Laskavý dotek

• Česko Důvěrní klienti (více)
USA, (2012–2013), 17 h 35 min (Minutáž: 41–43 min)

Jennifer Love Hewitt, Cybill Shepherd, Loretta Devine, Colin Egglesfield, Naturi Naughton, Alicia Lagano, Kathleen York, David Starzyk, Greg Grunberg (více)

Série(2) / Epizody(25)

Ženu v domácnosti - Riley Parksovú opustí jej manžel Kyle a nechá ju s ich dvoma ratolesťami vo vážnych finančných problémoch. Riley teda vezme prácu v neďalekých kúpeľoch ako masérka. Čoskoro však príde na to, že jej kolegyne si privyrábajú “službami navyše” a bude musieť urobiť ťažké rozhodnutie. To ju prinúti balancovať medzi dvoma životmi. Jeden žije ako osamotená matka, v konzervatívnom meste snažiaca sa udržať rodinu a druhý ako ambiciózna zvodná obchodníčka. Tento život jej ale tiež prináša strach z toho, že raz jej tajomstvo rodina a priatelia odhalia a nebudú s tým absolútne súhlasiť. (TV Markíza)

mira007

Tak tady máme americkou maminu, která v nouzi začne pracovat jako masérka erotických masáží ( ale to si člověk musí hodně dovypátrat co tam dělá , protože všechno to je v náznacích a asi až v šestém díle hlavní hrdinka prozradí, že s klienty nespí ale jen honí ?) , která povětšinu času dává psychologické moudré rady svým klientům. Je to takové sladké pokoukání , kterému jsem trochu i podlehl, navzdory tomu, že je to tak americké, že tam v salonu erotických masáží neukážou ani jednu svlečenou holku. Dávají to v televizi odpoledne a já si říkám, jaké to má asi vyznění pro ty mladý holčiny co to hltaj - pracovat v erotickém průmyslu je hrozně fajn, samí hezcí milí klienti, moudrá bordelmamá, žádné obtěžování natož násilí a spousta peněz a ani se nemusí svlékat do naha.Bomba. ()

peiton odpad!

Jennifer Hewitt,len čo si pokazila povesť.Neviem čo týmto seriálom chceli tvorcovia akože povedať.Je to ploché,plytké,prízemné a som síce žena,ale toto ma fakt nedostalo.Jej klienti-fešáci a teraz narážam na ich fyzickú stránku ..tak takýchto samcov môže obsiahnuť ozaj len v seriáli.Toto nie je ani hriešne,ani pikantné,ani štiplavé,nieto ešte vzrušujúce.Po pár epizodach som to musela bohužiaľ vzdať,pretože kam to speje..?!Ten istý príklad ako by pred vás postavili maxi sladký koláč s tým,že sa ho nesmiete ani len dotknúť,nieto ešte okúsiť! ()

Marek1991

Taký nekonfliktný popcornový seriál hlavného prúdu s priam brutálne sexuálnym nádychom najmä vďaka Jennifer Love Hewitt. Čo sa týka hudby, či scenára, celkovo deja, tak to som bol dosť v rozpakoch, lebo nielen naivné, miestami tak trocha priblblé, ale trocha aj trápne. Také tie ženské keci a erotické masáže, to ma akosi nebaví, ale chápem, že cieľové publikum je tu predsa asi skôr ženské, lebo čo som si všimol v okolí, tak na to reagujú skôr ženy, chlapi predsa nebudú čakať poväčšinou až kým sa tam niekto čiastočne vyzlečie aj keď je sexi. ()

Janega

Ako chlap dávam 2 hviezdičky. Veď, čo už môže na tom mužské osadenstvo tak veľmi zaujať? Málo sexu, veľa kecov a ženské ťalafatky. Z upútavok som myslel, že to bude viac brutálnejšie. Že hlavná hrdinka bude robiť riadnu štetku a neustále sa bude potýkať s tvrdými ranami života. No ona tu iba robí erotické masáže, ktoré však vôbec nie sú erotické, ale skôr z toho urobila psychoterapeutickú poradňu. Toto je naozaj látka na jeden film a nie na 25 dielov. ()

NinadeL

25/25 Seriálová verze The Client Listu se ukazuje jako to nejlepší, co si fanoušci JLH po konci Ghost Whisperera mohli přát. Původní film z roku 2010 není pilotem v tom pravém smyslu, ale definoval základní situaci, se kterou se nadále v seriálu pokračuje. Ze Samanthy Horton se stala Riley Parks, nicméně její matkou je stále Cybill Shepherd. Změnilo se také rodinné zázemí a částečně i charakter postavy Jennifer Love Hewitt. Upoutávky stavěly nejen na sexy JLH v hlavní roli, ale také na jejím nezdolném sexappealu. ()

• Predpokladané pokračovanie seriálu treťou sériou bolo po oznámení o tehotenstve Jennifer Love Hewitt (Riley) zastavené. Skutočným otcom dieťaťa bol herečkin seriálový kolega a partner Brian Hallisay (Kyle). Nakoľko však Hewittová žiadala, aby bol otcom aj jej seriálového dieťaťa, ktoré sa jej postave malo narodiť v tretej sérií, nastali tvorivé rozdiely, pretože producenti žiadali ako otca dieťaťa Colina Egglesfielda (Evan). Seriál bol preto po dvoch odvysielaných sériach oficiálne zrušený. (HDeer)
  • Voči seriálu bola spísaná petícia, pod ktorú sa podpísalo 6 250 občanov. Celonárodnú petíciu vytvorili licencovaní maséri, ktorí tvrdili, že seriál poskytuje mylnú predstavu o priebehu masáží, nakoľko oni dodržiavajú etický kódex a neposkytujú "služby naviac". (tomco3131)