Epizody (TV seriál)

Episodes

Komedie

USA / Velká Británie, 2011 - 2017, 19 h 54 min (Minutáž: 41x30 min)

První sezóna je nadprůměrná, jenže postupem času už zaostává před svým začátkem a pravdou je, že jedinej, kdo tam umí opravdu dobře hrát je Matt LeBlanc, kterej hraje sám sebe. Scény s ním jsou skvělé a vtipné, jenže to nestačí a zbytek herců mu to prostě kazí. Zajímavý nápad, kterej se nepodařilo dotáhnout do pořádného konce. 65%(29.9.2013)

První dvě epizody jsou poměrně nudné, nezáživné. Pak se to trošku "rozjede", ale zase ne natolik, aby jsem mohl zvednout hodnocení na více než 3*. Přítomnost Matta LeBlanca potěší, avšak snaha předvést jeho chování i v "reálu" jako Joey mi nepřišla nejlepší... podle mě by bylo lépe, kdyby se už konečně od té roe odprostil a zkusil něco jiného. Nakonec je ale délka série zvolena tak akorát, aby se seriál nestal příliš nudným. Znám sice lepší seriály, ale pokud někdy natočí dalších 6-7 epizod, nejspíše se na ně i celkem s chutí podívám, protože finále série bylo celkem zajímavé a nabízelo i poměrně slušné pokračování.(13.11.2011)

Episodes je seriál, ke kterému jsem se dostal přes Globy, když jsem zjistil, že Matt LeBlanc za jeho roli v tomto seriálu, jednoho získal. Když jsem koukal na Přátelé, měl jsem ho moc rád a tak jsem neváhal a seriál hned začal shánět. Ze začátku je takový nenápadný, ale po chvíli se ten ironický britský humor s tím Joeyovským výborně smíchá a já jsem si užíval každou epizodu. Doufám tedy, že dorazí další série, protože Matt + Stephen a Tamsin rozjeli docela zajímavou partičku, která si zaslouží podrobnější prozkoumání.(20.1.2012)

Tenhle meta-seriál mě zaujal. Je takový pomalejší, některé vtipy trochu váznou, jiné jsou zase trochu nevyvážené (absurdní vs. "ze života"), ale celkově to za zhlédnutí stojí. Donekonečna omílaný kontrast "sofistikovaní, opravdoví, odtažití Britové" vs. "lidoví, vyumělkovaní, pokrytečtí Hollywooďané" mi překvapivě příliš nevadí. Matt LeBlanc mě baví, třeba už jen tím, že konečně zase dostal příležitost si "zahrát" sám sebe, protentokrát v trochu temnější verzi.(11.3.2013)

• Kaluž

1) Bitch - britská afektovaná kravka (kde je ta roztomilá paní z Black Books?). 2) Prick - odpuzující parodie Sachy B. Cohena (tohle je ale fakt moc). 3) Joey - Matt LeBlanc ve své celoživotní roli (Hi, how's it going?). Zbytek ansámblu jen neúspěšně kopíruje vulgaritky z Californication. Tohle nebude nikdy fungovat.(23.3.2012)

• - Matt LeBlanc byl v roce 2011 za svůj výkon nominován na cenu PrimeTime Emmy v kategorii nejlepší hlavní herec v komediálním seriálu. Ve vítězství však nominaci neproměnil. Jednalo se již o jeho 4. nominaci v této kategorii, přičemž předchozí byly za jeho účinkování v seriálu Přátelé (od r. 1994). (Exos)

• - Matt LeBlanc byl v roce 2012 za svůj výkon nominován na cenu Zlatý Glóbus v kategorii nejlepší výkon herce v televizním seriálu, komedii či muzikálu. Tuto pro něj již 4. nominaci v téže kategorii ve vítězství proměnil. Předešlé nominace si vyšloužil působením v seriálu Přátelé (od r. 1994). (Exos)