První dvě epizody jsou poměrně nudné, nezáživné. Pak se to trošku "rozjede", ale zase ne natolik, aby jsem mohl zvednout hodnocení na více než 3*. Přítomnost Matta LeBlanca potěší, avšak snaha předvést jeho chování i v "reálu" jako Joey mi nepřišla nejlepší... podle mě by bylo lépe, kdyby se už konečně od té roe odprostil a zkusil něco jiného. Nakonec je ale délka série zvolena tak akorát, aby se seriál nestal příliš nudným. Znám sice lepší seriály, ale pokud někdy natočí dalších 6-7 epizod, nejspíše se na ně i celkem s chutí podívám, protože finále série bylo celkem zajímavé a nabízelo i poměrně slušné pokračování.(13.11.2011)

Velmi dobrý nápad, založit seriál na kontrastu USA/VB. Ale potenciál určitě není plně využitý. Opravdu to není jako Přátelé a Joey, kde se průměrný divák směje celou epizodu. Ale dvakrát třikrát za díl jsem u Episodes vybouchl. A i vzhledem k tomu, že to má jen sedm dílu, považuju za kvalitní počin. 75%....později to začíná celkem nudit..(14.3.2011)

• danecek24

Zlatý glóbus - cena (1) - 69. ročník (za rok) 2011 - *Nejlepší herec (komedie / muzikál) + nominace (3) - 69. ročník 2011 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), 70. ročník 2012 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), Nejlepší herec (komedie / muzikál) - Matt LeBlanc(16.1.2012)

• magnolia

tak tímhle získává munchův výkřik do tmy zcela nový rozměr. děs. běs. fakt. pokus o spojení amerického a britského humoru nečekaně nevyšel. a i když jsem tomu dala kvůli tamsin jednu hvězdičku, zasloužilo by to vysázet malinové pole. (pozn. komentář je psaný po druhé epizodě. k dalším se ovšem (samozřejmě) nedostanu.)(27.1.2011)

První řada: Ze začátku mi dělalo docela problém ztotožnit se s "nejoeyovským" Mattem LeBlancem, seriál sám o sobě má docela pomalejší rozjezd, kde sice jsou vtipné přestřelky a humorné porovnání Británie s Amerikou, ale spíš by to bylo ke třem hvězdám, a to i přesto, že se občas vtipně strefují do Přátel. Druhá řada: Druhá řada je parádní, lehká proměna vztahů hlavních postav dopomohla k daleko větší vtipnosti. Co potěšilo maximálně, tak do dokonalosti vypilované narážky na Přátele, které jsou decentní, a přesto velice vtipné. Navíc si cameo zahrál "Gunther", takže bych ke čtyřem hvězdičkám přidal ještě půlku právě za něj... Třetí řada: Po (reálných, ne seriálových) dvou letech přichází další řada. Zatímco v první řadě Pucks! začínal, v druhé řadě byl Pucks! na vrcholu, v třetí řadě Pucks! končí. Tato řada je uchopena trošku jinak, už tu nehraje prim "Joey" a narážky na Přátele, ale vlastní děj s novým (šíleným) ředitelem stanice. Bylo to každopádně ale pořád dobré, stále 4*, jen bych na konci nepřinášel ten zvrat, který zbytečně resuscituje něco, co už se má nechat být. Čtvrtá řada: Bez "pořádného" seriálu se najednou Episodes potácí mezi dříve vedlejšími zápletkami a bývá to častěji nudné. Kromě toho zápletky Carol jsou naprosto idiotické. 3*.(24.6.2012)

• - Matt LeBlanc byl v roce 2011 za svůj výkon nominován na cenu PrimeTime Emmy v kategorii nejlepší hlavní herec v komediálním seriálu. Ve vítězství však nominaci neproměnil. Jednalo se již o jeho 4. nominaci v této kategorii, přičemž předchozí byly za jeho účinkování v seriálu Přátelé (od r. 1994). (Exos)

• - Matt LeBlanc byl v roce 2012 za svůj výkon nominován na cenu Zlatý Glóbus v kategorii nejlepší výkon herce v televizním seriálu, komedii či muzikálu. Tuto pro něj již 4. nominaci v téže kategorii ve vítězství proměnil. Předešlé nominace si vyšloužil působením v seriálu Přátelé (od r. 1994). (Exos)