Hněv Titánů

Ira de titanes

Hnev titanov

Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA / Španělsko, 2012, 95 min

Více než slušná akce a triková pastva pro oči. Pan Láva je dostatečně destruktivní a chlístance žhavé hmoty, které odlétají když máchá rukou mažou města z povrchu se smířlivou samozřejmostí. I ostatní monstra jsou udělané moc pěkně. Tak dál. Příběh je zhruba stejně pitomý jako slabší díly Herkula a Xeny z dob mého mládí, jen to díky větším prachům vypadá celé o hodně líp. Liam Neeson je zase týpek, Sam se taky docela snaží (s tím scénářem toho nikdo moc zahrát nemůže) a Rosamund Pike je trochu hezčí Andromeda než ta minulá. Romantická linka nefunguje, schizofrenicky si pro sebe povídající Perseus taky moc důvěry nebudil... ale co. Akce je super a určitě si HŇEV ještě párkrát pustím.(15.6.2012)

Bohužél o třídu Horší.. Než Excelentní Souboj Titánů, ale i tak jsem Spokojený.. Akce, Příšerky, Efekty, Super Kamera Bylo vše Fajn!! Co mě štvalo? Delší vlasy hlavního Hrdiny, Chyběl mi Skvělý soundtrack při příchodu Hádese v prvním Díle A Tempo nebylo tak dynamické. Jako Průser to, ale nevidím!!(3.7.2012)

Tupá megalománia. Nabušená akcia od začiatku do konca. Najlepšie filmové monštrá za posledných pár rokov. Kvôli jednorozmernosti postáv načisto nevyužitý potenciál britskej hereckej elity. Celkovo ploché, ale vizuálne efektné a nabité mrštnou energiou. Toľkou energiou, až je divák "ohučaný", keď sa mu nedostáva oddychových pasáží, ktoré by ho oslovili emóciou či nedajbože nejakou myšlienkou. Pre cielovku ale výrazne uspokojujúcejšie než jednotka. Keby takto vyzerala tá, na dvojku príde do kín viacej ľudí.(23.5.2012)

• Morien

A to jsem si o prvním filmu myslela, že je blbý. Asi jsem naivní, když si pořád myslím, že za ty prachy by ty filmy mohli dělat pořádně. A nenávidím, z celého srdce nenávidím, když si zcela nebojovné ženy hrají před kamerou na bojovnice.(3.12.2013)

• petero

Slabota. Keď už to nemá nejaký zmysluplný dej a ani tie postavy nestoja za veľa, keď už nič iné, tak aspoň adrenalínové akčné scény som čakal a nič. Leterrierov remake je oveľa lepší.(13.4.2012)