Helena

Komedie / Rodinný
Česko, (2012–2018), 25 h 3 min (Minutáž: 23–27 min)

Předloha:

Matt Williams (kniha)

Hudba:

Daniel Fikejz

Sandra Pogodová, Leoš Noha, Martina Kavanová, Kristýna Belzová, Jan Maršál, Martha Issová, Petra Hřebíčková, Jaroslav Plesl, Pavlína Mourková (více)

Série(4) / Epizody(58)

Helena se snaží čelit strastem a radostem rodinného života s velkým nadhledem a optimismem. Jenže k tomu všemu chodí do práce a vychovává tři ratolesti. Tak se nejednou stane, že jí jde ze všeho hlava kolem... (TV Nova)

andaAanda odpad!

tenhle týden nabídl nečekané srovnání - stejný díl americké předlohy a následně její českou verzi. roseanne není zrovna žádný sitkomový skvost, ale to srovnání bylo celkem tristní. stálo by za t, kdybychom se kořeny kořeny žánru nechali inspirovat i jinak - klidně bych to ty herce nechala hrát před živým publikem. tohle je prostě odpad. ()

Lkprak

Nemůžu jinak než dát pět hvězdiček. Během sledování dostávám nekontrolovatelné záchvaty smíchu přecházející později v škytavku, která v jednom případě trvala dokonce ještě dvě hodiny po tom, co jsem televizi vypnul. Úkolem sitcomu by mělo být diváka totálně rozesmát - a to se v tomto případě daří na 100%. ()

cmeldova

Koukám, že seriál moc dobrého ohlasu nenabral. Chápu, je to otázka názoru. Mě se seriál líbí...je to pěkná oddechovka ze života ()

lisbon odpad!

Opět případ, kdy se Češi snaží napodobit Amíky... to k nám prostě nesedí nehledě na to, že tyhle Americké kraviny nestojí za nic... ()

Hansk75

Tohle je strašně špatný, ale naštěstí pro tenhle poklad natočil Štaindler Pana mámu, takže vedle toho toto vypadá jako ne tak velký průser. ()

Randall odpad!

Nejprve se vrátím pár let zpátky: podle televizních upoutávek jsem tehdy soudil, že Comeback musí být velice smutná záležitost s ubohým humorem. Tehdy jsem se ovšem mýlil a po shlédnutí jednoho dílu jsem nakonec dokoukal všechny. Helena u mě začínala podobně. Viděl jsem ukázky a řekl jsem si: "Vypadá to jako smutná záležitost s ubohým humorem, ale vzpomeň si na Comeback!" Inu, vzpomněl jsem si a jeden díl Heleny jsem přetrpěl... Ten, co na to vynaložil prachy, by se měl stydět v koutě. Přehrávající herci, nesympatické postavy (pokud se o nějakých postavách či charakterech vůbec dá mluvit), humor na úrovni "Hrajeme si na idioty" a to vše korunované scénářem, který působí, jako kdyby jej napsal student prvního ročníku osmiletého gymnázia... Fakt ne, tuto perlu českých seriálů si odpustím. ()

Aimeel

Viděla sem asi tři díly, tak newim jestli to můžu komentovat. Je to prostě blbost. Párkrát jsem se tomu sice zasmála ale....... ()

kubyczech odpad!

Zasraná a zaostalá česká kinematografie je v roce 2012 schopná vyplodit takovou kundovinu. Tohle opravdu svědčí o kvalitě české scény posledních let ... opravdu se mi chce zvracet. Ivo Macharáček a oba scénáristé by měli okamžitě podstoupit ústavní léčbu. Sandro Pogodová - nesnášim tě ! ()

baby1978 odpad!

Za co pane bože za co nás trestáš. Fakt nevím, co jsme komu udělali, že nám Nova předhodila ke sledování takový brak. Pořady na této stanici (až na pár výjimek) nikdy nebyly vysoké kvality a primárně určeny pro intelektuály, ale vážně nám chtějí tvůrci namluvit, že český divák má tak nízké IQ, tak přízemní humor a tak slabý vkus, že skousne toto? Dno televizní zábavy. I ten Poslední výkřik s Čepelí smrti, Magnuskovy a Troškovy filmy korunované tureckou Šehrezádou představují proti tomuto kvalitní kulturu. ()

thomas774

Je sice pravda, že tento sitcom není zrovna ,,cool," ale v dnešní době kriminálek je i špatný český sitcom lepší než čumět od rána do večera na detektivní slátaniny. Na 5 hvězdiček to není, ani na 4. Ale 3 si zaslouží! ()

burg

Ale jo, nějaká snaha tam vidět je a když jsem na tohle narazil, tak jsem se i zasmál. A od srdce. A navíc znám daleko větší shity, než je tenhle pokus o sitcom. ()

dejf96 odpad!

Bez přidaných smíchů bych netušil, co je vtip a kdy se mám smát.... velmi ubohý pokus o sitcom ve stylu "Roseanne" ()

Shadyllady

Ano, zadna hitparada to sice neni. Na druhou stranu, uz jsem videla mnohem trapnejsi sitcomy. Tenhle ma celkem milé, rodinné vtípky. Dost me mrzi, ze Helena byla dost prikre odsouzena ve stinu Comebacku, a neni jiz ke zhlednuti vubec nikde. Neni v TV, ani na Youtube kvuli autorskym pravum, na placenem Voyu take ne, ba dokonce se neda ani stahnout pres torrenty (respektive nikdo ji nikdy nesdili pro stahnuti). Dost skoda. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj