Inteligence

Ukázka z filmu 3
USA, 2014, 9 h 4 min (Minutáž: 40–43 min)

Tvůrci:

Michael Seitzman

Kamera:

Sidney Sidell

Josh Holloway, Meghan Ory, John Billingsley, P.J. Byrne, Michael Rady, Marg Helgenberger, Tomas Arana, Elden Henson, Grace Huang, Will Yun Lee, Henry Mah (více)

Epizody(13)

Hlavním hrdinou je Gabriel Vaughn (Josh Holloway), špičkový agent supermoderní tajné služby, jenž má v mozku implantovaný mikročip superpočítače. Společně s agentkou Riley Nealovou (Meghan Ory) musí nejprve zachránit uneseného člena CyberComu, americké jednotky na ochranu dat, pro kterou oba pracují. Dále se tito kybernetičtí policisté potýkají se sebevražednými pumovými atentátníky a zachrání dva americké novináře ze zajetí v Sýrii. (Universal Channel)

Prometheus69

Dobrý nápad... zajímavá myšlenka, velice revoluční zpracování. Bohužel, všechno ostatní je jen vata a stále opakující se kliše.. kterých se nedotýká ani téměř srovnatelná "Vražedná čísla.... To mu všemu vévodí (na krátko ostříhaný) Naprosto nesympatický řízek Holloway (který je zde uvedený až na druhém místě). Fakt totálně promarněný potencionál... Škoda ambice to skutečně má, bohužel KOULE rozhodně ne: ()

kinghome

Zbytečně strávených 43 minut, s tímhle seriálem jsem skončil. Špatně zreciklovanej nápad z Chucka, kterej nemá nic, co může zaujmout. Herci hrajou nepřesvědčivě a pilot byl tupej a strašně nudnej, modlil jsem se, aby to konečně skončilo. Pochybuju, že se tenhle seriál ještě nějak rozjede, protože to vypadá na pořádnej průser. Oni dokonce posrali i skvělej vypadající scénku na paintballu. Z toho se mohlo vytřískat hodně a bohužel (bohudík) se to nepovedlo a já nemusím každej tejden sedět u dalšího seriálu. ()

Avari.73

Zatím velice slušné, ale na další posouzení si počkám u pozdějších dílů. Zdejší přehlídka intelektuálů mě nechává klidným. :) ()

Spike23

Nebýt Joshe Hollowaye a nostalgie z Lost, nejspíš bych se na tohle nikdy nepodíval, a to určitě nemluvím jen za sebe. Je jedna věc, že cokoliv, na čem je Intelligence založené, je jedno velké cliché opakující se pořád dokola jak ve filmech, tak v seriálech stejného typu, stále je to ale něco, z čeho se dá těžit, pokud se to dobře zpracuje (viz. Almost Human). Bohužel i když jsem tomu dal 3 šance, v popisu další epizody jsem zase viděl slovo "hostage", takže tady nejspíš moje cesta končí, protože 4 díly po sobě o rukojmích je něco, co moje psychika odmítá zvládnout. Můj volný čas momentálně patří Banshee a True Detective, takže tímhle si to zkazit fakt nehodlám. ()

iXtr3m3

Watch Dogs live action? Môže byť. Ležalo mi to na disku 5 rokov a pozrel som to len preto, lebo som to chcel vymazať kvôli uvoľneniu miesta. Na moje prekvapenie to zďaleka nebol taký prúser, ako to niektorí tvrdia. Jasné, že je to naivné, je to klasické TV-čko, ale Holloway je sympaťák a prípady a ich riešenia boli celkom originálne. Škoda rýchleho konca, ale našťastie aspoň hlavná časť sa celkom slušne ukončila, takže žiadny zbesilý cliffhanger na konci a nasraní ľudia, ktorí by sa nedočkali jeho rozuzlenia. ()

Gogo333

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 35 Dokoukáno: 14+1 Zahozeno: 21 _ Hlavní duo mě nenadchlo, zbytek herců jen částečně. Chybělo mi tomu něco navíc, co by mě chytlo a donutilo čekat na další díl. Samotná CBS tomu taky moc nepřidala, když přeházela epizody a tak děj občas moc nenavazoval. 50% ()

Thomm

Pilot: Těžkej průměr, ale je to jeden z těch seriálů, co mě baví sledovat, i když už jsem to všechno viděl 100x předtim. Akční scény by mohly být natočený líp, ale aspoň se tam pořád něco děje, občas přiletí i vtipná hláška a nějakej ten twist a nečumí se půl hodiny do stěny při řešení morálních dilemat. ()

mateas.matt

Velky potencial, jista podobnost s Chuckem, ovsem myslim, ze to po par dilech potopej do tuctovky. Davam tomu 5-8 dilu, pak me to prestane bavit. ()

warrenur

Naivne a hlupucke s ustrednou sympatickou vysperkovanou dvojkou manekýnky a manekyna. Scenare su zvacsa klasickymi zapletkami a nicim nevybocuju z tej zaplavy akcnych serialov poslednych rokov. Slabota. Keby takto pracovali tajne sluzby, tak ich asi ani nepotrebujeme. ()

Ben Nevis

Pilot: v Almost Human (který mě nezaujal), umí hlavní hrdina almost totéž co Holloway. Číňani jsou teď ve špionážních seriálech noví Rusi, technologie za miliardy dolarů se vyrábějí doma na koleně, satelity se musí posunovat po oběžné dráze mačkáním do klávesnice, prostě klasika. Dám tomu ještě jeden díl, ať vidím, jak vypadá běžná epizoda. ()

dave14

No ještě abych si nechal ujít nový seriál Sawyera! :) Intelligence zatím vypadá na takový mix mezi Homelandem a Person of Interest. Otázkou je, jestli tvůrci dokáží najít kvalitní dějovou linku, která nebude plná klišé. S herci nemám problém, ti budou kvalitu seriálu pouze pozvedat. Základem všeho bude scénář. Další Ztraceni z toho asi nebudou, ale jsem rád, že si Josh Holloway našel další zajímavé angažmá. Po dvou dílech dávám 4* a jsem zvědav na další vývoj. Pilot sledovalo přes 17 milionů diváků, ale od té doby čísla padají. Doufejme, že producenti u CBS neodsoudí seriál příliš brzy. ()

Ydrosten

Po 3 dílech, jsem pořád nenašel ten správný impulz, nebo důvod, pro další sledování. Přes 4 díl už jsem se nedostal a dovolím si hodnotit i přes to, že mně myšlenka na iteligentní čip v něčí hlavě celkem zaujala ( ale je to prostě nezajímavě natočené ě se opět oběvuje toliko nenáviděné " tajeství " které to celé ještě shodilo ) ceklem 3 hvězdami, s dodatkem že ta třetí hvězda je právě za ten nápad z čipem v hlavě. ()

verikova

Charaktery se jeví relativně prvoplánové, vlastně každý seriál podobného žánru bude mít velmi pravděpodobně stejné charaktery. A podobnou zápletku. Trochu mi přijde, jako by šlo o remake Chucka. Nicméně ústřední herecké duo je pro mě velmi příjemnou kombinací - Sawyer sice nemá takový náboj jako v Lost, ale pořád je koukatelný a příjemně ironický, a Karkulka je sakra pěkná baba, které role drsnější holky prostě sedne. Zatím bych seriál nezatracovala, má ještě hodně prostoru pro získání si diváků a vylepšení si renomé. ()

Xeno.morpH

Neslané, nemastné, pozitivum, že nestřílí do noh jako ucamraný Caviezel :) Nicméně, technická stránka zpracování je dobrá, ale jaksi tomu schází drama, mám obavy, že se tohle rychle okouká. ()