Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

22matelko

čistých 5 * ale keby aspoň toho dementa čurka tak nedávali. trapák pojebaný. a Dangl tam teda tiež nemusel byť. ale hodnotím zábavu a tá je jednoznačne na 100% ()

Kámen odpad!

Slaboduchost pro slaboduché. Zkrachovalí skoro herci a rádoby herci se tím nejtrapnějším a nejubožejším způsobem pokoušejí o humor. Totálně se znemožnit se dá různě, Suchánek s Genzerem a dalšími zoufalci zvolili zhovadilost s názvem Partička. Odpad! ()

bobstock

Tenhle typ improvizovaného humoru v čele s hrůzostrašně vytlemeným Danielem Danglem mi připadá neskutečně trapný. Během své největší televizní slávy někdy před 5 lety, jsem zůstával osamocen v zaplněném baru, kde se všichni smáli puštěné partičce. 20% ()

dan4815

Popravdě nechápu negativní hodnocení. Na svou Britskou/Americkou předlohu to nemá, a inteligencí nedosahuje zase tak slovenské verzi, ale tento počin mi přirostl k mému tlustému srdíčku plného temnoty a cholesterolu. Je zvláštní, jak mi přijde vtipné něco, o čem vím, že kdyby to nebyla improvizace, tak se tomu zase tak nezasměji. Ale právě v tomto ohledu je to poměrně zábavný seriál. Původní sestava se Sokolem byla daleko lepší, protože Ondřej má zvláštní a inteligentnější humor. Štafetu se zvláštním a inteligentním humorem převzal Igor Chmela, protože Genzer a Suchánek mají prostě humor na jiné úrovni. Mají ho více jednoduchý, nemusíte nad ním přemýšlet a ani mít nějaké hlubší znalosti. Jsem rád, že se upustilo od zvýrazňování kostýmů Čurka, nepřišlo mi to jako zajímavé, stejně tak nejtrapnější změna nové série - poznej hosta, nebo budeš zmlácen zlým plantážníkem. Oproti verze našich sousedů je výhodou i to, že tým bavičů jsou jenom muži. Ruku na srdce, jak ve Slovenské, tak v české verzi s ženskými hosty to bylo opruz. Muži mají údernější a propracovanější humor, pokud jsou ve skupině dalších mužů. Sokol kdysi s Chmelou drželi show na uzdě, byli ti s jiným a inteligentnějším humorem, teď Sokola zastoupil Novotný, který se snaží, ale už to není ono. Dvojice Suchánek a Genzer si jedou svou, to beze sporu. Ale ruku na srdce, bez této ulítlé dvojky by to nebylo ono, zejména Genzerovo hádání. Jsem si jist, že chvílemi pro show se chová Genzer teatrálně, ale jde mu to. A po Sokolovi můj nejoblíbenější herec? Určitě Igor, který kombinuje svůj dobrý humor se zmateností. ()

Rekpet

Pořád dobré, ale na Slovenskou to nemá. Sice jsme teprv na začátku a herci se snad časem "vypracují", ale u slováků byl i ten start svižnější. ()

Misacek22

Tohle je pořad za posledních několik let v televizi, který opravdu stojí za to! Já se tedy bavím vždycky, je pravda, že někdy více a někdy méně, ale můžu říci, že se každé pondělí upřímně těším, až čtveřici aktérů zase uvidím. Miluji humor, a kluci ho navíc podávají neotřelým způsobem. Umění podle mě spočívá především v improvizaci, a tu kluci zvládají na výbornou. Obdivuji jejich nápaditost, okamžité reakce a jejich podání. Zkrátka jsem se na tomto pořadu stala závislá, neboť si díky němu každý týden prodloužím život. U mě jednoznačně 5*! ()

Skarface odpad!

Trapný až to bolí ! vy si myslíte jak je to v tipné ale ve skutečnosti je to opravdu velmi trapné , prostě pořad který nemá žádnou uroveň je mi líto těch učinkujících jak hluboko mohli klesnout ()

Camulator

Nápad opravdu dobrý, ale někdy to holt drhne. Pokud narazí na chvíli, která opravdu sedne, pak to rozhodně stojí za to (památné představení zkažené zmrzliny, některé seznamky), ale o to nesnesitelnější a trapnější jsou momenty, kdy je inspirace takřka nulová. ()

Carline odpad!

I prváci z konzervatoře umí improvizovat líp. I ti špatní. I ti, kteří se nedostali. Vlastně všichni. odpad!!!!! ()

arcticsky

V drtivé většině trapnost, nuda...ale tu a tam se vyskytuje povedená scénka. Rozumím tomu, že improvizace je makačka. A je to o to těžší, že jediný slušný herec v této partě je Suchánek. Naprosto se nedá pochopit zdejší vyšší hodnocení - to je nějaký masový úlet. ()

Hepy13

Partička je přesně ten typ pořadu který na našich televizích chyběl. Od té doby kdy skončila Ruská ruleta Kaisera a Lábuse, jsme dlouho čekali na podobný typ pořadu. Když Partičku porovnám s "odpady" které nám dnešní telelvize nabízí, je to jasných 5*! Někomu tento pořad může připadat trapný, já se vždy královsky bavím, především u her jako "Seznamka" , "Párty" a "Blázni". Nikdo z partičky mi nepřijde slabý, všichni jsou stejně vtipní. Nejvíce mám ale v oblibě Michala Suchánka tomu jde ta improvizace vážně bravůrně. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj