Reklama

Reklama

Epizody

(seriál)
  • USA Episodes
Trailer 7
Komedie
USA / Velká Británie, (2011–2017), 19 h 54 min (Minutáž: 27–30 min)

Kamera:

Rob Kitzmann

Hrají:

Matt LeBlanc, Stephen Mangan, Tamsin Greig, John Pankow, Kathleen Rose Perkins, Mircea Monroe, Daisy Haggard, Genevieve O'Reilly (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(41)

Britský manželský a komediální pár dostane šanci vytvořit novou verzi svého televizního seriálového šlágru pro americkou televizi. Zpočátku jsou nadšení, ale brzy zjišťují co vlastně chtějí američtí šéfové s jejich skvělou show provést...  Seriál napsaný uznávaným duem David Crane (Přátelé) a Jeffrey Klarik (Jsem do tebe blázen), ve kterém hraje skvělý Matt LeBlanc rozkošně odpornou verzi sama sebe, dále Tamsin Greigová a Stephen Mangan. Tato komedie nabízí jedinečnou příležitost nahlédnout do zákulisí Hollywoodu a stát se svědkem jeho šílenství. Už nikdy neuvidíte televizi znovu tím samým způsobem. Sean a Beverly jsou šťastný anglický manželský pár, který vytvořil úspěšnou britskou komediální TV show. Jejich život se zdá být bezproblémový. Potom se však objeví charizmatický ředitel americké televizní stanice a přesvědčí je, aby se přestěhovali do Los Angeles a upravili svou show pro americké diváky. Je to člověk nešetřící chválou a slibuje, že do jejich práce nebude nijak zasahovat.
Jenže skutečný stav se začne vyjasňovat hned poté, co Sean a Beverly přiletí do LA. Zjišťují, že onen televizní šéf jejich show dokonce ani nikdy neviděl. Navíc trvá na tom, aby vyměnili skvělého hlavního představitele, erudovaného herce, který hrával v královské shakespearovské společnosti, za ... Matta LeBlanca! Sean a Beverly jsou zděšeni. Vážně mají obsadit do své šou Joeyho??? Ale rozhodování již není v jejich rukou, Matt přichází a Sean s Beverly se ocitají v komplikovaném trojúhelníku, který může zničit jejich show a možná i jejich manželství...

Epizoda 2:
Sean a Beverly se stále vzpamatovávají z rozhodnutí americké televize obsadit jako hlavní hvězdu jejich show Matta LeBlanca. Potom se s ním ale setkávají v tváří v tvář na elegantním večírku a nutno podotknout, že je doslova okouzlí svým lichocením jejich show. Jenže postupem času vyplynou na povrch vzájemné antipatie mezi Mattem a Beverly. Ale kdo by chtěl mít hvězdu Přátel za nepřítele?

Epizoda 3:
Beverly a Matt se nemohou vystát. Přes veškerou snahu Beverly nemůže Matta ani cítit, a tak hlavní hvězdu show dostane na starost Sean. Ti dva spolu stráví celý den a dokonce v Las Vegas zažijí neuvěřitelné dobrodružství. Sean si Matta na rozdíl od své manželky oblíbí a dokonce mezi nimi vznikne zvláštní pouto, které nechává Beverly jaksi v pozadí. Později se Beverly nevyhne konfrontaci s Mattem a zjišťuje, jak "velká" hvězda Matt LeBlanc skutečně je.

Epizoda 4:
Sean and Beverly museli zachránit Matta z ošuntělého baru poblíž LA, aby ho paparazzi, kteří čekali venku nevyfotili, jak usedá za volant opilý. Jenže tím dobrodružství této noci teprve začíná. Trojice se snaží utéct reportérovi a končí v domě Mattovy bývalé manželky. Právě tam, v pokojíčku svého syna je Matt nucen bilancovat a pokusit se urovnat svůj bláznivý a neuvážený život. Díky tomu se konečně trochu sblíží s Beverly, jenže otázkou je, jak dlouho jim to vydrží?

Epizoda 5:
Sean je naprosto okouzlen krásnou herečkou Morning Randolph a vypadá to, že ani on jí není lhostejný. Matt je oba pozve na charitativní akci a příležitost je na světě. Sean brzy zjišťuje, že zalíbení je oboustranné. Mezitím se Beverly a Carol podělí o své zkušenosti s muži a navzájem se litují. Noc pokračuje a Sean má před sebou těžké rozhodnutí. A Beverly si uvědomí, že její manželství je v ohrožení.

Epizoda 6:
Beverly je přesvědčená, že Sean má poměr s Morning, a tak si vezme své věci a odchází. Má v plánu se vrátit zpět do Londýna. Je natolik rozrušená, že si neuvědomí, že jede na špatné straně silnice. Kolize, která následuje, má bohužel katastrofální následky.

Epizoda 7:
Beverly hluboce lituje své schůzky s Mattem, vrací se domů, kde na ni k jejímu překvapení čeká manžel s otevřenou náručí. Beverly doufá, že budou schopni tuto ošklivou kapitolu jejich vztahu hodit za hlavu. Oba se připravují na svůj návrat zpět do Londýna. Jenže když se Sean loučí s Mattem, všimne si chybějícího Jaguaru, soba s červeným nosem a vůně skořice... a vše se změní.

Druhá řada seriálu navazuje čtyři měsíce poté, co skončila řada první. Manželství Seana a Beverly se rozpadlo poté, co se Beverly vyspala s Mattem. Ani kamarádství Matta a Seana nevypadá, že by se dalo zachránit. Jenže jejich sitcom s názvem "Pucks!" bude mít brzy premiéru a tak musí trojlístek chtě nechtě najít způsob, jak pracovat společně. Během dalších epizod jsou diváci postupně vtaženi do světa, ve kterém se připravují televizní pořady a šou. Je to taková přehlídka megalomanských manažerů, chirurgicky upravených hereček a nahých pronásledovatelů, kteří se nečekaně objeví ve vaší kuchyni. Navzdory tomu všemu bojují Sean s Beverly, aby znovu zažehli jiskru své lásky, kterou během svého amerického dobrodružství nějak ztratili. A Matt? Ten se snaží udržet si své hvězdné místo na výslunní slávy, které mu kdysi bezvýhradně patřilo.

Cenami ověnčený a kritiky opěvovaný komediální seriál s názvem EPIZODY se vrací ve své třetí řadě. Příběh Seana a Beverly Lincolnových, anglického páru, jejichž slavný, původně britský sitcom to dotáhl až do Ameriky, akorát upravený k nepoznání. Matt LeBlanc (Joey Tribbiani z Přátel) si za roli horší verze sebe sama vysloužil cenu Zlatý Glóbus. V prvních dvou řadách seriálu se Sean a Beverly nechali zlákat Hollywoodem a souhlasili s úpravami svého slavného, původně britského seriálu pro americký trh. Z romantické komedie ze střední je rázem sitcom o školním trenérovi ledního hokeje s Mattem LeBlancem v hlavní roli. Není divu, že předělaný seriál bojuje s negativními recenzemi a nízkou sledovaností. A ještě ke všemu se opilá Beverly vyspí s Mattem. Její manželství se Seanem se tak ocitá na pokraji zkázy, stejně jako jejich seriál. Na začátku třetí řady seriálu EPIZODY jsou Sean a Beverly znovu spolu. Brzy ale zjistí, že staré křivdy nelze zapomenout a že se během jejich odloučení staly věci, které se těžko odpouští. Ani Mattovi se příliš nedaří, jeho kariéra a obrovské ego dostávají jednu ránu za druhou.

V prvních třech řadách tohoto britsko-amerického komediálního seriálu se Sean (Stephen Mangan) a Beverly (Tamsin Greigová) nechali zlákat Hollywoodem a souhlasili s úpravami svého milovaného, původně britského seriálu pro americký trh. Z romantické komedie ze střední je rázem sitcom o školním trenérovi ledního hokeje s Mattem LeBlancem v hlavní roli. Není divu, že předělaný seriál bojuje s negativními recenzemi a nízkou sledovaností. Na konci třetí řady se Sean s Beverly konečně vracejí domů do milovaného Londýna. Ve čtvrté sérii se Matt potýká s finanční krizí a stojí před řadou závažných rozhodnutí. Jenomže Matt je Matt a nedá se tudíž předpokládat, že by se snad konečně začal rozhodovat správně. Sean a Beverly jsou povoláni zpět do Los Angeles, aby zde natočili další epizody svého katastrofálního sitcomu. Zároveň je však "pronásleduje" jejich druhý projekt, který odmítá zmizet ze scény. A navíc je tu i nový šéf televize, který s největší pravděpodobností udělá všem ze života peklo. Čtvrtá řada seriálu Epizody se ponese ve znamení ztracených jmění, zlomených srdcí, pošlapaných eg, zničených kariér, zveřejněných sexuálních nahrávek a hektolitrů požitého alkoholu. Zkrátka další obyčejný den v Hollywoodu. (HBO Europe)

(více)

Videa (58)

Trailer 7

Recenze (83)

milka 

všechny recenze uživatele

Výborný seriál kombinující britský a americký styl humoru v čele s výborným Matt LeBlancem. Ten dokazuje, že opravdu není jenom Joey a celý seriál si snaží ukrást pro sebe. Ostatní postavy jsou naštěstí tak výborně napsané a zahrané, že mu dost šlapou na paty. Velký důraz na vztahy zatím nevadí, hlášek a vtipných situací je dost a vůbec bych se nedivil, kdyby takhle jednání s americkými producenty opravdu vypadalo. Škoda, že druhá sezóna je malinko slabší. 1. série - 80% 2. série - 70% ()

Bakllazaan 

všechny recenze uživatele

Britský humor tam je opravdu poskrovnu. Jen takové drobení. Nebýt LeBlanca, který tam nahodí občas Joyeho, tak to jde ke dnu totálně. Tohle je přesně ten samý průměrný polotovar, co v samotném seriálu natáčejí. A asi nejvíce mi vadí pokus Johna Pankowa o napodobení Ariho Golda. Od showtime bych čekal trochu víc. ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Episodes je seriál, ke kterému jsem se dostal přes Globy, když jsem zjistil, že Matt LeBlanc za jeho roli v tomto seriálu, jednoho získal. Když jsem koukal na Přátelé, měl jsem ho moc rád a tak jsem neváhal a seriál hned začal shánět. Ze začátku je takový nenápadný, ale po chvíli se ten ironický britský humor s tím Joeyovským výborně smíchá a já jsem si užíval každou epizodu. Doufám tedy, že dorazí další série, protože Matt + Stephen a Tamsin rozjeli docela zajímavou partičku, která si zaslouží podrobnější prozkoumání. ()

jonyyy 

všechny recenze uživatele

Velmi dobrý nápad, založit seriál na kontrastu USA/VB. Ale potenciál určitě není plně využitý. Opravdu to není jako Přátelé a Joey, kde se průměrný divák směje celou epizodu. Ale dvakrát třikrát za díl jsem u Episodes vybouchl. A i vzhledem k tomu, že to má jen sedm dílu, považuju za kvalitní počin. 75%....později to začíná celkem nudit.. ()

H34D 

všechny recenze uživatele

Začátek slibuje mix britského a amerického humoru v parodických kulisách Hollywoodu, bohužel těchto slibů není seriál schopen dostát ve valné kvalitě. Na sitcom minimálně vtipné, na drama dějově fádní a k uzoufání (pod)průměrné. Matt LeBlanc hraje zbohatlého Joeyho a ústřední duo nemá pro nás nic víc, než omezený repertoár grimas vypůjčených z Black Books. Pokud seriál nestojí na propracovaných charakterech, vztazích, silném příběhu ani úderném humoru, pak už fakt nevím... Celkově Epizody nejsou žádné utrpení, dá se u nich obstojně relaxovat s polovypnutým mozkem, jenže víc ani ťuk. Raději rychle utečte ke skvělému Studiu 60, nebo do geniálního Studia 30 Rock! 4/10 ()

Galerie (945)

Zajímavosti (12)

Reklama

Reklama