Reklama

Reklama

Star Wars: Síla se probouzí

  • Česko Star Wars: Epizoda VII - Síla se probouzí (více)
Trailer 5
USA, 2015, 136 min

Režie:

J.J. Abrams

Kamera:

Dan Mindel

Hudba:

John Williams

Hrají:

Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels (více)
(další profese)

Lucasfilm a vizionářský režisér J.J. Abrams spojili síly, aby vás znovu přenesli do předaleké galaxie. Star Wars se vracejí na plátna kin filmem Star Wars: Síla se probouzí. (Falcon)

Diskuze

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Rypicong

Tak s tim ze budes mit lepsi zbrane moc nepocitej. Jednotlive zbrane se od sebe moc nelisi a kdyz je jedna v necem lepsi nez druha tak zase v necem jinem zaostava takze jediny co muzes vybirat je jestli chces silnou a pomalou ci rychlou a mene slabsi, ale ve vysledku to vyjde nastejno. A hral jsi Heroes vs Villains? To je mod idealni pro zacatecniky.

na příspěvěk reagoval Rypicong

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

Merengues9

až tak, vůbec nechápu, co se děje, mám problém rozstřílet i hráče na blízko, ještě to zkusím protrpět k lepším zbraním, ale nevim no...

na příspěvěk reagoval Merengues9

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

Hadi.k

neukazujou to nejspíš schválně, protože lidi vykupují pouze místa uprostřed. Já byl ve středu a asi jenom z půlky plný... už to tolik netáhne...

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

tomalakis

Zaujímavé. Jemu sa to páčilo. Ale novú trilógiu zvozil pod čiernu Zem. Pričom podobných blbostí, čo kritizoval predtým by sa našlo aj tu.

Uživatel Gladiator15 smazal svůj příspěvek.

Hadi.k

Hadi.k (hodnocení, recenze)

Koukal jsem na program do IMAXu a je tam StarWars pouze do 13.1 (avšak na další dny program není). Netušíte do kdy StarWars v IMAXu u nás bude? Rád bych tam zašel tento víkend.

na příspěvěk reagoval Rypicong

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

KimCid

Já myslím, že je větší než Yoda, protože må ohlé nohy a to Yoda jako prcek neměl :). Bude velký jako každý normální člověk :)

na příspěvěk reagoval KimCid

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Rypicong

Až tak? Právě Battlefront je poměrně lehká hra a po pár hodinách už nemám problém patřit k těm lepším a to jsem casual hráč, žádný hardcore :-)

na příspěvěk reagoval Rypicong

CCCPrincess

CCCPrincess (hodnocení, recenze)

Darth_AK , Rypicong

Nejstarší RPG co sem hrála je Fallout :) Dostal si k tomu dobrý hry ty ti na nějakou dobu vystačí :)

AK: Já mám zaklínače hodně ráda, takže neexistuje co by mi zabránilo v tom si ho zahrát :)

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

CCCPrincess

toho jsem viděl u šváry, seděl jsem tam hodinu a za tu dobu se nic nestalo, jenom chození, kecání a chození, hodně rozlehlá mapa, to už na mě bohužel není... Kdysi možná, na didaktiku jsem si u RPG ještě na čtverečkovaný papír kreslil mapy :)

na příspěvěk reagoval CCCPrincess

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

CCCPrincess

to jsem dostal k PS4, Last of us, všechny uncharted a God of War - zavzpomínal na hraní na PS2 :)

pro nás oba jsem si koupil ještě little big planet 3, je to prdel ale občas celkem těžký :)

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

CCCPrincess

400 za jeden film, to je v pohodě... :) já třeba dostal k vánocům novej SW Battlefront pro PC, stálo to 1200Kč a vůbec to teď nehraju. Všechno super, ale je tu jeden problém. Sice nejsem žádnej skiller, první PC jsem dostal v roce 1989 a myslím že už mám něco nahráno. Předchozí 2 battlefronty několikrát dohraný, ale tady dostávám neuvěřitelně na prdel. Mám co dělat abych na tu dálku protivníky uviděl, natož je odstřelil... A i z blízka mě rozsekaj... Kolikrát ani nevím, odkud kdo střílí. Prostě tahle hra mi šíleně nejde. Tak mě nasrala, až jsem se třetí den po vánocích sbalil a jel koupit Playstation 4 a hraju tam hry pro děti :)

na příspěvěk reagoval CCCPrincess, Merengues9

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

CCCPrincess

já si koupil něco co přehrává BR až minulý týden :) a vyhazovat peníze za DVD se mi nechtělo, protože při vší úctě, hlavně nová trilogie v 1080p je někde jinde než v 480p což je DVD :)

Ale teď začnu pokukovat po nějaké spec. edici na BR...

na příspěvěk reagoval CCCPrincess

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

Darth_AK

mluvil jsem vlastně o dvou, když poprvé promluví a pak tu na můstku... Jinak pokud by jsi chtěl a máš hluboko do kapsy, vím o všech dílech SW v 1080p v perfektní kvalitě / taky má jeden díl 7GB. původní zvuk + dabing ( a španěslký :). Jediná nevýhoda, že tam není první dabing z VHS, ten nový je strašný... ale mě to netrápí, na dabing nekoukám... :)

na příspěvěk reagoval CCCPrincess, Darth_AK

Související novinky

Avatar: The Way of Water už je čtvrtý

Avatar: The Way of Water už je čtvrtý

29.01.2023

Byl to poměrně zajímavý souboj - přitáhne více pozornosti diváků velký návrat Star Wars po deseti letech, nebo návrat Avataru po třinácti letech? Teď už známe odpověď. Pokračování sci-fi blockbusteru… (více)

John Williams oznámil svůj poslední film

John Williams oznámil svůj poslední film

24.06.2022

Legendární hudební skladatel John Williams (Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů, Mnichov, Zachraňte vojína Ryana) prozradil, že se pomalu ale jistě hodlá odebrat do skladatelského důchodu. Po více… (více)

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

17.12.2021

Jak se očekávalo, tak se děje - a vlastně v ještě větší míře, než mělo. Spider-Man: Bez domova podle odhadů v předpremiéře vydělal 50 milionů dolarů, což je třetí nejvyšší číslo v historii nezávisle… (více)

J. J. Abrams nechce natočit žádný DC film

J. J. Abrams nechce natočit žádný DC film

18.05.2021

Režisér J. J. Abrams a jeho produkční společnost Bad Robot momentálně dohlížejí nad kupou připravovaných komiksových projektů studia Warner Bros. a DC. Logicky se tak čas od času vyrojí spekulace, že… (více)

Reklama

Reklama