Hněv Titánů

• USA Wrath of the Titans (více)

Deset let po porážce obludného Krakena se Perseus pokouší uchýlit ke klidnému životu jako rybář a otec malého syna. Jenže mezi bohy, oslabenými nedostatkem lidské oddanosti a dlouho vězněnými Titány, pod vedením zuřivého Krona vypukne velká válka. Zeus, který byl zrazen Hadem, je zajat a unesen do podsvětí, a tak se Perseus musí ještě jednou stát hrdinou, aby nalezl Dia a zmařil snahu Titánů vládnout na Zemi. (Magic Box)

Plechpetr

Dvojka titánů byla řádově dost podobná jedničce. Proti tomu dávám totožné hodnocení. Ovšem tady máme mnohem lepší a dokonalejší obsazení. Jen škoda že pan Sopka nedostal více prostoru. ()

tom912

Lepší než jednička, úchvatné triky, neroztřesená kamera, nádherně blonďatá Rosamund Pike, trio Neeson, Fiennes, Nighy, hlavně teda poslední zmíněný opravdu potěšily, nemluvě o 3D, které bylo uděláno pořádně, ne žádná levná napodobenina. Vyjde mi z toho úžasné akční fantasy béčko tak jak má být a já nemohu dát než skoro plný počet bodů. 90%. ()

smack

Mnohem lepší než první díl. Ty starý herecký páky vždycky zachovají důstojnou úroveň filmu, resp. zatím jsem se nesetkal s opakem a Perseus konečně vypadá řecky. Nápadité efekty. ()

quip

No já myslím, že dobrá prča. 3D o ničem (jakože zbytečné), ale pokud nic jiného, za chrochtavý smích Billa Nighyho (skloňuje se tak?)/Hefaista návštěva kina rozhodně stojí. ()

cinemaboy7

Pokračování ubohé předělávky předčilo moje očekávání ve všech směrech. Děj dalšího dílu je sice jednoduchý, ale zato jasný, přímý a srozumitelný, rozdíl mezi kvalitou triků 1 a 2.dílu je něco mezi černobílou a barevnou tv, herci už nejsou tak zkamenělí, jakoby je spražila pohledem Medúza a navíc jako osvěžující bonus přibylo do filmu trochu sebeironie a zábavy. Díky tomu je to celé odlehčené a tak nějak koukatelnější. Trojka díky úspěchu na sebe podle mě nenechá dlouho čekat, ale o čem bude, když už nám Bohů moc nezbylo, nevím. A taky Sam by se měl zase radši trochu ostříhat:-)70% ()

Black-star

Tak nevím, zase došlo na slova: NECHTE JEDNIČKU A NEPŘIDÁVEJTE POKRAČOVÁNÍ! Je to spatlané, překroucené, nevkusné a o ničem plus mínus, ani labyrint nestál za tu podívanou. Nemluvím a nevzhledně kudrnatém Perseovi. A ani krásná Rosamunde Pike to prostě nemůže zachránit. Nemluvě o spojení zástupce zla a zástupce dobra v boji proti "nepříteli" (kterého sám jeden znich zprvu podporoval). Tak to jednají lidé nikoliv bohové!!! Takhle to přeci nejde!!! Kino pro mě bylo mučením a pak lítost nad vyhozenými penízky za lístek je to hraniční za mě 21% ()

PedroPo

Slušnou část filmu se mi v hlavě honily dvě zásadní otázky - jak tohle navazuje na Válku bohů (nenavazuje, je to úplně jiný film, ale zmátl mě začátek v hoře Tartaros) a jak se jmenuje ten herec co hraje Háda (Ralph Fiennes). Asi je blbý, když vám film vyvolává zrovna toto. I když těch otázek nakonec bylo víc než dost - třeba, jestli to alespoň nějak odpovídá antické mytologii (neodpovídá, jsou tam jen náhodně použitá jména z legend), co se dělo během těch 10 let od předchozího dílu (koho to zajímá) a hlavně - nebylo by lepší místo těch (nutno uznat velmi pěkných) 3D efektů, radši investovat prachy do kvalitního scénáře (asi bylo, ale pak by se vstupenka neprodávala za vyšší cenu, kdyby to bylo jen 2D). Takže asi tak k pokračování Souboje Titánů. ps - ano, je to všechno brané jako výplach. Ale pak ať to všechno přizná rovnou a odpustí si ty šaškárny kolem. ()

ER

Remake Souboje Titánů měl smůlu v tom,že anglická verze je více "stravitelná" pro evropského diváka, tudíž navenek americká verze vypadá méně záživně. Hněv Titánů však již žádným remakem není a tudíž chybí srovnání,což ji prospívá,protože jinak je vše,až na drobnosti, stejné jako u prvního dílu. Což znamená, že i na toto pokračování příběhů Persea se dá dívat.Co pak filmu výrazně pomáhá, je 3D verze. ()

vikino1

A třídu lepší jak Souboj titánů - transormeři v tomto dílu naštěstí nejsou, bohužel scénáristicky horší než Souboj titánů z 81.. Ale kvůli Kronosovi a sopce, se na to dá hezky dívat.... ()

CorteX^

Vcelku nemám výtky až na samotný závěr, který mohl bát vyhecován mnohem víc, například finální pochod Dia a Háda mohl být daleko monstróznější.... ()

Franc1s

Rozhodně lepší než dvojka. Kdyby tam nebyl žádnej příběh a jenom ty efekty, bitky a akce, tak by to bylo mnohem lepší. Nudný kecy co se nedeli poslouchat... Díky final battle a Hades and Zeus combo ***. Na tenhle film bohužel zapomenu hodně rychle... ()

kwaicheng odpad!

Vskutku tupý film, tak tupý, že ho stačilo pustit doma a teď si nemáme ani čím ukrojit chleba, protože všechno ve svém dosahu ztupěl. Tak snad jen v bodech: 1) Perseus se poté, co strčil Krakenovi ruku do kloaky, chytil ho za bachor a obrátil ho naruby žije nyní s partou otrhaných retardů na skalnaté pláži u moře. 2) Aha, prý jsou to rybáři. Zarazilo mě, jak chytají domnělé ryby. 3) Ne, opravdu nechápu, proč musí být v každém filmu od Zachraňte prezidenta, jeho dceru, jeho psa, po kreslený příběh nějakého cool hyperaktivního akčního zvířátka postava drsného módního slabošského rebela, který obšťastňuje okolí svými hláškami a především přístupem k životu charakterizovaným jako "podívejte jak je mi všechni jedno, chcu si jen užít a nesu si skrytou křivdu". 4) Proč musí být v každém filmu o válečnících křehká blondýnka? Tahle Rosamunda byla chudinka taková neduživá, že byla až neatraktivní, člověk by jí spíš pomuchloval ze soucitu a dal jí pořádně najíst. Když už tam musíte mít ženskou (i když tam nepatří), tak tam dejte himl hergot pořádnou babu, která bude mít pořádný stehniska, zadek, prsa a další ženské atributy ve zdravém a odpovídajícím stavu. Ne kuřátko, který se sotva plouží po place. 5) Benzínového psa ze začátku bych od filmařů odkoupil, stloukl bych mu u nás na dvorku boudičku a jelikož mu teče z držky pohonná hmota tak drahocená v dnešním světě, kojil bych s ním naše auto. 6) Byla to karikatura antických hrdinů, hnus a hnuj. Fuj! ()

Searison

Je to tak hloupý až to není možný.... Po vizuální stránce, nemám co vyčítat, ovšem ten děj ? Úvod, který Vás nevtáhne, tudíž máte odpor již od začátku, střed, který je tam asi jen proto, aby bylo co nejvíce vizuálních efektů a závěr , který Vás ani neprobudí z myšlenek na to co budete dělat po konci tohoto filmu.... Nikdy víc a doufám, že se neobjeví další díl, který to dotáhne již na úplný odpad. ()

LordMysti

Hloupé, tupé a trapné. Dvě hvězdy pouze za precizní vizuální zpracování. Doufám že nebude další pokračování, už tohle vaření z vody je opravdu extrémně nudné. ()

Melvej

Pro mě velké překvapení oproti prvnímu dílu, který sice také prznil historii a antickou mytologii, se tohle posouvá dál. Souboje celkem ušly, i když neproveditelným zlváštnostem se přece jenom nevyhnuly - člověk, kterej zvládne prorazit hlavou několik mramorovejch sloupů za sebou by byl podle mě schopnej přežít i výbuch atomový bomby, ale budiž. Kromě toho se mi tam taky nelíbily ty katapulty - nic proti, ale v takovym provedení, jako ve filmu byly až ve středověku. Jinak příjemná akční podívaná o mnoho lepší než první díl. ()

onlavu

Překamenováno... přihlouplé a vcelku nuda. Člověk si alespoň zopakuje všechny ty bohy, to je tak všechno, co na tom filmu bylo na pokoukání. ()

Idahou

Efekty jsou pěkné, zajímavé, ale film se potácí na hranici sledovanosti, má své světlé momenty, které tak nějak ukazují, že na začátku tam možná bylo něco víc, než jen snaha vydělat peníze. Bylo toho tak málo, že to nestačilo ani na 3*. Netěš se ani na ty souboje, ty jsou totiž hloupé, krátké a nevýrazné. Tenhle film se ani nevyplatí stahovat, natož kupovat. ()

Worthington se vrací ke sci-fi

Worthington se vrací ke sci-fi

29.08.2015

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

23.03.2012

Alespoň jsou o tom přesvědčení fanoušci legendárního zeleného kvarteta. Ale po pořádku: Michael Bay bude prostřednictvím své společnosti Platinum Dunes produkovat nový hraný film Teenage Mutant Ninja… (více)