Rychle a zběsile 7

• USA Furious 7 (více)

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou. (Cinemart)

Uberlord

Popravdě už mě to ani nebaví... A koho taky má bavit sledovat nekonečné souboje, kde se nikdy nikomu nic nestane, ať už to schytá ocelovou tyčí kamkoliv. Opět všechno až šíleně naivní a megalomanské, až z toho skřípou zuby. Logiku by v tomhle příběhu člověk jen těžko pohledal, ale to už jsme si od čtvrtého dílu museli všichni zvyknout. Ale tady se to opět posouvá o úroveň výše, protože naši automobiloví spasitelé světa, se snaží získat zařízení, s jehož pomocí najdou šmejda, kterej se je snaží zabít... a on, se je při tom samozřejmě snaží zabít... a proto před ním utíkají... (wtf?!) To, proč Toretto, místo toho, aby toho šmejda přejel, začal skákat jak klokan z mrakodrapu na mrakodrap (wtf?!), aby ukradl ono zařízení... jsem vážně nepochopil. Klasická, desetiminutová bitka, kde si každý s každým dá čtyřicetkrát pumelici do ksichtu a na konci by to nikdo nepoznal, byla vylepšena a posunuta na novou úroveň. Nazval bych to level Star Wars... Pravda, auta už nejsou co bývala, tak proč do toho nemixnout prvky z jiné úspěšné série... vždyť jim to fungovalo... To, že pro Paula je mechanismus kliky doposud neobjeveným tajemstvím, je asi kapitola sama pro sebe, stejně jako předávání si "horkého bramboru". Největší pojeb v mých očích, ovšem zůstává pan Shaw, který je nesmrtelný, nezničitelný, nepolapitelný, nedostižný, nezranitelný, bohatý, všudypřítomný... Docela by mě zajímalo, proč všichni hledají to Boží oko, když se sakra mohli zeptat pana Shawa, kde kdo je... ten ví úplně všechno, s odchylkou na dva centimetry. A jeho představení hned v úvodu, je zoufalost z nejubožejších... Ten film není nic jiného, než sbírka totálně vymletých a dementních kravin, bez logiky... Stejně ovšem dám tu jednu jedinou hvězdu. A to především kvůli kameře, která byla občas vynikající a občas zase ne... Kvůli soundtracku. A kvůli rozloučení s Paulem... To a prvních 5minut Toretta s Lety, jsou jediné části filmu, stojící za zhlédnutí. ()

hepi_

Sračka v zlatom župane. Akcia za akciou aj za cenu, že to nemá ani trocha logiky. Hlavný predstavitelia sú diel od dielu nesmrteľnejší. Od pouličných krádeží z roku 2001 sa dostávame do prostredia medzinárodnej špionáže, terorizmu pričom všetko čo môže vybuchuje. Vo filme úplne absentuje príbeh a humor. Nuž, ani po zhliadnutí sedmičky v kine nechápem, čo na tom toľko ľudí vidí_nuda, strašná hudba, pekné riťky 15% ()

Berty00

Bol som aj na šiestom diele a zhodou okolkostí práve dnes | 4.4.2015| aj na sedmičke a tak vám poviem že na ďalší diel by ma do kina nikto nedostal...Na sedmičku som išiel pretože som myslel že už to nebude režírovať nijaké sfetovaný ázijský úchylák no ono si asi naschvál vyberajú takýhto hlupákov...No aj po toľkých rokoch ostali stále hlavné postavy nesmrteľné...Za všetkým su peniaze ale to nieje žiadna novinka pretože vo všetkých dieloch išlo o peniaze |mýslim že tokyo drift bola vínimka |No aby som nebol len nadutý divák ktorému sa tento diel nepáčil len pretože že nemá rád celú sériu a pre pár drobností vo filme tak musím povedať že to je premňa taký zlatý stred...Teraz nejaký nadutý užívateľ si prezerá tie najhlúpejšie komentáre od nulových užívateľov a vraví si : ,,Ale ved keby to bol zlatý stred tak dá tri hviezdičky" ...Pre tých zaostalejších,ak by sa vám film páčil na menej ako 16,5165% tak to by ste dali s najväčšou pravdepodobnosťou odpad čož znamená že keby tam nebola taká možnosť dať odpad tak je stred 2,5....No ale myslím že takéto hlúposti nijakého užívateľa ktorý dojde až na koniec zoznamu nebudú zaujímať....Tažke ako aj v 1,4,5 a 6 diele je najpoužívanejšie slovíčko "rodina"...Ja chápem že to slovíčko má pre nich hlboký význam ale ono sa to volá "fast and forious"..Dokonca aj slovo "auto" sa tam používa menej...Po pozretí tohto som zistil že Abu Dhabi je krásne mesto | Dúfam že každý chápe v akom zmysle a ten kto nie nech si to pozrie...| Ako to už býva vozvyku a ako to aj každý predpokladal tak hlavným ťahákom už nie sú autá ale ako to sám O´Connor povedal tak mu chýba strielanie...No najviac zo všetkého sa mi určite páčilo takmer na konci ked šiel Diesel\VS/Statham...Tak to všetko spomalili a ku tomu tá "epická" hudba no to by sa páčilo úplne každému....No keby skrátili pohľady z očí do očí a o polku skrátili dialógi tak film by mal asi takých 80 minút...Ako už je zvykom tak čím novší diel tým viac búračiek...No niečo sa asi pokazilo ked stáli v Abu Dhabi v tom posledno mrakodrape a zvnútra to malo priemer max 20metrov...Samozrejme Dwayne Johnson...Schwarzenegger už je starý a tak práve Dwayne Johnson to zaňho berie|Myslím ten guľomet| No a Michel Rodriguez...Samozrejme že to na teba Turbo Diesel na konci hral !Najlepší a najsympatickejší bol jednoznačne Kurt Russel...Nech sa idú všetci bodnúť ...A ešte sa nedalo na konci nevšimnúť si rozlúčenia s Paulom Walkerom...Jediná dobrá časť za celý film... ()

vojta123

Prý že auta nelítaj tak to v tomhle díle Rychle a Zběsile rozhodně neplatí. Ale ted vážně, film je skvělý nabitý velkou akcí jak je u této série zvykem. Ale nejvíc co mě dostalo je rozloučení s Paulem. Nikdy jsem nic takového ve filmu neviděl. Byl to skvělý člověk a budiž mu země lehká. ()

Kutkey

Je to opravdu hloupý film, ale akce je na výborné úrovni, hudba je fajn a párkrát jsem se i zasmál, když k tomu připočtu výborné zakončení, tak jsem schopný tento film i nadhodnotit 3*. ()

Hotride

Neveril jsem, ze serie FF muze klesnout niz nez se povedlo minule. Nicmene neskutecne se stalo realitou. Mira arogance a nesmyslne hlouposti prerostla zdravou miru vhodnou pro ironii a sebezesmesneni. Hodnoceni balancuje mezi odpadem a hruzou. Nicmene uz jen vzhledem k odkazu Briana Elra Spilnera O'Connora nemuzu dat mene nez dve hvezdicky za snahu... ()

DavidUrbanCZ

Slabší než minulý, ale pořád dobrý! Akční rozlučka s Rychle a Zběsile tak jak jej známe. Hodnotím kladně neboť to u mě vyvolalo dost sentimentality, kterou jsem u filmů postrádal hodně dlouho. I přes to, že tu nejlepší akci nacpali do traileru, film se vyvedl a z kina jsem odcházel spokojen! Každopádně, i přes některé nedostatky (z týmu nam už zbyla jen půlka a koncová akce byla taková "hm"), film doporučuji "všema deseti"! Při závěrečné scéně nemálo lidí uronilo slzu! For Paul ()

Ghill

Cars don't fly. Zoznámte sa so sedmičkou, je rovnaká ako šestka a päťka. Môžete sa tešiť na autá letiace z oblohy, autá letiace z jedného mrakodrapu do druhého, autá zrážajúce sa s dronmi a helikoptérami, Nathalie Emmanuel ako najlepšiu hackerku sveta a iné realistické veci. A popritom sa mravne priučíte o hodnote rodiny. Za tribute Paulovi pridávam 0,5*. ()

Hitmo

Sklamanie! Kopec skvelých hercov, celkom dobre prepojené s minulými dielmi ale samotný príbeh a nereálnosť skoro každej akčnej scény ma totálne unudila. Doma by som si to asi pretočil na záver v kine sa to bohužiaľ nedalo.. Chudák Paul Walker škoda ho ()

Dvojtecka

Tenhle film je důkaz, že lidi v Česku mají nějaký soucit, jinak si totiž tohle hodnocení nedokážu vysvětlit. Asi budu trochu spoilerovat. V první řadě bych to vůbec nedávala do akční/krimi/thriller, to je spíš taková fantasy komedie o nesmrtelným borcovi, který se o svůj "nikdy mě nic nezraní" dar podělil i se svojí partičkou a spolu zápasí s dalším borcem, ten má tenhle dar ale taky (woow, napětí). Ono můžete skákat v autě z jedné budovy na druhou, klidně i na třetí, vyskakovat z auta ve všelijaké rychlosti, přežít výbuchy, rvát se půl hodiny s naprosto čímkoliv chcete a samozřejmě, protože jste tvrdí borci, tak z vás nepoteče ani kapka krve. Zatímco auta se demolují jako na běžícím pásu. Někomu by asi mělo dojít, že pokud si diváci jsou celý čas naprosto jistí, že se hlavním postavám nestane vůbec nic, tak je to celkem nuda. Tenhle film bych taky doporučila záchranářům, protože resuscitace je naprosto zbytečná, od teď frčí děsně smutné projevy a věty typu "Pamatuju si všechno", to oživí každého, není důvod zůstávat u staromódního stylu. Sečteno podtrženo, být to parodie na akčňáky, tak dám aspoň 4. ()

marek29

Je potřeba tuto sérii, se kterou jsem taky o pěkných pár let zestárl, hodnocením vyhnat trošku výš. Vzdor sentimentálnímu upsizování. Zde je nutné přivřít oko zejména pro zaryté fanoušky série. Jasně jsou tu lidi, kterým se to příčí, ale ani já nejsem slepej a vidím, že prokopnutá podlaha patrových garáží nebude skutečnost. Nebo skoky z věže na věž v Abu Dhabi, popř. Nadzvedávání Lykan Hypersportu holýma rukama. Avšak zde je třeba poznamenat, že se jedná FILM! A to přímo akční, takže relax, pobavení, mozek vypnout a nechat se kochat strhujícím dějem - TOP. Kdo od toho víc čeká je pako a sérii nepochopil ;) čau ()

Asdas

Chcel som ísť úplne dole ale už len za to pekné rozlúčenie (a to nie som nejaký Walker fan ) a celkom zaujímavú akciu dám tu jednu hviezdičku . Inak to je už na mňa veľmi prepálené a príbeh a scenár je niečo čo tejto "rodine" chýba asi najviac . ()

Guran

Už je toho dost. Z týhle série se začíná stávat pěkná slátanina. Nelogické, hloupé, předvídatelné, trapné, směšné. Takto by se asi nejlíp dalo chrakterizovat tohle "dílo", které bych osobně ocenil Zlatou malinou za parodii na akční filmy. Naši nesmrtelní hrdinové jsou neporazitelní, kam se hrabou Avengeři. Zde máme lepší superhrdiny, kteří v autě přežijou i silný pád ze srázu bez helmy a to ta ženská vedle Diesela helmu měla a z auta vylezla polomrtvá, zatímco nás Vin bez helmy vylezl téměř nedotčen a slušně napumpovanej. Vím, že Hollywood si rád pohrává s logikou, ale jak se říká - čeho je moc, toho je příliš. Na tohle se opravdu dívat nedalo. První hvězdičku dávám za to, že jsem se na to vydržel dívat hodinu, druhou za zesnulého Paula Walkera, ostatní se snaží hrát, ale herecké pojetí Vina Diesela mi už zde přišlo taktéž ohraté a chtělo by to, aby Torreto nabral nový spád. Jestli bude osmička, tak tentokrát nebudu hloupej a na film se vyprdnu. ()

WolfIssen

Skrze trikové umění auta létají, kaskadéři skvěle odvádí svou práci, herci jsou prostě bomba jako v předešlých dílech, Jason Statham válí, souboje, co potěší milovníka bitek, jsou pořádně přehnané, kdy všichni po pořádných úderech a kopech opět vstanou a bojují dále, Vin Diesel vždycky řekne něco moudrého a naopak Tyrese Gibson šaškuje, Rockovi to s bezbolestnou sluší - taková zbraň se k němu zkrátka hodí, v závěru nemluvím o přehnaných scénách nejen s auty, vše ukončeno pěkným rozloučením s Paulem Walkerem. Tak přesně na tohle jsem se těšil a to jsem taky dostal. Nadupaná akční podívaná. ()

fordhont

Akční filmy ve stylu Rychle a zběsile se musí brát s nadhledem. Na tohle je potřeba ale takový nadhled, ze už se na to nedá dívat. Od létajících aut už se to hemží jedním nelogickým nesmyslem za druhým v neúnosné míře. The Rocka chytře využili na propagace a pak na většinu filmu uklidili. Pocta Paulu Walkerovi na konci pěkná, ale takto zachraňovat film mi přijde poněkud nevhodné. Zároveň nechat Vina Diesela poučovat o hodnotách a rodině je hrozná otrava, zvlášť když pokaždé začne hrát podlézavá hudba. Tyresovy vstupy docela vtipné. Herecké obsazeni dobré, hudba dost kontrastní a zajímavá, ale scénář je jako od 8mi letého kluka (a to bez nadsázky). Rychle a zběsile 7 není přestřelený film, to je kompletní ztráta kontaktu s realitou. ()

vipeerr

Jednu * za pár minut s Dwaynem druhou * za 3 minutové rozloučení (vesměs jen sestřih z předchozích dílů) s Paulem Walkerem na konci. Jak už jsme byli doposud zvyklí, u F&F nebylo vždy vše podle fyzikálních zákonů ale když se někdo vyboural (namátkově třeba ten amík z tokyo driftu) tak skončil od krve, v nemocnici. Avšak tento díl se tomuto absolutně vymyká. Jediný důvod že Dwayne skončil po pádu z 5 potra, nakládačce od Stathama, a výbuchu granátu v nemocnici byl ten, že natáčel San Andreas. Dále počínaje pády z útesů, výbuchů, nakládaček, skoků z mrakodrapu na mrakodrap, vyhýbání se kulkám, konče Wolverinovou regenerací kterou má Toretto nejspíše vrozenou je to opravdu snůška minimálně do očích bijících blbin. Film nicméně také ztrácí ve své podstatě hned cca ve 20 minutě kdy Toretto zjistí že se jej snaží zabít nepřemožitelný a úplně nejvíc dope tvrďák Shaw. Rozhodne se jít hledat dívku, která má přístup k jakémusi SW který jim pomůže tohoto poloboha vypátrat aby ho mohl věřte nebo ne, zabít. What ?! Ne také to nechápu . . Rychle a zběsile pro mě skončilo 3. dílem. Pokud si chcete tento film užít, kupte si pořádně velkej popcorn, na 2 hodiny vypněte mozek, a nechte se unášet atmosférou příjemně zapatlaných prstů od sýrového popcornu, a tak nějak periférně vnimajíc výbuchy ve filmu, se kterými to tady přehnali ještě více než Bay ve transformerech. ()

ratpile

Akční scény jsou tak absurdně přepísklé, že by se u jejich sestřihu do tříminutového videa jeden možná pobavil. Zbytek je ale otravná, stupidní nuda plná směšných proslovů, dlouhých záběrů na oduševnělého Diesela a stokrát opakovaného slova "family". Pátý díl v rukou Justina Lina byl tak akorát na hraně šílené akce a vcelku fungujícího příběhu. V šestce se to zvrtlo, měla ale pořád zábavnější obsazení (Rock, Gina Carano). V sedmičce se ale Wan totálně utrhl ze řetězu a stvořil bezkrevný paskvil plný blikajících světýlek, výbuchů a rámusu. Rozumně vyprávějící snímek, neustále nerušící mírou demence a snahou být za každou cenu lacině over-the-top, nikoliv. ()

migele odpad!

ach bože... Příště at mě upozorní , že se jedná o sci-fi. Možná bych to bral s jiného uhlu. nechat se vyhodit tlakovou vlnou exploze ze sedmého patra a po pádu na záda, zničenem autě a zachráněné dívce odejit jen se zlomenou rukou... pikačovina na N-tou. Odpad ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

20.08.2018

Když při natáčení sedmého Rychle a zběsile tragicky zahynul herec Paul Walker (Osm statečných, Zběsilý útěk), podařilo se tvůrcům filmu dokončit jeho scény s pomocí jeho bratrů Caleba a Codyho. I… (více)

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

17.09.2016

Jen těžko vám uniklo, že se Rychle a zběsile 7 proměnilo ve velkou rozlučku s Paulem Walkerem. Jeden z tahounů série tragicky zemřel před koncem natáčení a studio muselo zaangažovat jeho bratry… (více)

Flash má nového režiséra

Flash má nového režiséra

05.06.2016

V srpnu se konečně dočkáme Sebevražedného oddílu a příští rok se comicsový vesmír od DC rozroste o sólovku Wonder Woman a Justice League. Studio Warner Bros. už ale pilně chystá i sezónu 2018, která… (více)