Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

sirien

Hej jako neni to blbý, vůbec... ale radši si zajdu na nějaké skutečné improvizované divadlo od lidí, co to dělaj jen tak pro zábavu - dělaj to totiž líp. (Vygooglete si "Paleťáky" nebo "Kamarády nacvičených scének") ()

Luk Skywalker

Tento způsob ztvárnění herecké improvizace, zdá se mi poněkud nešťastný. Tohle není o improvizaci, ale o tom, jak dělat blbce ze sebe i z diváků. Nápad možná dobrý, zpracování hrozné. ()

Kharsh

Škoda, že byl tento pořad na Primě pozastaven. Ano, nebyl to pořad intelektuálně vysoko, ale improvizační uměni, hlavně Ondřeje Sokola, způsobovalo občasné záchavaty smíchu. Možná je to pro někoho trapné, ale mně to přišlo jako jeden z mála koukatelných pořadů, co v dnešní době vysílají. ()

gumbo

Úroveň je kolísavá, ale co jiného čekat od improvizace. Já se bavím. Dělat humor je těžké, Dvořák piloval scénky do Televarieté několik měsíců a proto mě překvapuje jak se to zde lecky povede. Navíc je to většinou humor absurdní a ten já mám rád. Navíc tu objevili pro mě dopusud úplně neznámého Sokola, který je prostě boží. 75% ()

Ukubumbahoo

Dojem z prvního dílu byl na dnešní poměry vcelku slušný. Co si budu nalhávat byl velice dobrý, ačkoliv se mi to zdálo, že se na naše obrazovky dostavil velký potenciál, dalšími díly mi protagonisté dokázali, že jsem se pletl a vše se nám jen krásně opakuje, dokola a dokola. Pokud se to má vše opakovat pořád dokola, představoval jsem si alespoň výměnu týmu. Zde, se navíc ukáže pouze Tatiana, je to příjemná změna, nicméně moc malá. Pokud se v každém díle nevymění minimálně polovina herců, zůstane pro mě Partička pouze další tuctovou nezajímavou TV Show. ()

WillyMarks

pokaždé se pořádně nasměju...toto je jasný důkaz toho, že stačí tak málo aby vznikla sranda...improvizace a výborní lidé vytváří skvělou 30minutovou partičku 76% ()

Raziel_cz

Nikdy bych neřekl, že seriál tohoto formátu může fungovat i v Čechách. Je sice pravda, že tak jako u Whose Line Is It Anyway? nebo Fast and Loose se člověk nesměje ani zdaleka a někteří z účinkujících se mohou snažit jak chtějí a vtipní nejsou, ale na tuzemské poměry jde stejně o něco nevídaného a takový Genzer je mistr improvizace. ()

Heroine

Jedna hvězda za Ondřeje Sokola, jedna za Igora Chmelu, půl hvězdy za Suchánka, půl za Genzera, jedna za dobře vybraného hosta, jedna mínus za Dano Dangla, jehož vkus a smysl pro humor se mi příčí, jedna hvězda za celkem slušné improvizace, jedna mínus za časté trapasy, a ne vždy bystrost účinkujících, jedna hvězda za to, že se aspoň u nějakého "vtipného" pořadu můžu občas pohihňávat, a je tu hodnocení ****. ()

kacirek_

Suchoše a Géňu teda zrovna dvakrát nemusím, ale tady mi kupodivu tolik nevadí a když se k nim přidají dokonalý Ondřej (můj velký oblíbenec) a Igor, tak to prostě šlape. Dobře, ne vždy se všechno povede, ale většinou se člověk zasměje, někdy i celkem dost. A když se k tomu vezme, že je to celé jedna velká improvizace, tak nezbývá než smeknout klobouk.... ()

ploshulix

Očekával jsem hodně, vzhledem k početnému zástupu fanoušků tohoto pořadu. Po jeho shlédnutí už ale vím, co si pouštět ke spaní - tohle mě uspí zaručeně. Je to nebetyčná nuda a asi nikdy nepochopím, čemu se každých deset sekund diváci a moderátor hlasitě smáli. Jednu hvězdičku dávám za nápad. ()

Warlukyn

Tento typ humoru je pouze pro ty co žijí normální život a nejsou žádnými namyšlenými snobi nebo myslící nadprůměrně inteligentní tatary. BTW správnej českej humor a kdo s tim nesouhlasí neni buď Čech a nebo je to cikán s židovskými kořeny po muslimské matce a světském otci z Bulharska. ()

Ydrosten

Nikdy jsem nebyl nadšený z improvizované zábavy , a kolikrát jsem se zatajeným dechem sledoval všechny pokusy v " LAJF " akcích , kdy moderátoři zkoušely vykouzlit nějaký předem nacvičený vtip. Nikdy se jim to nepovedlo , a já tajil dech dál v naději že to nebudou zkoušet znovu - většinou to zkusily. Partička to změnila do posledního kousku skládačky.Nevím jestli to mají tak dokonale secvičený už předem nebo to fakt vymýšlej za pochodu , ale u mě to funguje dokonale. Nejlepší šou co kdy spatřila televizní obrazovky. Slovenské vydání našich partičkářů je už o něco horší - zřejmě nejsem slovensky naladěn , páč jejich verze mě neoslovuje prakticky vůbec. 3 hvězdičky s přáním aby tohle nepokazily nějakou předem nahranou scénářovskou blbinou ala KOPEČKOVIC ( to sem fakt nemusel ) ()

figliar

Česká Partička mala pomalý rozbeh, ale stále sa zlepšuje. Dvojica Genzer-Suchánek, to je proste klasika. K tomu Chmela a Sokol a o zábavu máme postarané. Škoda iba že Dangl nevymýšľa nové scénky, ale iba ich kopíruje zo slovenskej verzie. ()

Rannveig odpad!

Úroveň humoru, která se běžně vyskytuje mezi přestávkami na základních a středních školách k obveselení svých spolužáků interními rádoby vtipy a druh zábavných her používaných skautíky k zabití dlouhé chvíle při čekání na odlehlé autobusové zastávce, se nyní prezentuje jako oficiální televizní pořad který baví kus našeho národa...? Zajímavé sledovat, do jakých hloubek postupně úroveň kvality televizní zábavy klesá... kdepak se to asi zastaví... zastaví-li se to vůbec...? Je mi z toho upřímně smutno... Tele Tele byla evidentně zásluha Žilkové a Cardy... ()

Georgee27

Zábavná, vtipná, skvělá improvizační show, která mě opravdu baví. Mám rád Genzera a Suchánka, kteří neztratili na svém známém humoru a společně s Igorem a Sokolem vytvářejí zábavnou show. Když jsem viděl první díly myslel jsem, že umřu smíchy. Jen, kdo mi vadí je Marián Čurko, to co tam předvádí je trapné a nepřijde mi to vtipné, ale jinak určitě nejzábavnější český pořad, co teď můžete vidět v televizi. ()

Clu

Až na trapné momenty, kterým se v improvizaci nevyhnete, je Partička co se české zábavy týče nadprůměr. Akorát mě štvou moderátorovi nucené záchvaty smíchu. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj