Helena

Komedie / Rodinný
Česko, (2012–2018), 25 h 3 min (Minutáž: 23–27 min)

Předloha:

Matt Williams (kniha)

Hudba:

Daniel Fikejz

Sandra Pogodová, Leoš Noha, Martina Kavanová, Kristýna Belzová, Jan Maršál, Martha Issová, Petra Hřebíčková, Jaroslav Plesl, Pavlína Mourková (více)

Série(4) / Epizody(58)

Helena se snaží čelit strastem a radostem rodinného života s velkým nadhledem a optimismem. Jenže k tomu všemu chodí do práce a vychovává tři ratolesti. Tak se nejednou stane, že jí jde ze všeho hlava kolem... (TV Nova)

Mort09 odpad!

Tak tohle fakt ne. Roseanne jsem nijak zvlášť nemiloval, ale proti Helene, to byl skvělý sitcom. Na Nově, sice zachovali původní (20 let staré) kulisy a koncept, ale naprosto se jim nepovedl převod na české reálie. Většina scén působní krajně nuceně a humorné scény jsou spíše trapné než zábavné, prostě Odpad! PS: druhá řada je snad ještě horší než ta první! Jakého ko**ta napadlo pokračovat v natáčení? ()

Eisenmann odpad!

Další výborný výstřel tv Nova. Tomuhle říkáte sitcom??? Nebude to sitcom jen proto, že tam dáte umělý smích. Je to nudné, hloupé, kýčovité a trapné. Herci a herečky, kteří můžou být jinak docela sympatičtí, se vám tímhle pořadem výrazně zhnusí. Ale už si zvykám na to, že české publikum sežere všechno, kdyby v té televizi dávali půl hodiny jak sere pes, lidi by na to koukali. ()

Lares4

Ale tak já na to nekoukám,viděl sem pár dílů ale musim říci ,že jsem viděl daleko větší kraviny.Tohle bylo celkem koukatelný. ()

Tess92 odpad!

Viděla jsem několik dílů (asi 6) ne po sobě jdoucích, ale tak napřeskáčku. Karikatury (asi) půměrné české rodiny, kde jsou na sebe lidi hnusní, žena je blbá kráva co lítá jako hadr na holi a spratci, které by měli pořádně zmlátit. Chápu, že asi chtěli udělat seriál, kde se lidé do postav budou moct vžít, ale na to holt nejsem dost blbá. Vtipy jsem nějaké zaregistrovala, ale vtipné nebyly (jinak bych se možná aspoň jednou zasmála), co se týče hraní tak je to taky děs (zvlášť ta gotička se svojí perfektní spisovnou češtinou). ()

migl odpad!

Možno keby to nebola doslovná opičáreň seriálu Roseanne z dielne TV Nova,dal by som aspoň *,ale toto je hrůza a děs. No nič,"chudáci umelci" zas niečo zarobili,a o to vlastne v súčasnosti ide :-( ()

axcent26

Je videt podle komentaru, ze lidi nedokazou ocenit odpocinkovy humor. Kdyz pred spanim nevim na co koukat, Helena je jasna volba. Vzdy me to rozesmeje ()

mezonek

Je mi na zvraceníz toho, že tento sitcom vzniknul na úkor Comebacku a má ho nahradit. Proboha! Je to strašná fraška! Proč dobré věci zanikají a nahrazují je nesmysly. Nevím jestli je to k pláči nebo k smíchu... ()

Blezzer

Primitivní břitký humor.. Do světových sitcomů to má skutečně hodně daleko, ale odpad si to nezaslouží.. (5* proto, aby měli všichni rádoby kritici se smyslem pro patos co srážet ) ()

Lofondra odpad!

Po obrovské chvále ve zprávách jen nevěřícně kroutím hlavou. Je to otřesné. Comebacku to nesahá ani po kotníky.... ()

radek.896 odpad!

Katastrofa, s Comebackem se to nedá vůbec srovnat! Tak jsem náhodou zkouknul 1 epizodu a nechápavě jsem se na to díval a ani jednou se nezasmál... Bože, to je taková trapárná, až to možné není! ()

nicky.2000

Není to tak blbý, jak to vypadá. Jen mám pocit, že řada lidí očekávala druhý Comeback a ono se z toho vyklubalo něco zcela jiného. Je to humor hlavně pro mámy od rodin. Když slyším, jak se u toho baví a jak se o tom baví, chápu to. Je to tak nějak ze života. ()

Peregrina odpad!

koukám, že tohle už je zcela zaslouženě v odpadu....vydržela jsem dva díly, ale pak mi bylo tak strašně trapně, styděla jsem se za to....že něco tak strašného může vzniknout v zemi,která si držela jakousi seriálovou úroveň i v novějších letech. Tohle je opravdu pecka, kam až může klesnout zábava. Pokud si tvůrci mysleli, že tohle bude někoho bavit, tak by si měli preventivně nafackovat. Je to šílené. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj