Reklama

Reklama

Star Wars: Síla se probouzí

  • Česko Star Wars: Epizoda VII - Síla se probouzí (více)
Trailer 2
USA, 2015, 136 min

Režie:

J.J. Abrams

Kamera:

Dan Mindel

Hudba:

John Williams

Hrají:

Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels (více)
(další profese)

Lucasfilm a vizionářský režisér J.J. Abrams spojili síly, aby vás znovu přenesli do předaleké galaxie. Star Wars se vracejí na plátna kin filmem Star Wars: Síla se probouzí. (Falcon)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Rypicong

A jo, ale to vím, to je i v češtině :). Já myslel že jsi měl na mysli tu scénu, kdy se jde koukat se Sidiousem na Hvězdu Smrti a je tam i Tarkin, ne tu, kdy vyjede nahoru křeslo :).

na příspěvěk reagoval Rypicong

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

Darth_AK

to se mi právě líbilo nejvíc, všichni znají konec ale nikdo začátek, ale i tak bylo skvělý sledovat vysvětlování děje a dle mého názoru nejlepší scéna ze všech SW, je když Darth Vader poprvý řekne Yes Master a poté záběr jak si stoupne k císaři a oba koukají na hvězdu smrti...

na příspěvěk reagoval Darth_AK

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

Jinak byl jsem mimo diskuzi necelé tři hodiny a 101 nových příspěvků. Jste prasata :D

na příspěvěk reagoval Darth_AK

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

Tak Avatar worldwide už na 99% nepadne. V Číně sice skvělá čísla, ale aby bylo reálných 2,8 mld., musely by ta čísla za první víkend v Číně být ohromující, a to nejsou. Teď už by byl zázrak, kdyby se 2,8 mld. podařilo. Já si myslím, že bude mít TFA co dělat, aby dalo Titanic. Ale věřím v to, věřím v nějakých 2,2 - 2,3 mld.

na příspěvěk reagoval Rypicong

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

CCCPrincess

Já to viděl I-VI a brojím za novou :), ale jinak si myslím, že Star Wars jsou kompletně nádherný celek a Lucasova síla u nové trilogie byla právě v tom, že to natočil jinak, nově. Abrams nenatočil nic moc nový příběh, spíš do toho vložil svou režii, svoje střihy a svůj styl natáčení :).

na příspěvěk reagoval Rypicong

Příspěvek byl smazán administrátorem.

 (hodnocení, recenze)

Jdu spát .Dobrou noc..doufám že jdete taky..nechci zase císt 20 stránek :D

CCCPrincess

CCCPrincess (hodnocení, recenze)

Rypicong

Tak kdybych znala SW jen v podobě nový trilogie tak si na to určitě stěžovat nebudu, to je samozřejmý ale z nějakýho důvodu i přesto že sem viděla poprvé už komplet ságu a to v pořadí E1-6 tak mám radši tu starou.

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

CCCPrincess

tím jsem chtěl říct něco jinýho, věř tomu, že kdyby v té době byla a film byl takhle natočený, tak to nikomu nevadí. Je zcela logické, že CGI do SW přišlo a bylo velmi kvalitní a je i zcela logické, že to hodně fanouškům vadilo, protože chtěli klasiku, protože to je kult. Stejně vadilo i fanouškům Aliena první CGI vetřelce :)

na příspěvěk reagoval CCCPrincess

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

Darth_AK

no, moc dobrej herec to nebyl no, ale třeba skvěle zahrál scénu s matkou a poté rozhovor s Padmé v garáži, když jí řekl co udělal. + Ve třetím díle už to bylo cajk a opravdu dobře zahrál přechod na Darth Vadera a co se mu musí nechat, souboje mečů také dobře. Ale přece jenom Natalie Portman ač je super herečka, tak moc v SW nezahrála, ale i tak je to jiná liga. A vlasy souhlasím, ten debilní účes alá Kenobi za mlada...

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Rypicong

tak to mě teda překvapuje, mě spíš přijde že Hayden byl na ni pěkný poleno, ona se ještě tak nějak snažila, ale hayden..No hlavně ve II, ve trojce už to vypadalo lépe, beztak za to mohly ty vlasy :D!

na příspěvěk reagoval Rypicong

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

CCCPrincess

k tomu přidám jediné, kdyby to šlo v té době takhle natočit, tak to v původní trilogii je :) a už od 5 dílu bylo vidět jak se přidává hopsání apod.

To samé platí o CGI, kdyby v době původní trilogie bylo k dispozici, tak věř že tam také bude :)

na příspěvěk reagoval CCCPrincess

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

Darth_AK

však jsem psal že dialogy jsou problém SW, né jenom nové trilogie... :)

Jo, také mi jejich láska přišla nepřirozená, ale v jednom rozhovoru Lucas řekl, že představitele Anakina vybral, protože to mezi ním a Natálií Portman fungovalo skvěle při castingu a nejvíc si s ním rozumněla. Ale asi to viděl jinak než my :)

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Související novinky

Avatar: The Way of Water už je čtvrtý

Avatar: The Way of Water už je čtvrtý

29.01.2023

Byl to poměrně zajímavý souboj - přitáhne více pozornosti diváků velký návrat Star Wars po deseti letech, nebo návrat Avataru po třinácti letech? Teď už známe odpověď. Pokračování sci-fi blockbusteru… (více)

John Williams oznámil svůj poslední film

John Williams oznámil svůj poslední film

24.06.2022

Legendární hudební skladatel John Williams (Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů, Mnichov, Zachraňte vojína Ryana) prozradil, že se pomalu ale jistě hodlá odebrat do skladatelského důchodu. Po více… (více)

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

17.12.2021

Jak se očekávalo, tak se děje - a vlastně v ještě větší míře, než mělo. Spider-Man: Bez domova podle odhadů v předpremiéře vydělal 50 milionů dolarů, což je třetí nejvyšší číslo v historii nezávisle… (více)

J. J. Abrams nechce natočit žádný DC film

J. J. Abrams nechce natočit žádný DC film

18.05.2021

Režisér J. J. Abrams a jeho produkční společnost Bad Robot momentálně dohlížejí nad kupou připravovaných komiksových projektů studia Warner Bros. a DC. Logicky se tak čas od času vyrojí spekulace, že… (více)

Reklama

Reklama