Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

Tomas129

Některé hry mě sice moc nebaví a jsou trochu trapné, ale zase ty co mě baví, tak opravdu stojí za to! Třeba seznamka, párty, Brechtovo divadlo, detektor lži, jedno slovo, poslední písmeno a abeceda jsou super a hodně se u nich nasměju. Nová Partička, kde už nehraje Ondřej Sokol stojí za prd. Nejlepší čtyřka, kterou jsem měl nejraději jsou Sokol, Chmela, Suchánek a Genzer. Zbožňuji když si dělají na potvoru :-D ()

Thommy91

Původní partičky jsem viděl snad všechny díly. Ty lepší i několikrát. Bohužel i těch nezáživných bylo dost. První díly byly takové rozkoukávací, ale postupem času se protagonisti rozkoukali a dostali se do toho. Ale zase bohužel, s posledními díly původní partičky už bylo prostě cítit vyčerpání nápadů a "mlácení prázdné slámy". Chtě nechtě musela skončit. Další počiny (La Parta a podobně) už neměly čím zaujmout. Naprosto uznávám prapůvodce tohoto pořadu, tedy Whose Line Is It Anyway, a je mi docela líto, že přestože jde o zakoupenou kopii této show, nepřevzali herci kromě her také styl jejich hraní. Kdybych měl vzít každého z nich zvlášť, tak největším tahounem celého pořadu byl bezpochyby Ondra Sokol. Jediný z nich dokázal vytvářet inteligentní humor, který měl nádherný druhý plán, poctivě dodržoval zadání her a byl zároveň nejtalentovanějším hercem. Suchánek a Genzer stavěli svůj humor především na prvoplánové vulgaritě. No a Igor Chmela byl velmi špatnou volbou do tohoto typu pořadu. Má nulovou schopnost improvizace a jeho humor je hrozně naivní (pár vyjímek nezachrání celkový pohled). No a Dangl jako moderátor byl neuvěřitelně nesympatický a nevtipný...Současná verze bez Sokola, zato s omylem Novotným nestojí ani za komentář ()

Rangifer

Já bych se chtěl k nim přidat a ty hry si vyzkoušet, klidně i před publikem. Ty jejich hry jsou skvělé, nejradši mám Detektor lži, Párty a Reklamace. Už jsem několik jejích představení viděl naživo a hodně jsem se nasmál. Ale to jiní hodnotící zde na ČSFD neocení, to jsou buď suchaři, nebo mají naprosto nemožný smysl pro humor, když tomuto pořadu dávají většinou 2 hvězdičky. Hlavně že Strážci galaxie je u vás vtipný film a dáváte mu 5 hvězdiček. U TAKOVÉ BLBINY DÁVÁTE 5 HVĚZDIČEK! KRETÉNI!!! VY NEPOZNÁTE CO JE DOBRÝ, PRO VÁS NIC NENÍ DOBRÝ!! ()

ricardo2803 odpad!

Dal jsem si závazek, že pořady nebo filmy, které se mi z nějakých důvodů nelíbí nebudu komentovat, ale tady mi to prostě nedá. Nejsem nějaký intelektuál, který má nejraději těžká psychologická dramata nebo dokumenty o veverkách, jenže Partička je pro mě zkrátka něco, co na 100 procent nikdy neskousnu. Jak jsem měl rád Teletele a uvědomuji si, že improvizace je hoooodně těžká disciplína, tak tady to na mě nějak nefunguje. Fakt jsem zkoušel několik dílů, ale vážně to nešlo. Bylo mi chvílemi tak trapně, že jsem se nevímproč zkoušel u té televize zasmát, aby se ti chudáci vystupující necítili hloupě. Ale proti gustu... ()

Ziral odpad!

Jak někdo může tento dementní pořad nazvat zábavou !!! Tento způsob projevů "herců" odpovídá maximáleně humoru z druhé třídy obecné školy, nebo páté pomocné. Jak si někdo dovolí tvrdit, že je to improvizační show, škoda, že není k dispozici hodnocení -10. I bývalí mistři improvizace (Horníček-Werich) měli kostru příběhu předem nacvičenou. ()

dejf96 odpad!

bohužel jsem viděl nějaký díl u sestry....pokud znáte takový ten pocit mrnění v břiše, kdy je vám trapně za někoho jiného, tak přesně tohle jsem prožil.... šlapat na plyn bez jediného nápadu je opravdu trapné, ubohost , blbost , nechápu, že do takovéto píčoviny někdo investuje peníze ()

1234Horymir odpad!

Protože to opakují už spoustu let téměř denně, tak mi stále vrtá v hlavě, proč, když to má takovou oblibu to já nechápu. Takže jsem asi třikrát zkusil na to televizi přepnout a poctivě kousek vydržet. Bohužel, totální kravina. ()

Redyx1 odpad!

Trapná záležitost,kdy se herci marně snaží o improvizaci a většinou to vyzní jako trapnost.A vrchol nevkusného výběru je ten slovenský moderátor ,co žvatlá nesmysly. ()

MarekTulen

Nejlepší improvizační show, kterou jsem kdy viděl, nikdy jsem se u nějakého pořadu víc nenasmál, než u tohoto. Daniel Dangl udělal parádní show s parádními herci, kteří pobaví každou sekundu. Nezapomenu ani na pana Mariána Čurka, který dělá lepší zážitek a to právě hudbou. Od té doby co Ondřej Sokol odešel to hodně lidí už přestalo sledovat, ale pro mě vystačila i náhrada Bohouš. Bez Igora už to není tak super, ale tak Jakub Kohák se taky dá nooo.. možná:D Na pobavení doporučuji. ()

Updated_Cake

Pořad, který sleduji od jeho počátku, se v poslední době řítil dolů a vlastně od nové generace byly některé aspekty silně diskutabilní. Přinesl se koncept ze zahraničí, nejdříve to Dangl dělal na Slovensku, pak to se Suchánkem rozjeli v Česku, Suchánek k sobě nabral dlouholetého parťáka Genzera a Chmelu se Sokolem. Prvních pár dílů drhlo, pak se to už ale rozjelo a asi od 15. epizody až po tu 117. to byla jízda a zábava. Pak přišlo vyhození z Primy, asi 8 dílů nebo kolik na Barrandově, což byla katastrofa a po letech se Partička vrátila na Primu v novém obsazení. Jenže v novém obsazení nahradil Sokola Michal Novotný, který nevím, jestli do toho vůbec sedne ani po letech. Asi to vypadá, že ho to baví, jenže ty výkony nedosahují ani z 20% toho, co tam dělal Sokol a ono to je znatelně vidět každou epizodu. Ten pokus s hosty na pár sérií byl taky takový divný, zatímco někteří vypadali, že tam jsou rádi, jiní spíše vypadali, že by nejradši odešli a kazilo to zábavu. Hřebíček zábavě dal ale Michal Suchánek a jeho nezkrotitelná arogance a ego. Zatímco je asi jeden z největších tahounů té zábavy tam, ty jeho hysterické výlevy a nutkání mít vše pod palcem i před kamerami, to vážně kazí. Původní Partička byla ve složení 4 rovnocenných herců, kteří alespoň před kamerami měli stejnou startovní čáru a stejnou váhu hlasu. Do toho to moderoval Dangl a hrál hudbu Čurko. Jenže nové série jsou o tom, co chce Michal Suchánek v danou chvíli, Dangl prakticky nic z toho skoro nemoderuje a ostatní herci jen přitakávají. Působí to špatně v pořadu. Ještě ke všemu když si Suchánek pravidelně před kamerami stěžuje, že je potupné tohle hrát v jeho věku atp... Takže zatímco původní pořad byl skvělý, nové série jsou postupně horší a horší až jsme se vlastně dostali k tomu, že se tam hledají noví herci z prakticky bizárů české společnosti. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj