Helena

Komedie / Rodinný
Česko, (2012–2018), 25 h 3 min (Minutáž: 23–27 min)

Předloha:

Matt Williams (kniha)

Hudba:

Daniel Fikejz

Sandra Pogodová, Leoš Noha, Martina Kavanová, Kristýna Belzová, Jan Maršál, Martha Issová, Petra Hřebíčková, Jaroslav Plesl, Pavlína Mourková (více)

Série(4) / Epizody(58)

Helena se snaží čelit strastem a radostem rodinného života s velkým nadhledem a optimismem. Jenže k tomu všemu chodí do práce a vychovává tři ratolesti. Tak se nejednou stane, že jí jde ze všeho hlava kolem... (TV Nova)

Necrophobic

Viděl jsem jeden díl a asi stačilo.Ten smích jako kulisa v situacích ,které nejsou absolutně směšné je děs.Nemůžu dát odpad po jednom díle a na další nemám sílu ,tak asi 1 hvězdu třeba jsou i lepší díly. ()

kucmistr

Lidi . jste divný .. Proč dáváte špatný hodnocení ? ja to vim . protože ho dal nekdo před vami .. kdyby dal každej 5 hvězdiček tak ho dáte taky nemáte vlastní názot ()

montrose odpad!

Kdo chce zažít skutečné peklo, zapne si ve čtvrtek večer Novu. Nejprve Vás omráčí Ordinace a hned potom Vás dorazí Helena. ()

Crymes666 odpad!

chtěl jsem dát 1* aspon za snahu, ale hlavní protagonisté a zvláště issová na kterou jsem alergickej to pohřbili. ()

kohout08 odpad!

Příšernej seriál, kterej není ani vtipnej. Viděl jsem 1 díl do první reklamy a pak jsem musel přepnout na jinej program, protože todle se nedalo. ()

Tomasek.

Viděl jsem asi první 3. díly , pak mi odešla telka takžee . Podle těch prvních třech dílů , se mi ty vtipy zdáli vtipné , jen by tam mohla být o trošku větší herecká kvalita , proto jedna hvězda dolů. Hodnocení ? ( 7/10 ) ()

HGrinder odpad!

U žádného seriálu jsem nezažil aby u 15tého dílů vyměnily hned dvě hlavní postavy za jiné herce... Katastrofa..... ()

Profík

Oproti Comebacku skok dolů. Připadá mi, že vybraní herci nezvládají disciplínu zvanou sitcom a scénář není zdaleka tak vtipný. Škoda. 35%. ()

hursuk odpad!

Jeden z mála pořadů, kdy jsem byl rád když na TV Noha začaly reklamy. Po shlédnutí prvního dílu mám až do teď noční můry!!! ()

khdb odpad!

Nechápu proč se natáčí pokračování seriálu,když na to téměř nikdo nekouká!!!! Jestli má být toto komediální seriál,tak mi uniká nějak ten zminovaný humor!!! ()

Barney

Po první zhlédnuté epizodě jsem přemýšlel nad odpadem a jednou hvězdičkou, ale pak jsem viděl pár dílů bez "přemluv bábu" Issové a hned to bylo o 100 procent lepší, u mě 50 procent. ()

e.hawe odpad!

Druhá řada seriálu není předělávkou amerického seriálu Roseanne, ale obyčejnou nechutnou vykrádačkou. Při srovnání páté řady Roseanne a druhé řady Heleny je podobnost skoro 90% a to nejen dějem dílů ale i dialogy. Chápu když se někdo inspiruje a případně do své tvorby poupraví jednu scénu ale ne okopírovat celý seriál a vydávat jej za svůj, nebylo by snazší pustit Roseanne a peníze za českou verzi investovat raději do jiné tvorby??? ()

flanelek

Co k tomuhle seriálu dodat.Je z dílny televize Nova,vtipy by nebyly špatné.Pogodová s Nohou jsou typově dobrá dvojice,bohužel v posledních dílech vidím naprostou kopii seriálu Roseanne včetně dialogů takže o scenáristické práci tady nemůže být ani řeč. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj