Scary Movie: Děsnej biják

• USA Scary Movie (více)

Zabiják v masce sleduje Cindy i její přátele. Má něco společného s tajemstvím loňského léta? Cindy a parta jejích nic netušících přátel se musí mít na pozoru... (SPI Film)

PlayEasy

Tak trapné, až to smrdí (pořádnou vůní májky od postavy Marlona), ale plakát napovídá správně: asi umřete smíchy! ..... Ten film je fakt šílená ptákovina. Nicméně pokud jste viděli Scream i "Loňské léto", rozhodně se nebudete nudit :) 60% ()

JosefTomas

Po dnešním zhlédnutí původního "Scary Movie", koukám na opomenuté ohodnocení její parodie. (Tohle) Scary Movie jednoznačně nemůže trumfnout klenot žánru Bláznivých střel, ale v rámci jednoduché tuposti funguje skvěle. Musíte být sice dost mladý (nebo se alespoň tak tvářit) a přistoupit na ujetost nejvyšší míry, abyste se bavili, ale když to zvládnete, můžete se i bavit, zvlášť když reference důkladně znáte. ()

hrumsrt

Jestli mi něco chybí v dnešním Hollywoodu, jsou to bezpochyby parodie... I součástí mého dětství bylo neustálé rewatchování Žhavých výstřelů, Bláznivé střely anebo právě Scary Movie... Přestože plnohodnotně si to užijete, pokud znáte díla a původ těch referenčních vtipů a narážek, funguje to skvěle. Mám dokonce pořád pocit, že rozuzlení okolo linky s vrahem v masce je o kus lepší než v jeho originální předloze.. Není mi trapně a Anna Faris za tohle asi pořád děkuje celému Wayans klanu.. 70% ()

x_ander

Je to sice absolutní blbost, ale hodně mě to bavilo, viděl jsem film už několikrát. Tak nějak na něj mám dobré vzpomínky :) Další díly už byly o dost horší. ()

Toumyk

No dobře Carmen Electra na začátku...dobrej začátek...no a pak k tomu ani nemám co říct žádná extramegavtipná komedio-parodie to neni je to jen další americká kravina, která v sobě má pár vtipnejch momentů. ()

keyzar

Taková mini oddechovka, docela sem koukal jak se dají strašidelné horory změnit ve směšný filmík. Myslím, že po skouknutí Scary movie stratí kdejakej horor vážnou autoritu. ()

djbarrel

Naprosto špičková parodie, která si dělá srandu všech možných i nemožných hororů a dá se říct, že i když je to občas na hraně, nikdy nesklouzne do trapnosti a kýčovitosti. 90 % ()

Reiner

Nebuďte upjatí, uvolněte se a smějte se. To je krédo tohoto filmu. Já se bavil. Další díly jsou ale zdá se mi, lepší ;) ()

brtko

Ako celok je Scary Movie jedna veľká hlúposť, no jednotlivé scény sú miestami skvelé. Samozrejme ako sme zvyknutí od tvorcov, ani prvý diel série sa nevyhol trápnym scénkam, ale tu je tomu tak ešte v akceptovatelnej miere. ()

semti

Ikdyž parodie nejsou zrovna můj šálek čaje, tohle jsem si docela užil. Jde o naprosto neinteligentní humor, který ale kdekdo viděl nejednou. ()

lobo87

Výborný začiatok série, ktorá nenecháva na hollywoodskych trhákoch nitku suchú. Tu si zobrali Wayansovci na mušku hlavne slasheri Vreskot a Tajomstvo minulého leta. Kto videl tieto film si musel túto paródiu vychutnať. Áno, tvorcovia občas prestrelili, ale to k tomuto žánru patrí... 70% ()

Broda84

Tak jednička se rozhodně povedla. Pozdějši parodie na hitovky už nebyly tak dobré. Jak už to v Hollywoodu bývá, příde něco nového nebo něco, co tu dlouho nebylo, a k tomu je to hitovka, pak tu vznikne tisíce odvarů. V 80. letech a začátkem 90. tu byly opravdu povedené parodie od tvůrců jako jsou Zucker, Abrahams a Zucker. Rozhodně jsem si parodie jako je Připoutejte se prosím a Bláznivou střelu opravdu užívala. Později parodie trochu upadaly. Scary movie rozhodně přispělo to žebříčku těch lepších, i když pozdější verze už jsou o něco horší. V některých případech bych použila WTF, jako je Děsnej biják. Jak se říká, v nejlepším se má skončit. ()

blondboss

Scary Movie je parodická klasika, ktorá aj po rokoch dokáže pritiahnuť divákov k telke. Na môj vkus ale moc ukričané a aj keď Vreskot a iné horory dostali poriadne na frak od tvorcov filmu, nenadchlo ma to až tak. Každopádne Anna Faris tomu pridala svoje čaro. 60 % ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů