Hrdinové: Znovuzrození

• USA Heroes Reborn
USA, (2015–2016), 9 h 14 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Tim Kring

Jack Coleman, Zachary Levi, Robbie Kay, Kiki Sukezane, Ryan Guzman, Rya Kihlstedt, Gatlin Kate James, Henry Zebrowski, Judith Shekoni, Danika Yarosh (více)

Epizody(13)

Hrdinové a obyčejní lidé chtěli žít spolu. V Odesse však došlo k teroristickému útoku a od té chvíle se lidé se zvláštními schopnostmi ukrývají... (TV Prima)

Wally

Nelze hodnotit lépe...s původním seriálem a hlavně s první sérií se to vůbec nedá srovnat... Kde začít? Další záchrana světa? Absurdní... Absence původních hlavních hrdinů? (Hira nepočítám...ten s tím svým Yatta! mi lezl na nervy už tenkrát, takže díky alespoň za Matta) Nesympatické postavy...Dívka s katanou neumí ani běhat, ne jí ještě věřit bojové scény, Tommy vypadá jako nedomrlý skřet a ne hrdina...diky za postavy Z. Leviho nebo R. Kihlstedt, které měli nějaké charisma... Myslim, že bylo správné tohle zrušit a nepokračovat... ()

jasiska

Po 5 epizódach: Heroes Reborn trpia na to isté, na čo trpeli originálni Hrdinovia a to, že dej sa posúva tak pomaly, že sa divák nudí. Ak pozerám po epizóde každý týždeň skoro zabudnem, čo sa minule stalo a navyše mám pocit, že v novom dieli sa nič nestalo. Ak pozerám viac epizód naraz, mám pocit, že som zabila veľa času bez toho, aby som niečo zaujímavé videla. Navyše sa seriál podľa mňa málo zameriava na konkrétne schopnosti týchto evos, čo je vlastne to, čo robí celý koncept cool. Ešte aj vykreslenie nespravodlivého zaobchádzania s evos v spoločnosti je nejaké nedotiahnuté. Nevidím to ružovo pre budúcnosť seriálu. ()

Mimomisu

Doporucuju pred prvnim dilem shlednout i miniserii Heroes Reborn: Dark Matters. Po uvodnich dvou dilech to trochu moc zavání pozdejsimi X-Men a chystanym Civil War (ale ono to asi jinak logicky ani udelat neslo), opet spousta postav, které ale zatím nejsou tak vylozene poutave jako pri premiere prvnich dilu puvodni serie. A urcite by si to zaslouzilo lepsi triky a hlavne vyraznejsi herecke obsazeni, zatim je to takovy hodne polovicaty restart, ale uvidime dal. Napeti po ctyrech dilech buduje realtivne obstojne a serie ma jen 13 dilu, to se ukoukat da a tahle opatrnost v poctu epizod je mi sympaticka. Alespon zbude min casu na nudne vycpavky (snad) ()

simply

Hrdiny jsem měla strašně ráda, milovala jsem ten seriál. Tady mi chybí nějaká sympatická postava na které by mi záleželo, trošku propracovanější děj...Jinak co mě potešilo je návrat několika známých tváří. ()

Standic1

Když jsem se díval na první díl, začal jsem vzpomínat na první díl původních Heroes a jedno vím určitě - narozdíl od Heroes Reborn, mě původní Heroes dostali hned. Heroes Reborn je na úvod až příliš zmatený, snaha představit nám v úvodním díle co nejvíc postav, je za mě zbytečná. Co se týče efektů, tak jsem taky zklamaný, máme rok 2015 a mě přijde, že z toho mohli vytřískat mnohem víc. No uvidíme po shlédnutí první série. ()

Qeo

Je až s podivem jak moc se dá zkazit při "restartu" seriálu. A hlavně to žádný restart není. Vesele se navazuje na plochý děj, nicneříkající postavy a dementní zápletku. Jak to mělo být? V ideálním případě totální restart, úplně nové postavy (ty staré "lízat" jenom v náznacích"), rozběhnout úplně nový děj s úplně nového prostředí. Prostě udělat tlustou čáru a vrátit se ke kořenům. Stal se přesný opak a proto tahle slátanina nemůže mít snad ani pokračování. ()

Jocker94

Prvních osm dílů si seriál držel opravdu velmi vysokou kvalitu (dokonce si myslím, že zde byla nejlepší epizoda celých Heroes!). Úroveň závěrečných dílů však byla už úplně někde jinde a proto musím ubrat jednu hvězdu. ()

tomik99

Heroes Reborn začali skvěle a já si neměl na co stěžovat. Zpočátku šlo o hrozně nostalgickou věc a spoustu neduhů jsem úmyslně přehlížel, protože jsem byl nesmírně nadšený z návratu Hrdinů. Kring se polepšil a prvních osm dílů to vypadalo, že má vše promyšlené do konce. Bohužel Kring se stal svým vlastním katem. Proslulá věta, že „s časem se nemá zahrávat“, opět zazněla a opět se jí nikdo neřídil. I když flashbackové epizody považuji za nejlepší, co Reborn nabídli, zasely rovněž spoustu problémů a od té doby to šlo se seriálem od desíti k pěti. Děj prořídl, postavy se chovaly nelogicky a staly se naprosto nepodstatnými pro příběh, herci přestali (dobře) hrát, hudba odezněla, a já seriál nepoznával. Přirovnal bych to k druhé řadě seriálu Revolution, kdy začátek druhé řady nastavil velkou laťku a těšil jsem se nesmírně na každý díl, ale s blížícím se koncem jsem se modlil za závěrečné titulky. ()

tranquill

Myslím, že solidní navázání na původní sérii. Posun jsem kvitoval v novém katastrofickém tématu. A dál uvidíme... Proč ne? ()

Kritik.

Efektovo slabé, scenár slabý, neoriginálne, herecky miestami veľmi slabé...ALE...ale od 7-mej epizódy sa to začína. Záver už má konečne grády, a je kvalitatívne niekde celkom inde. Záver to zachránil. ()

Likan7

Šíleně odřený uši. Znovuzrození Hrdinů je přitom dobrý. Má parádní epický příběh, který jde srovnat s dějem první série originálu. Má několik postav z předešlého seriálu (i když jsou většinou nepochopitelný, jejich chování záhadný a jsou tu spíše jen pro nostalgii) a několik solidních dílů. Jenže seriál selhává přesně tam, kde selhal ten předešlý. Cestování v čase není špatný, ale tady se cestuje tak moc, že to celý vyzní jako naprostý guláš, kterému ani nebudete rozumět. Mrtvé postavy se vrací jakoby nic, bez vysvětlení, spousta postav je úplně zbytečná a potom vznikají i totálně slepý příběhy, který s hlavní linkou nemají vůbec nic společného. Znovuzrození je epilog, který nedělá Hrdinům ostudu, ale stále je to velmi slabý odvar toho, čím mohli být. ()

mirak2

Mne sa to vcelku paci, jedine, co sa mi nepaci, je Robbie Kay, ktoreho herecke schopnosti su porovnatelne s Dianou Morovou a dejova linia s japonskou dievcinou vo videohre (to nemohli mysliet vazne?!). Po zhliadnuti celej serie menim hodnotenie z nostalgickych 4* na realisticke 2*. ()

Denila

První episody nic moc. Postupně se však vrátily známé tváře a s nimi i zájem o děj. Nádherné propletení a rozuzlení. ()

elimS

35% - komentář 20ti slovy: Pokračování "úspěšně" navazuje na předchozí 2 poslední série = scenáristický bordel, nuda, skoky v čase, 50 nezajímavých postav a 3/4 dějových linek k smíchu. Konečně konec. ()

Cooller

čekal jsem nějaky závěr, jelikož puvodni Heroes ho nedostali, ale tohle akorát vyvolava vic otazek, většina hrdinů nedostala pořádny konec, co víc, Reborn na původní serii navazuje až po X letech, původní postavy jsou nějak zvlaštně pomotané, Matt Parkman záporák, proč? Co se stalo se zbytkem původní skupinky si mužu tak leda domýšlet, navíc opět otevřený konec... nelze jinak, za 2* ()

ACDCKL

Bohužel Reborn nenastartoval obnovení oblíbeného seriálu. Nové postavy stály za nic, některé ze starších postav se vůbec neukázaly a ti, co ano, tak nemohli utáhnout seriál. Bohužel jen 3*. ()