutné, Krestanstvo sa nám snažilo pomôcť, ale mi si volíme radšej zlo ako dobro, lebo je to jednoduchšie ()

Galerie (12)

Zajímavosti (4)

  • Odlišných kosmetických aranžmá si je možno všimnout na poničeném, zjizveném a krví zbroceném těle Davida Lorda (Kellan Lutz) z jeho závěrečného souboje v aréně. Po něm se vydává po Loganových (Samuel L. Jackson) stopách a krev z jeho těla je rázem pryč - nejjasněji je to vidět, když prochází matně osvětlenou chodbou -, aby se na svém místě objevila až na samotném závěru filmu. (Conspi)
  • Muže z filmového štábu stojícího na žebříku si lze všimnout v závěrečné scéně, kdy se pronásledovaný Logan (Samuel L. Jackson) ve spěchu otáčí a ze zbraně pálí na Davida Lorda (Kellan Lutz). (Conspi)
  • Natáčení probíhalo ve městě Baton Rouge, hlavním městě amerického státu Louisiana. (Terva)

Reklama

Reklama