poster

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta

 • USA

  Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

 • Slovensko

  Piráti Karibiku: Salazarova pomsta

 • Velká Británie

  Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2017, 129 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • misterz
  ****

  Pirátov z Karibiku od Verbinského som si síce užil viac, ale ani táto dvojica režisérov nesklamala. Dejová linka nenudí, pretože je plná akcie a romantických predstáv o hľadaní pokladu (v tomto prípade je to Poseidónov trojzubec). Navyše ju výborne dopĺňa charizmatický hlavný záporák (J. Bardem), ktorý sa tak jednoznačne zo všetkých tých negatívnych postáv z predchádzajúcich dielov zaslúžene zaradil na prvé miesto. A čo je tiež dôležité, celý príbeh je zahalený do príjemnej dobrodružnej atmosféry. Suma sumárum, lahodný a oddychový pukanec. Nadpriemer. 75/100(15.9.2017)

 • Malarkey
  ****

  Měl jsem po pátém dílů Pirátů z Karibiku poměrně rozporuplné pocity. Na jedné straně je jeden z nejlepších příběhů celé série a na straně druhé je málo vtipu a zábavných scén a hlavně naprosto zbytečné linka Orlanda s Keirou, kteří se ve filmu ukázali snad jenom proto, abychom na ně nikdy už nezapomněli. Ve výsledku jsem ale pátý díl zhodnotil jako rozhodně lepší, nežli třetí a čtvrtý. Příběh je pořád tak strašně silná složka, že je škoda jí opomenout. Javier Bardem se tu předvedl a naprosto perfektně mu sekundoval Geoffrey Rush. Johnny tu pro změnu opět absolutně přehrával, ale lepší to s ním už asi nebude. Parta mladých je tu pak spíš na záskok za statické postavičky, ale snést se ve výsledku víceméně i daly. Pokud ale Piráty máte rádi, tak neváhejte. Najde se tu pár geniálních scén, na které moc rádi budete vzpomínat. Pokud například zmíním scénu s gilotinou, tak mi určitě každý dá za pravdu. Celkově musím dodat, že jsem rád, jak Piráti kvalitně pokročili od posledních dílů. Mají své mouchy, ale nakonec jim je rádi odpustíte.(6.6.2017)

 • Flego
  ****

  Kvalita Pirátov je ako na hojdačke, skvelý nástup v prvom filme, potom morské vajatanie, aby sa dobrodružstvá Jacka Sparowa v posledných dvoch filmoch vrátili na požadovanú úroveň. Piaty film je úžasnou zábavnou jazdou s prepracovanými scénami, množstvom trikov a slušnou zápletkou. A vôbec mi nevadili digitálne šialenosti...(30.6.2017)

 • predators
  ****

  A v hlavní roli se představí Jack Sparrow, coby pirát Johnny Depp! Myslím, že jde po těch všech letech čekání na pokračování pirátů o milé překvapení! Ano, v podstatě jde znovu o to samé, stejné honičky jen v jiném prostředí nebo stejné hlášky jen z jiných úst (až na Jacka, ten je stále stejný), ale v konečném důsledku to až tak nevadí a díky dobré zápletce a záporákovi jsem se dobře bavil. 75%(7.6.2017)

 • novoten
  *****

  Podívaná, o které jsem nevěděl, jak moc mi v životě chyběla, dokud jsem ji nedostal. V porovnání s předchozími pokračováními minimum přebývajících vsuvek nebo nedůležitých postav, žádné vedlejší linky, které brzdí zábavu a definitivně už žádné psychedelické chvíle, které v rámci celé ságy moc nezapadly. Pomsta si bere z dosavadních dílů to nejlepší, série se tak opět stává etalonem dobrodružství a dost možná uzavírá něco, co začalo před dlouhými čtrnácti lety. Nathanson ve scénáři právem hřeší na osudy starých známých, protože dobře ví, že jsou to právě oni, kdo z Pirátů udělali milovaný příběh. Jestli už Perla nikdy nevypluje, tak obrovský dík za všechny ryby. Jestli se přece jenom šestá plavba plánuje, nemůžu se dočkat.(16.6.2017)

 • - Aby se mohl Johnny Depp objevit ve filmu jako mladý kapitán Jack Sparrow, použil produkční tým jeho staré fotografie. O zbytek se postarala drahá počítačová grafika. (mrborn2lose)

 • - Dvě useknuté hlavy, kterých si Jack Sparrow (Johnny Depp) všímá v koši pod gilotinou, mají tváře režisérské dvojice Joachima Rønninga a Espena Sandberga. (IlMagnifico)

 • - Když se zeptali režisérů Rønninga a Sandberga, jak by se chtěli jako piráti jmenovat, řekli, že by rádi byli Captain Morgan a Captain Sharkbait. (griph)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace