Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

made1

Jsou scénky, které jsem shlédla jen jednou, některé jsem si pustila i pětkrát. Překvapil mě hodně Ondřej Sokol i Igor Chmela, další dva z podobně laděných pořadů už znám. ()

The Viper

Jsem rád když zastihnu v přepínání televizních kanálů, ale že bych na to mokrej čekal celý týden to tedy rozhodně ne. Neškodná zábava. ()

Zemi11

Jít do podobného pořadu je dání hlavy na špalek. Fantastické výkony předvádí v oblasti improvizace Ondřej Sokol! Geňa Suchoš mají svůj nenapodobitelný styl. Ostatní na to nemají. Moná ale je dobře, že tam mají toho neschiopného Igora. O to víc vynikne umění těch 3 borců :) ()

Kejdlo

I trapné scénky mohou být svoji trapnosti geniálně vtipné. U Partičky se někdy zadaří, a někdy zase ne. Zajímavé je, jak se to horko těžko drželo na obrazovce, pak to kvůli sledovanosti stáhli, vyměnili vysílací čas a nakonec je z toho hitovka. Pro mě ale ne. ()

Markussis odpad!

Né, né a ještě jednou né. Ač se snažím sebevíc, tak přesto nedokážu toto hvězdičkově ohodnotit. Tohle je prostě úplně mimo. Snaha o improvizaci je sice pěkná, ovšem to nestačí. Aby se improvizace povedla, to by ji museli dělat lidé, kteří mají talent, museli by ji dělat herci na úrovni a né Genzer se Suchánkem. Dát těmto dvěma imbecilním jedincům prostor na sebevyjádření a ještě k tomu proboha v televizi, tak to je zbraň hromadného ničení. Dnes se razí heslo, že pokud jsem trapný, a navíc se za to ani trochu nestydím, tak pak mám zelenou. Bohužel i za tímto pozérstvím je pouze kalkul a komerce. Hnus!! ()

Cejny

Partičku mám rád, pomalu, ale jistě se z této show stává legenda, alespoň v mém televizním portfoliu. Ono se totiž v poslední době v televizi dá koukat už jen na zprávy na ČT1. Sokol, Genzer, Suchánek, Chmela - to je prostě partička k pohledání. 80 % ()

harapag odpad!

Už jen při televizní upoutávce se mi ježí chlupy. Bože jak já ten vytlačovanej smích v podání Genzera nesnáším!!! Brrrrrrrrrrrrrr............. ()

herr_carter

U zrodu tohohle pořadu a poprvé, když člověk zjistil, o co se tématicky vlastně bude jednat, bych asi neváhal s plným hodnocením - byl to prostě čerstvý vítr, především pak na tuzemské scéně a především Chmela se Sokolem tu dokazují, že jsou komici od pánaboha...postupem času už se bohužel pořad stává trošku klišovitým a já osobně bych už opravdu zrušil záležitosti typu "reklamace", nebo například tématické pokusy o zpěvy v závěru většiny pořadů. Kladně hodnotím taktéž osobu Dana Dangla, která stačí, že promluví a už se směju....................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

luksatka

Je to úplně super.Tak dlouho jsem se už nepobavil a nechápu ty, kteří dávají odpad a 1 hvězdičku asi nemají smysl pro humor (je mě vás líto). ()

RockChick

A na just všem těm pseudokritikům a pseudointelektuálům tady tomu dám ještě o hvězdičku výš! Běžte si pobrečet do máminy sukně, že vám absolutně chybí nadhled a smysl pro humor, a, prosím, nezahlcujte pořad, který konečně má nějaké ambice, Odpady! ()

Kacula24

Suchánek a Genzer už samozřejmě není to co bývalo, ale s ostatními se hezky doplňují a tvoří milou partičku ;) Vcelku inteligentní humor, který už se v dnešním televizním programu hledá těžko. Má to své slabé chvilky, ale i tak se bavím. ()

korndaddy

O něco málo horší, než první díly, ale i přesto zábavné a vtipné. EDIT: Vlastně to není na slabší úrovni. Po prvním slabším dílu jede Partička opět ve starých kolejích a část pořadu zvaná dabing se ukázala jako perfektní nápad. Snad to vydrží. ()

BluT

Ne že bych se smíchy přetrh' u každé scénky, ale občas se to prostě povede a Partička mi poměrně neotřelým improvizačním humorem polechtá bránici. 51% ()

Miksilak

Nechápu takovou tu nafouknutou bublinu okolo tohoto pořadu... Mně to teda vtipné nepříjde vůbec. Občas se nějaký ten vtípek podaří, ale je to tak jednou za díl. Přirovnal bych to k posledním řadám tele tele, kde byla vtipná jedna scénka z desíti. Slabé dvě. Ale proti gustu... ()

Billie777

Ze začátku jsem si myslela, jaká je to blbost ale tady je vidět, že není dobré předem něco odsuzovat. Náhodou jsem se podívala na jeden díl a pak jsem už nemohla přestat. Tak jsem se nezasmála už vážně hodně dlouho a právě proto dávám plný počet hvězd. Je to zatraceně vtipný a o to jde. Zaručený lék na špatnou náladu. Mimochodem, já jsem dvojici G + S taky nikdy nějak zvlášť nežrala ale tady mi vůbec nevadí, naopak jim to tam sedí. Vsadím se, že kdyby tam byli místo těchto dvou jiní herci, tak by měl tento pořad hodnocení vyšší. Všechno je to o zaujatosti některých lidí proti nim a dávat odpad jenom proto, že tam je tahle dvojka a nebo jenom proto, že je to podle vás akorát trapná zábava (co si myslí hlavně ti rádoby intelektuálové) a nebo že to je kopie slovenské verze (což NENÍ), mi přijde trochu nefér. Navíc nestačí se podívat jenom na jeden díl a už hodnotit. Chápu, že někdo má jiný smysl pro humor ale každý musí uznat, že jsou v televizi daleko horší pořady. Dávat odpad Partičce stejně jako Ulici nebo Cestám domů apod. je dost nefér. 21.10.2012 - Čím déle na ní koukám, tím víc mě baví. Partička zraje jako víno. ()

Ragdoll

Viděl jsem něco kolem sedmi osmi dílů a mohu říci, že kvalita klesá dosti strmě. Proto hodnotím pouze prvních pět. Ty byly velice vtipné, kolikrát jsem myslel, že umřu smíchy, a i když se občas nějaká zpanikařená improvizace nevyvedla, nikdy se nedostala do bodu, že by byla vyloženě trapná. Spíše pozorování účinkujících, jak si neví rady, bylo kolikrát vtipné samo o sobě. Bohužel, show má okolo pětadvaceti dílů, a jestliže už pára dojde takhle brzy, tak je to jen známka české nevyrovnanosti, která se vyskytuje u všech našich seriálů či pořadů. Nejoblíbenější postava, Ondra. Nejneoblíbenější postava, paní Táňa. Opravdu, jakmile začala epizoda a já zjistil, že v ní vystupuje, ihned jsem jsem vypínal obrazovku. Aby byl někdo tak hloupý a zoufale nevtipný, to se nevidí moc často. 80%. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj