Reklama

Reklama

Star Wars: Síla se probouzí

  • Česko Star Wars: Epizoda VII - Síla se probouzí (více)
Trailer 4
USA, 2015, 136 min

Režie:

J.J. Abrams

Kamera:

Dan Mindel

Hudba:

John Williams

Hrají:

Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels (více)
(další profese)

Lucasfilm a vizionářský režisér J.J. Abrams spojili síly, aby vás znovu přenesli do předaleké galaxie. Star Wars se vracejí na plátna kin filmem Star Wars: Síla se probouzí. (Falcon)

Diskuze

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Sloth26

SPOILER Yoda byl tak silný kvůli desítkám, stovkám let tréninku v Síle. Jako jo, Rey může být nejpřirozenější talent v celé historii SW, ale doufám, že to vysvětlí nějak lépe. 

na příspěvěk reagoval CCCPrincess, GigaPudding

Sloth26

Sloth26 (hodnocení, recenze)

Spoiler! Vůbec nebereš v úvahu to, že Rey může být stejně silná jako Yoda nebo silnější. Body za snahu se počítají. Navíc několikrát tam je opakováno, že Kylo Ren je hodně rozpolcený a čím více zjišťuje, jak je na tom špatně, tak slábne.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Tom Hardy

Tom Hardy (hodnocení, recenze)

Bluntman

Jakej šovinismus. Celkově je absurdní, že dvě postavy (oba shodou okolností noví hrdinové) popadnou meč a hned s ním umí líp, než někdo, kdo ho očividně využívá delší dobu. Zkoušel jsi někdy šermovat? Je to trochu absurdní příměr, ale to není žádná legrace, dvakrát tolik proti někomu, kdo už to má trochu v ruce. Že ho přebije v Síle, budiž. Ale mistrem meče snadno a rychle? To prostě nefunguje, logicky ani v rámci zasazeného příběhu.

na příspěvěk reagoval Páně, Bluntman, GigaPudding, Madsbender

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Gladiator15

ah, tak tohle. A co dalšího? Ono totiž jak jsem psal v komentáři, je dost možné, že hodně věcí se možná dovysvětlí později, aspoň v to pevně doufám :)

na příspěvěk reagoval Gladiator15

 (hodnocení, recenze)

Páně

 spoiler !!!!!!taky dobrý hele :D ale mě sedl...takovej nevyrovnanej spratek..no prostě clej táta konec spoileru

Páně

Páně (hodnocení, recenze)

Právě že Kylo Ren je prostě slaboch,to tak je. Nová dimenze záporáků, hipster dojímací

:-D

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Až na to, že Ren se ji neučil ovládat od mala, zatímco Flinn ano, a dá se předpokládat, že v pokračování budou její dovednosti vysvětleny. Tvoje výtky nejsou dané tím, že by ve filmu a jeho universu byly rozpory, ale v primitivním šovinismu, který tu předvádíš. 

na příspěvěk reagoval Tom Hardy

Uživatel Páně smazal svůj příspěvek.

 (hodnocení, recenze)

MEGA SPOILER:!!!Jinak neejlepší scénka byla když Han šel za synem a oba drží ten lightsaber..a jak zapadlo slunce bylo vymalováno..toto byla dost hustá scéna jako... KONC MGA SPOILERU.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Příspěvek byl smazán administrátorem.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

SPOILER Jo, ten závěrečný souboj v lese mi taky nesedl. Jako ano, bylo poznat, že si Kylo na toho badasse trochu hraje, no stále ukazoval schopnosti, které nikdy neukázal snad ani Darth Vader (ve filmech určitě ne, i když jasně, to bude spíše tím, že Abrams a spol. chtěli přijít s nějakým novým stylovým využitím Síly). A ten souboj hlavně proti Finnovi, ale i proti Rey (tam se to dá ještě akceptovat, s přivřenými očima) ho proměnil se zajímavě rozpolcené, ale k temné straně se přiklánějící badass postavy v nějakou směšnou, uplakanou figurku. I když uplakaně působil vždy když si sundal masku, raději si ji možná neměl sundávat nikdy :)

na příspěvěk reagoval Gladiator15

 (hodnocení, recenze)

kamigava

 SPOILER §§Mě to napadlo hnd..dokonce jse močekával že se tam napřed ukáže jako třeba hologram a potom už jen záběr na to rozdělní a použití největší síly v dějinách Jedi od samotné a nmoccnějšího Luka Skywalkera..prostě jsem čekal něco mega a už jsem myslel že na to i koukám a le ona to byla jen ta dtonace...takže to mě trošku neukojilo mojí představu...KONEC SPOILERU

Sloth26

Sloth26 (hodnocení, recenze)

kamigava

Slepota se dá léčit. :D A jestli myslíš, že 3D je že ti bude meč šmrdlat po nose, tak asi máš trochu zkreslené představy.

na příspěvěk reagoval kamigava

kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

To  mě ani nenapadlo. SPOILER Od Rey jsem čekal, že ho ještě dorazí, ale to Jediové nedělají. 

Příspěvek byl smazán administrátorem.

 (hodnocení, recenze)

Víš přesně takto hloupou reakci jsem očekávál..no vidíš a dočkal jsem se jí..určitě nemám nasráno jako ty...

 (hodnocení, recenze)

kamigava

Spoiler: to ano..taky mě to dostalo. spoiler spoiler..akorát jsem si prvně myslel že  jak se Kylo Reen oddělil s Rey na ty dvě půlky v lese.(myslel jsem že to udělal Luke svojí silou ? ale pak jsem pochopil že se jen rozapadala celá ta země tou detonací)...konec spoileru.

na příspěvěk reagoval kamigava

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Ta "buchta" měla Sílu, pekáči, a ten "nosatej" si na bad-asse pouze hrál. Vlastně je vtipný, jak ten film místy reflektuje fanouškovství a konzervativní fašo-fani na to nadávají. :)  

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Související novinky

Avatar: The Way of Water už je čtvrtý

Avatar: The Way of Water už je čtvrtý

29.01.2023

Byl to poměrně zajímavý souboj - přitáhne více pozornosti diváků velký návrat Star Wars po deseti letech, nebo návrat Avataru po třinácti letech? Teď už známe odpověď. Pokračování sci-fi blockbusteru… (více)

John Williams oznámil svůj poslední film

John Williams oznámil svůj poslední film

24.06.2022

Legendární hudební skladatel John Williams (Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů, Mnichov, Zachraňte vojína Ryana) prozradil, že se pomalu ale jistě hodlá odebrat do skladatelského důchodu. Po více… (více)

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

17.12.2021

Jak se očekávalo, tak se děje - a vlastně v ještě větší míře, než mělo. Spider-Man: Bez domova podle odhadů v předpremiéře vydělal 50 milionů dolarů, což je třetí nejvyšší číslo v historii nezávisle… (více)

J. J. Abrams nechce natočit žádný DC film

J. J. Abrams nechce natočit žádný DC film

18.05.2021

Režisér J. J. Abrams a jeho produkční společnost Bad Robot momentálně dohlížejí nad kupou připravovaných komiksových projektů studia Warner Bros. a DC. Logicky se tak čas od času vyrojí spekulace, že… (více)

Reklama

Reklama