1 SÉRIE // Fantastický! Komediální drama o koňomrdovi, co chlastá, uráží, nadává, je pesimista ale jinak je to takovej ten sebedestruktivní cápek, jež potřebuje lásku druhého člověka, aby fungoval, usadil se a začal se chovat normálně. Smál jsem se jak praštěnej, ale jakmile se přeplo na drama, bylo to takové depresivní, ponuré a bezvýchodné, navíc mám zvířata radši než lidi a proto mi to bylo osobnější. Všechny postavy jsou skvělé a ty NEpřirozené vsuvky, kdy Lenochod leží chcíplej na běžícím pásu, či kráva která podává stejky v obchodě musel vymýšlet křáplej genius. Nejlepší postava je Todd, ty jeho hlášky, každej dialog jež vypustí z huby Aaron Paul pohne mou hubou. Skvělej projekt a prosím vás, překládejte to někdo. Je to skvost!!!!(30.8.2016)

Má to sice pomalejší rozjezd, ale nakonec se na to dá velmi dobře koukat. Některé charaktery jsou opravdu povedené, nejradši mám asi dvojici Mr. Peanutbutter a Todd, kteří když něco spolu plánují, tak jsou jak "blbý a blbější". Některé vtipy jsou docela povedené a tak jsem se i docela zasmál. Náladou mi to místy připomíná Californication, ale Hanka Moodyho mám přece jenom mnohem radši než BoJacka. Po první sérii 8/10.(21.7.2015)

I navzdory notně rozpačitému rozjezdu, kdy si to hledá ksicht a humor se často láme přes koleno, se z toho postupně vyklube (již během druhé poloviny první série jde kvalita nahoru, ale onen kultovní/kvalitativní status „must see“ si to vysloužilo až od druhé série dále), černý kůň (ha ha ha) mezi animovanými seriály určenými výhradně pro dospělého neupjatého diváka, který neočekává, že mu tvůrci budou servírovat to samé v bleděmodrém epizodu za epizodou. Humor tu sice je (značně specifický a rozhodně ne pro každého) v množství větším než velkém, ale první housle hraje dramatická linie o vyhořelém kdysi rádoby slavném koni s nepěknou krizí středního věku. A to tak dobře (a mnohem lépe než třeba takové Californication, ke kterému to v jistých ohledech má vůbec nejblíže), že lze bez jakékoli nadsázky mluvit o regulérní (a především zdařilé) quality TV spíše než o komediálně-satiristické skopičině (což nemyslím jako urážku, naopak) typu Ricka a Mortyho, SpongeBoba, Simpsonů, Adventure Time apod.(26.7.2016)

Tento seriál som si obľúbil hneď po prvom dieli. Zapol som ho len tak náhodou ale odvtedy už som sa nevedel zastaviť. BoJack je proste ako komediálny seriál tak aj seriózne zobrazenie depresívneho koňa ktorý si po role v sitcome nedokáže nájsť nejaký iný job a tak hlavne pije a droguje. Má vážne dosť veľa zábavných momentov ale pri niektorých vážne zaskočí vážnosťou. Každý kto začína seriál pozerať by sa mal dostať až za šiesty diel, keďže tých šesť vážne nebolo nič extra, no siedmym sa to už pekne rozbehlo. "Nothing on the outside, nothing on the inside."(14.2.2017)

Asi jo. Můžete to odpálkovat mávnutím ruky, že se jedná o animák zpožděně vařící na konceptech Californication a Dva a půl chlapa, ale podle mě, ačkoliv inspirační zdroje jsou nepopíratelné, BoJack opravdu přináší svoje vlastní do mlýna. Především nejen úspěšnou satirou Hollywoodu, ale těmi mála momenty životního jemnocitu jednoho zlomeného padesátníka. Tím má BoJack spíše blíž humoru Louiho Szekelyho než k výše zmíněným seriálům. Každopádně, jak první sezóna ukázala, Bojack má ještě dost, co nabídnout a s čistým svědomím mohu říci, že mi ta postava není ani zdaleka ukradená. // 2. série A je to jasný, pro mě nejlépe psané televizní drama současnosti!(14.9.2015)