Světoznámý šéfkuchař Gordon Ramsay klade ctižádostivým kuchařům ve své restauraci "Pekelná kuchyně" v Hollywoodu přísné úkoly s vysokými nároky, aby rozhodl, který z nich si zaslouží vysněnou práci v jedné z jeho restaurací. Z jejich snů se ovšem rychle stávají noční můry. (mcmira)

John Marshall

Gordon je fakt frajer... co se týče komentu chelseaman22 Zdenek je sice taky fajn ale Ramsey má 12 michelinských hvězd tak ted si tu nabubřelost myslím muže dovolit a navic v Hell's kitchen se jedna o to kdo bude v jeho další restauraci a bohužel pro ty učastníky se nesmí nikdo divit že je na ně jak na psy. ()

tom173

Petrozzo, pryžmu na trojku!.. dodělávám omáčku šéfe.. nediskutuj, pryžmu na trojku.. hned to bude šéfe... Petrozzo, kde je ta pryžma?.. já ještě nemám tu omáčku šéfe.. musíš stíhat oboje!.. jdu na to šéfe..... Petrozzo co ta pryžma?.. bude za pět minut šéfe.. chci ji na talíři za tři!.. bude za čtyří šéfe....Petrozzo, co ta pryžma?.. je na talíři šéfe.. polij ji omáčkou a dělej už je to čtyři a půl minuty!.. já tu omáčku spálil šéfe.... ()

mpet

Pořad roste a padá společně se soutěžícími. Někdy je to super, jindy pořádná nuda, ale aspoň na Gordona je spolehnutí. Jeho prořízlá držka s jeho nejpoužívanějším slovíčkem "fuck" opravdu stojí za to. Jen škoda za tu cenzuru, neboť pořad je prošpikovaný samými píp píp píp. ()