poster

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta

 • USA

  Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

 • Slovensko

  Piráti Karibiku: Salazarova pomsta

 • Velká Británie

  Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2017, 129 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  *****

  Podívaná, o které jsem nevěděl, jak moc mi v životě chyběla, dokud jsem ji nedostal. V porovnání s předchozími pokračováními minimum přebývajících vsuvek nebo nedůležitých postav, žádné vedlejší linky, které brzdí zábavu a definitivně už žádné psychedelické chvíle, které v rámci celé ságy moc nezapadly. Pomsta si bere z dosavadních dílů to nejlepší, série se tak opět stává etalonem dobrodružství a dost možná uzavírá něco, co začalo před dlouhými čtrnácti lety. Nathanson ve scénáři právem hřeší na osudy starých známých, protože dobře ví, že jsou to právě oni, kdo z Pirátů udělali milovaný příběh. Jestli už Perla nikdy nevypluje, tak obrovský dík za všechny ryby. Jestli se přece jenom šestá plavba plánuje, nemůžu se dočkat.(16.6.2017)

 • Dzeyna
  ***

  Tenhle díl mi přišel asi nejslabší ze všech. Hudba na nule. Vůbec to neumocňovala a nevtahovala člověka do děje a napětí, což je velká škoda. Jelikož příběh byl skvělý a chvílemi i poutavý, ale bohužel. Chyběl tam i pověstný vtip Jacka Sparowa, což je také velké mínus. A Keira a Orlando tam dostali opravdu "velký" prostor.(8.6.2017)

 • InJo
  ***

  O trochu lepší než Na vlnách podivna. Ale v podstatě jen proto, že pětka má velmi solidního záporáka (předchůdce toho svého nedokázal vůbec vytěžit), povedlo se jí hezky uzavřít dějové linie většiny původních postav a hlavně vypadá jako zatraceně nákladný velkofilm (protože to opravdu je zatraceně nákladný velkofilm), a ne jen jako hodně drahý televizní film. Samotné vyprávění ovšem výrazně kvalitnější určitě není... 60 %(1.10.2017)

 • T2
  ***

  Rozpočet $230miliónovTržby USA $172,558,876Tržby Celosvetovo $794,068,817Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Prevažne pekný vizuál, pokiaľ sa tam moc nepchá CGI-čka, pár zábavných scén ale príbeh taký zľahka nastrelený nie moc pútaví, 3D k ničomu. Aj keď je to o niečo lepšie než predošlí diel ale ako celok to nemá až tak čím upútať. Najviac ma bavil úsek s mladým Sparrowom. /videl v kine 3D verziu: 55%/(14.6.2017)

 • korbitch22
  ****

  Fantazie. Před premiérou jsem neměl sebemenší obavy, tak moc Piráty miluju a pevně jsem věřil, že zklamanej nebudu, naopak z projekce odcházím s nadšením. Čtyřku hodně lidí odsuzuje a zrovna já jí mám právě moc rád, má možná ještě lepší příběh než pětka, ale v Salazarově pomstě je zpět Černá Perla, Will...i když jen letem světem a vůbec se to celé tak nějak vrací k původnímu konceptu, takže i přes miliardu efektů vám ani nepříjde, že je toho v ději nějak moc, protože tady není přespříliš postav a děj se ani na minutu nezastaví, těch 129 minut uteklo jak když hvízdneš. Samozřejmě že odstup šesti let od čtyřky a čtrnácti let od jedničky je hodně znát, hlavně v Jackově respektivě v Deppově tváři, ale neztratil nic ze svého šmrncu, vtipu a lišáctví, jen už je trochu unavený a chce klid a svojí milovanou Perlu a i tak Depp v ději nějak celkově vystupuje, je sice u všeho, ale zároveň tak nějak bokem. Scénář by si určitě zasloužil větší hloubku, ať už jde o Salazara, Barbossu, trojzubec, mladého Turnera i mladého Jacka, nebo finále s Holanďanem a SPOILER zlomením Willovi kletby, to jsem čekal nějakou scénu aspoň a ono nic, nebo aspoň Jonese v celé parádě. SPOILER OUT Dalo by se z toho námětu třískat a třískat do hloubky dál a dál, ale to by jsme museli mít další trilogii. Piráti si asi nemohli přát lepší zakončení. Jsem rád, že se příběh vydal cestou víc k fantasy, jsem rád, že se uzavřela kapitola mezi Willem a Elizabeth (no i když kdo ví), jsem rád, že má Jack svojí Perlu a byl jsem nadšený jak to Zanellimu pekelně fidlá jako za starých časů v jedničce Badeltovi. Díky bohu se z Pirátu nestala sračka jako z Transformers a tahle (snad ne poslední) kapitola se povedla náramně. Na konci mi ukápla nejedna slza při písni End Suite, té proslavené pasáži ze třetího dílu při společných scénách Willa a Elizabeth. Piráti jsou moje srdcovka a konec týhle ságy sem si obrečel, no a co. 85%.(3.6.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace