Scary Movie: Děsnej biják

• USA Scary Movie (více)

Zabiják v masce sleduje Cindy i její přátele. Má něco společného s tajemstvím loňského léta? Cindy a parta jejích nic netušících přátel se musí mít na pozoru... (SPI Film)

HarlanWade

Přehled toho nejujetějšího a nejpotrhlejšího z americké parodie. Ačkoli už z prvních záběrů je divákovi naprosto jasné, že to Wayans vysoko přepískl a že hodně trapné a nevkusné záběry budou nevyhnutelné, je to pořád koukatelné, ba co víc - místy jsem se dost nasmál. ()

macetoma

U tohoto prvního scary movie jsem se docela bavil. Vtípky tak akorát. A ta vysmátá maska ke konci mě fakt dostala. No musím přiznat, mám rád parodie. Dávám tři hvězdy. ()

tombarider

Natočit dobrou parodii, je skoro nemožné. Zde se to však podařilo. Celá serie scary movie, i když měla lehce sestupnou tendenci, je ucelený výet současných parodií, které vážně pobaví... chce to aby divák ale viděl filmy, které paroduje, jinak to ztrácí smysl... ()

Mire

Vôbec to nie je taká pecka ako sa hovorí. A to som sa na to tešil. Ani s nadhľadom tomu nedokážem dať viac ako dva hviezdičky. A tým ďalším výgrckom detto! ()

Tuniak DF odpad!

Skopírujeme film, dáme viac afektu, ideme na ďaľšiu scénu, skopírujeme film, dáme viac afektu... prepáčte, ale takto sa paródie nerobia... ()

greymon

Celkem povedená parodie. Zasmál jsem se a musím říct, že je to snad nejlepší parodie jakou jsem viděl. Poté s ostatními díly Scary Movie to šlo s kopce a už je to blbost. Každopádně co jsem mohl čekat od parodií. Musím přiznat, že Scary Movie je mnohem lepší než Tohle je Sparta! Všichni se smáli i ostatním dílům Scary Movie, ale jednička je snad nejvíc povedla. ()

Olafsson

Během posledních pár dní jsem zkouknul všechny čtyři Scary Movie. Takže čerstvé dojmy.. Jednička je průměr, skoro jsem se nesmál, líbily se mi však holky (a mám rád Annu Faris s její nevinnou tvářičkou) a vrah v masce byl chvílemi celkem vtipnej.. ()

HEED

Možná jsem asi blázen že dávám tak vysoké hodnocení, je tu však věc, kterou nelze opominout. Tenhle film se stal kultovní parodií a mým oblíbeným bijákem. Obvzláště v letech dospívání jsem si ho oblíbyl. Je to nádherná nostalgie a taky si vybavuju jak jsem některé scénky napodoboval ve škole, a dělal jsem si z toho srandu. No prostě s odstupem času jsem se na to musel podívat znovu (což je asi tak po 9 letech), musím konstatovat, že když jsem se na to díval, v tu dobu se ze mě stal zase ten mladík, který namísto ze školy domů, šel s bandou kamarádů koukat na film. Nevim jestli to, co tady popisuju dává smysl, každopádně když to vezmu v globálu, tak je to jedna z posledních parodií co se podařila. Od té doby to jde příšerně dolů s kvalitou i humorem. SURPRICE SINDY, I AM SURPRICED. ()

RigorMortis

Čo sa kvality týka, prvé Scary Movie na mňa neurobilo veľký dojem, asi najslabšie z celej série. Inak je to kvalitný zlepenec gagov, alebo ako sa hovorí, "je to tak blbé, až je to dobré." ()

kubilov

Snad i jedna z těch lepších parodií, které rozhodně nebudou všeobecně oblíbené. Při některých scénách spousta smíchu (Vřískot, pokaždý Shorty), ale při některejch spíš rozčarování a trapnost. Přesto je Scary Movie: Děsnej biják nejlepší ze série. ()

helrohir

Vcelku vydarená komédia/paródia. Niektoré scénky boli náramne vtipné, iné zas absolútne trápne. Ale bavil som sa, takže tri hviezdy tomu dám. ()

Brano

Klasická paródia, nič výnimočne. Nudné, trápne s niekoľkými zábavnými scénami. Vreskot film som nikdy nemal v obľube, takže ani paródia naň ma veľmi nebavila. ()

marek29

Klasika hororově-parodického žánru. Je tu pár uchechtnutí hodných momentů a taktéž se jedná o kus mého dětství, ale včetně toho všeho to na víc jak 3* není :) ()

Guran

Někdo to tady chválí a někdo zas ne. Tak jsem to zkusil na vlastní pěst a zkoukl jsem a musím se zastat těch co se film nelíbyl, je naprostá pravda, že toto je naprosto trapný pokus o parodii. Toto je úděsná ptákovina, ikdyž jsem našel asi jenom dvě opravdu srandovní scény, ale jinak to je dem***ní. Zvedal se mi žaludek, když jsem koukal na tu scénu jak tý ženskej trčely z trenkách varlata, nebo jak si ta holka zlomila nohu. To byly scény, které mi napověděly, že film nebude dobrý. Od začátku jsem doufal, že ano, ale tahle třešnička na dortu mi ukázala opak. „Možná umřete...smíchy - Parodie, která nemá s žádným filmem slitování.“ Nevěřte této lži. ()

Sylvin

Jediné, co je na tomto vtipné, je "Wazzzaaaaaaaap", protože jinak je to demonstrace amerického humoru, ze kterého se mi dělá blivno. ()

AgnesDee

Je to skvělá parodie, ve které je všechno: nahý ženský, skvělej humor, mluvící hlava, sexuální scéna, fetující negr a nakonec sexy vrah, kterýho můžeme jeho přítelkyni všechny závidět. ()

DaleCoper

Strašná blbina a místy dost trapné ale za odkazy na Amistad a Obvyklé podezřelé zvedám hodnocení do slušného průměru. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů