poster

Poručík Backstrom (TV seriál)

 • USA

  Backstrom

 • Slovensko

  Poručík Backstrom

Komedie / Krimi / Drama

USA, 2015, 9 h 19 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvůrci:

Hart Hanson

Předloha:

Leif G. W. Persson (kniha)

Hrají:

Rainn Wilson, Genevieve Angelson, Dennis Haysbert, Beatrice Rosen, Kristoffer Polaha, Thomas Dekker, Page Kennedy, Sarah Chalke, Mamie Gummer, Camryn Manheim, Tiffany Hines, Robert Forster, Pat Healy, Tara Buck, Anna Louise Sargeant, Alison Araya, Catherine Michaud, Amy Pietz, Jarod Joseph, Kerry O'Malley, Ray Santiago, Rizwan Manji, Chris Payne Gilbert, Link Baker, Artine Brown, Carolyn Adair, Matt Ellis, Manny Jacinto, Chris Shields, Jennifer-Juniper Angeli, Alison Wandzura, John Specogna, Faran Tahir, Camille Chen, Tori Anderson, Malcolm Stewart, Gregory Cruz, Stephen Huszar, Darcy Laurie, Kirsten Robek, Andy Yu, Brittany Hobson, Jordan Connor, David Figlioli, Kurt Ostlund, Lindsey Kraft, Kyle Secor, Evan Jones, Inga Cadranel, Gerard Plunkett, Samantha Ferris, Brett Dier, Keenan Tracey, Eddie McClintock, Matt Battaglia, Angelique Cabral, Elysia Rotaru, Sterling Beaumon, Meghan Gardiner, Karin Konoval, Aidan Bristow, Paul Anthony, Kaylee Bryant, Frederick Koehler, Brendan Meyer, Catherine Lough Haggquist, Shayn Solberg, Valerie Tian, Terry Chen, Mike Foy, Judith Shekoni, Adam Beach, Merrin Dungey, Alex Carter, Michael Reilly Burke, Assaf Cohen, Keegan Connor Tracy, Peter Benson, Jessica Harmon, Lolita Davidovich, Benjamin Hollingsworth, Paula Newsome, Frank Collison, Ann Cusack, John Fleck, Calum Worthy, Hiro Kanagawa, Ever Carradine, Ian Tracey, Haley Webb, David Alpay, Colby French, Rusty Schwimmer, Michael Jonsson, Dale Dickey, Laura Mitchell, Jerome Velinsky, Hannah Levien, Michael B. Silver, Marco Soriano, Garrett Black, Maddie Phillips, Nathan Dales, Enid-Raye Adams, Joel Semande, Brenda Matthews, Aubrey Deeker Hernandez, Matt Mazur
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shaman1135
  ***

  "Najradšej by som vás všetkých zavrel a spravil tu z toho klzisko. Žiadne rozdiely, urobil by som to aj so Sikstínskou kaplou. Ja som vtakopysk!" Backstrom je kretén. A väčšina jeho tímu v istom slova zmysle tiež. A dokopy im to skvele funguje. Len škoda, že to vyšetrovanie funguje niekedy tak trocha na voľnobeh.(25.3.2016)

 • Lmslaver
  ****

  Poručík Backstrom není žádný krasavec, má problémy s životosprávou, chlastá a případy řeší většinou nepříliš zákonnými policejními postupy s neoholenou a nevymáchanou hubou plnou sarkastických poznámek. Backstrom není tak vtipný jako Dan Stark ze seriálu Polda a Polda, ale v idiotské červené pláštěnce stojí za zhlédnutí a dokáže slušně pobavit.(23.4.2016)

 • flyboyeda
  ****

  V ramci krimi zanru se sice nejedna o zadny zazrak, ale jako celek to funguje velmi dobre, mimo jine diky hodne striktnimu humoru. Dalsi krimi, co nestoji jen na pripadech samotnych. Dalsi z cynicky-arogantnich "idiotu", ktere si clovek drive ci pozdeji chte-nechte oblibi. Rainn Wilson FTW. I pres kontrastni povahove rysy, jako by tu byl odkaz Dwighta Schruteho stale s nami. Jsem zvedavej, jestli tvurci casem vymeknou a hlavniho "hrdinu" trochu "polidsti" empatii anebo ho nechaji dal sarkasticky hlaskovat extremnim zpusobem. Jako behem navstevy u doktora ohledne nespavosti a pocitu uzkosti: "Give me the good stuff, that stuff, that killed Michael Jackson." :D Mate li radi sarkasticky humor, prijdete si na sve, ja se skvele bavim.(4.4.2015)

 • Davies182
  ***

  Pilot: Tenhle egocentrickej, sviňáckej polda by si nespíš parádně rozuměl s Housem nebo Moodym. Tvůrci ale sázejí spíše na břitkou komedii než na drama, kadenci a funkčnost vtipů nicméně časem zabíjí klasická seriálová stopáž namísto "sitcomové dvacetiminutovky". Ujde to. Fóry se trefují, kam mají, hlavně ale k divákovi nepřicházejí samy, a to se počítá.(28.1.2015)

 • obyč.divák
  ****

  Je malý,kulatý,neumí se prát,neumí moc dobře střílet,skoro umírá,má umělecké vzdělání,nenávidí svého otce,nenávidí skoro všechny,miluje prostitutky,sázkaře a svojí ex-přítelkyni. Povedené dílko kde se Rainn Wilson našel. Dobré herecké obsazení,hlášky padají každou chvilku a stejně jako Columbo se za zjevem houmlesáka skrývá brilantní kriminalista,kterému zdatně sekunduje jeho tým Speciálních trestných činů a bratr-gotik-gay v jedné osobě.(26.4.2015)

 • - Seriál je inspirován sérií detektivních románů švédského autora Leifa G. W. Perssona, ve kterých vystupuje inspektor Evert Bäckström. (Bluerider)