poster

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta

 • USA

  Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

 • Slovensko

  Piráti Karibiku: Salazarova pomsta

 • Velká Británie

  Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2017, 129 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marigold
  **

  Sezóna dlouhých a neskonale blbých filmů. V první půlhodině se najde pár ucházejících nápadů, pak už je to jednom misery porno dvojího druhu: můžete škodolibě pozorovat, jak v tom scenáristé zoufale plavou a snaží se děj provázat tak, aby aspoň trochu dával smysl a ještě škodoliběji lze pozorovat Deppa, který se v roli zkrachovalého piráta, živícího se sebeklamem, nachází zjevně víc, než by chtěl. Joachim Rønning / Espen Sandberg odvádějí solidní práci, ale do týhle lodi teče víc než do Kon-Tiki.(17.9.2017)

 • Coleator
  **

  Nejepičtější díl ze série... Ze kterého se ale asi i díky záplavě všech možných i nemožných efektů a přeslazeného závěru stává sračka, kterou ani nepotřebujete vidět... Ale jestli na mě nedáte a stejně dáte pátým pirátům šanci, zajděte na ně do kina, protože tak si aspoň možná užijete ty efekty... Za dva roky v SD rozlišení a s reklamami každých 20 minut na Prima MAX byste totiž spánek poráželi jen těžko...(24.5.2017)

 • Spiker01
  ****

  Pirátům se opravdu povedlo vrátit se ke kořenům, vizuálně je cítit, že časy ošklivě ateliérové čtyřky jsou ta tam a noví progresivní skandinávští režiséři, jejichž jména si snad nikdy nezapamatuju, mají řemeslo v malíku a opět se na to hezky kouká. V akčních sekvencích znovu zní ten starý Bedeltovský-Zimmerovský motiv (nový skladatel absolutně zaměnitelný a nic nového extra nepřinesl) a provází, hlavně za začátku, hutné akční šermovačky přesně tak, jak to od Disneyho známe. Nikdy se to však nepřeklene v euforii a pocit, že vlastně koukáme na něco nového a vyloženě strhujícího. Jack je opět věčně opilý nemehlo, kterého milují mraky puberťáků, což vyvažuje správně děsivý a nechutný Javier Bardem, ovšem ani po něm, jakmile se slehne voda, se mi v dalších dílech stejskat nebude. Hodně jsem doufal, že to dopadne alespoň takhle a pátí piráti nebudou úplně sestřelený publikem, ale po úvodním hypu jsem přecijen čekal malinko víc než jen bezchybně poctivé blockbusterovské řemeslo. PS : Paul McCartney byl tak akorát k smíchu. .. 7/10(26.5.2017)

 • -OverLord-
  ****

  Piráti jsou zpět! Po tolika letech. Vždycky byli a stále jsou jednou z mých oblíbených filmových sérií, na kterou se můžu dívat pořád dokolečka a nikdy mě neomrzí - to ovšem platí pouze pro první trilogii, protože čtyřka byla trochu zklamání. I tak jsem se ale na pětku vážně těšil a dostal jsem přesně to, co jsem potřeboval: vtipné, akční a prostě staré dobré Piráty z Karibiku se vším všudy. No a i trochu té nostalgie k tomu - už je to přeci jen neuvěřitelných 14 let, co šla do kin jednička. Ačkoli ta zůstává nepřekonána, Jack Sparrow je prostě legenda a jeho postava se nikdy neomrzí. Potěšily staré postavy, které doplnilo pár nových, a jako klasicky úžasná hudba. A konec byl doják. Skvělá jízda!(26.5.2017)

 • predators
  ****

  A v hlavní roli se představí Jack Sparrow, coby pirát Johnny Depp! Myslím, že jde po těch všech letech čekání na pokračování pirátů o milé překvapení! Ano, v podstatě jde znovu o to samé, stejné honičky jen v jiném prostředí nebo stejné hlášky jen z jiných úst (až na Jacka, ten je stále stejný), ale v konečném důsledku to až tak nevadí a díky dobré zápletce a záporákovi jsem se dobře bavil. 75%(7.6.2017)

 • - Ve 22. minutě, kdy Jack Sparrow (Johnny Depp) naskočí na ujíždějící banku, nejsou před bankou koně, kteří ji ve zbytku scén táhnou. Banka tak uhání skrze městskou bránu sama. (Fary)

 • - Honorár Johnnyho Deppa (Jack Sparrow) predstavoval 90 miliónov amerických dolárov. (LordGrayDog)

 • - Když se zeptali režisérů Rønninga a Sandberga, jak by se chtěli jako piráti jmenovat, řekli, že by rádi byli Captain Morgan a Captain Sharkbait. (griph)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace