I navzdory notně rozpačitému rozjezdu, kdy si to hledá ksicht a humor se často láme přes koleno, se z toho postupně vyklube (již během druhé poloviny první série jde kvalita nahoru, ale onen kultovní/kvalitativní status „must see“ si to vysloužilo až od druhé série dále), černý kůň (ha ha ha) mezi animovanými seriály určenými výhradně pro dospělého neupjatého diváka, který neočekává, že mu tvůrci budou servírovat to samé v bleděmodrém epizodu za epizodou. Humor tu sice je (značně specifický a rozhodně ne pro každého) v množství větším než velkém, ale první housle hraje dramatická linie o vyhořelém kdysi rádoby slavném koni s nepěknou krizí středního věku. A to tak dobře (a mnohem lépe než třeba takové Californication, ke kterému to v jistých ohledech má vůbec nejblíže), že lze bez jakékoli nadsázky mluvit o regulérní (a především zdařilé) quality TV spíše než o komediálně-satiristické skopičině (což nemyslím jako urážku, naopak) typu Ricka a Mortyho, SpongeBoba, Simpsonů, Adventure Time apod.(26.7.2016)

1 SÉRIE // Fantastický! Komediální drama o koňomrdovi, co chlastá, uráží, nadává, je pesimista ale jinak je to takovej ten sebedestruktivní cápek, jež potřebuje lásku druhého člověka, aby fungoval, usadil se a začal se chovat normálně. Smál jsem se jak praštěnej, ale jakmile se přeplo na drama, bylo to takové depresivní, ponuré a bezvýchodné, navíc mám zvířata radši než lidi a proto mi to bylo osobnější. Všechny postavy jsou skvělé a ty NEpřirozené vsuvky, kdy Lenochod leží chcíplej na běžícím pásu, či kráva která podává stejky v obchodě musel vymýšlet křáplej genius. Nejlepší postava je Todd, ty jeho hlášky, každej dialog jež vypustí z huby Aaron Paul pohne mou hubou. Skvělej projekt a prosím vás, překládejte to někdo. Je to skvost!!!!(30.8.2016)

Pokud jste ještě neměli tu čest, můžete si o BoJackovi udělat představu jako kříženci nihilističtějšího Californication se strukturou a animací Ugly Americans, to vše řízlé trochou Louiho. Na papíře to nezní vůbec špatně, osobně mám ale problém s tím, že to vše už chutná dosti recyklovaně a hlavně se to se mnou většinou míjí na poli humoru, což je u animované řachandy to nejpodstatnější. Vynikající Will Arnett (legendární Gob Bluth) se sice pro dabing nihilistického koně narodil, na to, aby utáhl celý seriál za zbytek mátožných postav to ale úplně nestačí. Kolem a kolem, decentní zábava, která mohla být revoluční před deseti lety - dnes zaostává o nejednu koňskou délku nejenom za svým vynikajícím současníkem, Rickem and Mortym, o klasikách typu South Park či Simpsonovi ani nemluvě. 60%(31.7.2015)

Není to vyloženě špatné, ale při vší té energii vynaložené na to, aby to bylo strašně bizarní a inteligentní, je to na mě až moc fádní. Je hezký, že jsou tam zvířata, ale pořád ten seriál jen prezentuje """""problémy""""" (těch uvozovek nemůže být víc) bohatých bílých lidí, kteří si z nudy vymýšlení vlastní semletost, i když jediný jejich problém je jen, že jsou to sobecký hajzlové - což sami vědí, tak to svádějí na dětská traumata a nedostatek lásky v životě. Rozjezd je fajn co do humoru, ale velmi brzo vše zajede do sitcomové roviny, kdy jsou všichni tlačeni k návratům ke statusu quo a na postavy přestávají dopadat jejich činy, vše je šílenější a odvázanější, ale nakonec se vše vrací do výchozího bodu. Třetí řada už je vyloženě nudná. Ale jako zkrácení čekání na novou řadu Ricka a Mortyho ok. 3 a 1/2(29.9.2016)

Po první sérii zvedám na plný počet. Objektivně se jedná sice na čtyři, nicméně při tomhle obsazení, naprosto parádní word play a celkově takového sympaticky podivného a vyšinutého vibe jaký mělo například i Ugly Americans, tady prostě nejde jinak. BoJack Horseman je pro mě solidním překvapením, které se rázem katapultovalo mezi oblíbené seriály a jsem zvědavý, s čím se tvůrci vytáhnou v druhé sérii.(12.9.2014)