Hněv Titánů

• USA Wrath of the Titans (více)

Deset let po porážce obludného Krakena se Perseus pokouší uchýlit ke klidnému životu jako rybář a otec malého syna. Jenže mezi bohy, oslabenými nedostatkem lidské oddanosti a dlouho vězněnými Titány, pod vedením zuřivého Krona vypukne velká válka. Zeus, který byl zrazen Hadem, je zajat a unesen do podsvětí, a tak se Perseus musí ještě jednou stát hrdinou, aby nalezl Dia a zmařil snahu Titánů vládnout na Zemi. (Magic Box)

Elassar

Vyplatí se tu psát nějaké "filozofické" komentáře zrovna k tomuto filmu? No asi ne. Slušné 3 hvězdy, ale mozek nechte odpočívat. Lidově (vulgárně) řečeno - dobrá sračka v tom lepším slova smyslu. ()

david666

Myslím, že postačí když se podívate na všechny plakáty tady na stránce a máte tam vše. Více ve filmu není, jen vyplňující vata a hrozné dialogy. Už minulý díl jsem tak tak překousl. Odstupem času se však jednalo o solidní podívanou. Tady myslím ani odstup času nepomůže. PS: kolik ještě uvidíme variací na Balroga? - viz Kronos ()

Mukl007

Pokud si po filmu řeknete: "A o čem to vlastně bylo? Aha, o ničem", tak je to špatné. Přesně to se mi stalo u Hněvu titánů. Celý film působí hrozně plytce. Ani akce, ani nějaké extra napětí se nekoná, postavy jsou pořád stejné. Určitě se jedná o podprůměrný film, který za zhlédnutí snad ani nestojí. ()

Apuť

Po pozreti tohto filmu som mal zmiesane pocity. Po vybornom prvom diely prislo pre mna dost velke zklamanie asi aj kvoli zmene rezisera. Pribeh nebol velmi zaujimavy a ja ho hodnotim 3 hviezdami aj vdaka hlavnemu hrdinovi,ktory je ako vzdy skvely. ()

KacHnAop

Film nabitý akcí, skvěle vytvořených titánů a dalších ohavně vypadajících havětí. Narozdíl od prvního dílu, je Hněv titánů přežitelný a díky některým zábavným momentům překvapivě oslňující film. Spletitý scénář či výtečnou až husí kůži nahanějící hudbu nehledejte. Film ale jinak neurazí. ()

Roxeet

Vizuální efekty uchvátné, já si prostě libuju v takovéhle megalomanské podívané :) Bohužel, celý snímek i přesto trpí jistou chudokrevností, prostředí je hodně jednotvárné - buďto písečné a nebo kamenité. Taky jsem měl za celou dobu sledování pocit, že scénář si vzal do parády třináctiletý začínající spisovatelský floutek, protože za některý dialogy by si scénárista zasloužil pořádný bodanec do zadele :) A nezůstalo to jenom u dialogů, veškerá mytologie šla jaksi stranou a přestože nechci kdovíjak spoilerovat, minotaur, střežící labyrint....no, radši pomlčet, v životě jsem neviděl víc odfláklou bestii, i podprůměrné béčkové filmy by to snad zvládli líp. Těšil jsem se na tenhle film, ale nic světoborného mě nečekalo. ()

MUNRO

Nechápu,že tenhle afričan má na svědomí skvělou Světovou invazi.Hněv titánů je totiž naprosto o ničem a předchozímu(mimochodem skvělému)Souboji titánů brutálně kazí pověst.Polovina filmu se odehrává v nepřehledném,ohněm a jakousi lávou zalitém prostředí,nebo v nudných kamenných lokacích a to ať už jde o vězení Tartar,nebo bojiště.O ději nemá cenu se bavit,protože je jednoduchý jako facka,takže Jonathan Liebesman zkrátka vsadil na souboje ve stylu RPG.A ty jsou jeden jako druhý.Jednoznačně nejhezčí na celém tomhle propadáku je rodinka obrů a souboj s nimi v lesích.Jaké to odlehčení,jenomže od té doby již plátnu dominují jen oheń,láva,kameny a nuda. ()

p3tulko

Neskutočné, ani neviem prečo som danému snímku tu hviezdičku dal. Nuda, slabé efekty, príbeh..no to asi radšej ani nekomentujem. Nechápem ako sa na to to dal nahovoriť chudák Neeson. Každú minutu som hľadal dôvod prečo by som mal ten film dopozerať. Slabý scenár, podpriemerné herecké výkony. Palec dolu :-( ()

Pjotrik

Asi jako kdybych srovnával AvP oproti AvP2. Souboj Titánů (nová verze) je sice konina v americkém teenage stylu, ale má děj, napětí, slušně napsané postavy a alespoň trochu přehledný svět + přehledné bitvy...teď když jsem to napsal, hádejte co chybí filmu Hnev titánů = tohle všechno!!! Jak já se těšil na Hefaista v podání Billa Nighyho a jak rychle mě přešel smích, když jsem uviděl tu nudnou trosku! Dialogy hrdinů asi nejnudnější a nejzbytečnější co jsem kdy poslouchal (vlastně neposlouchal, koukal jsem z okna a zpíval si a čekal až zavřou hubu). Panu scénáristovi jaksi nedošlo, že když ne úplně komediální film zaplníte rádoby směšnými a trhlými postavami jako byl Argenor (neuvěřitelná trapka) a Hefaistos (trapka + nuda), musíte tenhle "geniální" tah vyvážit nějakou postavou serióznějšího ražení. Okaté 3D efekty naplácané všude možně bez ohledu na orientaci diváka. Stejně tak souboje naprosto bez napětí, atmosféry, nepřehledné a stupidní. Chytil jsem se asi posledních 20 minut, když konečně došla řada na herce, tj. Neeson a Fiennes předvedli nějakou tu božskou sílu a charisma, ale to nestačilo. Tahle blbost mi ukradla dvě hodiny života. 45% ()

mseet

Zdálo se, že Hněv Titánů bude lepší než jejich Souboj. Ano, zmizely vyloženě směšné scény, ale ve výsledku je to skoro totéž. Scénář je opět hloupý a efektních monster je jen pár. ()

janatara

Velká podívaná. Má to spád a to je asi všechno. Postavy jsou bezvýrazné jako bez citu. Za srdce mě to teda nechytlo. ()

CrashONE

Ještě že jsem na tento film nešel do kina jak jsem plánoval a počkal si radši na DVDrip. Čekal jsem mnohem, mnohem víc ...slabých 45% ()

sasabetak

I když o řeckých bájí nevím zas tolik, tak se mi většina z nich líbí. Tento příběh je naprosto odlišný od řeckých bají a pověstí. Bohové jsou smrtelníci a podobné věci. Tento film je lepší než předchozí díl, protože není tak akční, ale ve srovnání z minulím dílem. Jinak je to nabušený film bláznivou akcíí. Ale jako nový příběh je docela zábavný, když to nebudu brát po starých řeckých bají. ()

marrrrian

Určite lepšie, jak minulý, renovovaný Súboj Titánov. Hlavne vďaka tomu, že som to s ničím neporovnával a tiež to bolo také...väčšie a možno aj trochu epickejšie. V kine by to mohla byť dobrá zábava. Škoda, že som to v duchu stále zrovnával so Súbojom a to ma odradilo. Je to podarený a sympatický film. Klasická halivúdska produkcia posledných rokov, zvládnutá tak v norme. Ani nič navyše a ani nič zásadne nechýba. Pustiť a pozerať. Nič moc od toho nechcieť a bude z toho celkom príjemný návrat medzi titánov. (A vlastne Bill Nighy a sovička ma potešili) ()

Ondrew

Prvy diel som v case sledovania dvojky nevidel, takze nemozem posudit ich kvalitu z danej stranky. Kazdopadne, co sa nahnevanych Titanov tyka, je to skratka typicky americky nasup akcie a fajnovych efektov. Lenze kto by za tym nebodaj hladal nejaku vacsiu hlbku, je na zlej adrese. Takze, sice som sa pobavil, ale nic to nemeni na veci, ze film ako taky je tradicny priemer. 55%. ()

jopal

Pustite si to na 3 metrovej obrazovke, dobre dolby k tomu, nehladajte ziadnu logiku a nechajte sa unasat efetkami. Prijemny zazitok! ()

oiuoiu

Monstra se povedla a Tartaros vypadá moc pěkně, jenže to fakt nemůže stačit, pokud je příběh tak hloupě vymyšlený a nedbale odvyprávěný. Detailněji: vztahy mezi lidmi nejodfláknutější možné, promluvy trapné, zájem o hrdiny nemá z čeho vzniknout, dokonce většina postav je zde jasně nadbytečná, všichni jsou špinaví. Perseus zvítězí nad obrem tak, že ho praští otepí chrastí. Poseidon i Zeus uhynou zničehonic, metodou spontánní přeměny na hromádku popela - zřejmě následkem syndromu vyhoření, nedivila bych se. Perseovo dítě zabije každou scénu, ve které se vůbec objeví. Sovička Bubo sedí na poličce. A tak dále a tak dále... K mojí hrůze film navíc aspiruje na duchovní poselství! Opravdu jsem od popcornové podívané nečekala nějakou závažnou myšlenku, tvůrci mi ale vnucují hned dvě: 1. důležitost rodinné terapie pro zachování planety a 2. bohové jsou mrtví, musíme ozbrojit nezletilé. Tím je míra myslitelného nevkusu završena a tento stává se nemyslitelným. Dobří britští herci si, nicméně, chvílemi uměli užít žánr, takže zříme například Liama Neesona, jak roztomile lituje, že ve filmu hraje. "Ach ! Háde! Co jsem ti udělal !???" ()

sokor3

Po vizuální stránce pěkné,ale film ve výsledku nebyl vůbec napínavý, na souboje jeden na jednoho se nedalo koukat, protože to, co tam předváděli byly naprosté nesmysly (přitom by stačilo aby ten meč, kopí, či jinou zbraň pořádně uchopili). Jediné co se mi na filmu líbilo byla monstra... ()

Worthington se vrací ke sci-fi

Worthington se vrací ke sci-fi

29.08.2015

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

23.03.2012

Alespoň jsou o tom přesvědčení fanoušci legendárního zeleného kvarteta. Ale po pořádku: Michael Bay bude prostřednictvím své společnosti Platinum Dunes produkovat nový hraný film Teenage Mutant Ninja… (více)