DVTV

(pořad)
Publicistický / Talk-show
Česko, 2014, 215x10-30 min

Účinkují:

Daniela Drtinová (moderátor), Martin Veselovský (moderátor), Emma Smetana (moderátor), Filip Horký (moderátor), Daniela Písařovicová (moderátor) (více)

Internetový publicistický pořad DVTV je video-projekt moderátorů Martina Veselovského a Daniely Drtinové. Každý den přináší nové rozhovory nebo komentáře na nejrůznější témata ať už z politického, kulturního či společenského dění. (xrubesd)

Danthare

Výborný nestranný a objektivně vedený pořad rozhovorů na různorodá témata, která nás obklopují a ovlivňují naše životy. ()

mnx

Zatím jsem viděl pár dílů, tak už snad můžu hodnotit. Ovčáček a prezident, který pije i nepije, prvok Volný alias medvídek, narcis Klaus, a pár dalších. Oba moderátoři jsou moje krevní skupina, takže za mě super. ()

hrumsrt

Tady je ta kvalita tak kolísavá... Hlavním problémem je vždy moderátor. Veselovský je výborný a asi i důvodem, proč se na to někdy právě podívám, ale zbytek pokulhává. Cením si jak poctivě rozhovory vedou a jaké "zajímavé" a hlavně aktuální hosty zvou. Moderátoři - Veselovský 5*, Drtinová 3*, Smetana 0*... 70% ()

liborson

20 minut většinou k závažným tématům nestačí, takže se většinou jedná o povrchní popisové vyjádření. Navíc přerod Drtinové v milou a chápající reportérku moc nežeru. ()

Don Martini odpad!

Divím se, že Sorosova sračka má vysoké hodnocení na ČSFD. DVTV je sponzorovaný Sorosovým Fondem, nebrat. Je to zkurvená manipulace. ()

Serjoza

Aktuální, na úrovni, dobře vedený (pokud na postu moderátora sedává Martin Veselovský, paní Drtinová, mám pocit, funguje spíš jako jeho protipól) publicistický videokanál, který jako jeden z mála dokáže udržet mou pozornost. Bravo! _____Edit (11.4.2019) Hvězda dolů. Proč se do umělců šije stejně tvrdě jako do politiků jen kvůli odlišným politickým názorům (Smetana + Kusturica)? Proč Veselovský při prvním rozhovoru o seriálu Most! otravuje otázkami o možném rasismu v seriálu a o měsíc později (když DVTV vidí jeho úspěch napříč republikou) vysílá děsně cool reportáž ze Severky jakoby nic? Proč E. Smetana opakovaně při rozhovorech působí arogantně, když jako moderátorka rozhovorů kolikrát selhává? Proč DVTV do jedné politické partaje vehementně šije - evidentně s ní nesouhlasí - a k druhé - ke které evidentně chová sympatie - se chová vlídně, skoro až s nadšením - co si zachovat nějakou neutralitu? Názorová vyhraněnost a neobjektivnost mi prostě vadí. ()

Neonek

Drtinová byla zbytečně upjatá už v České televizi, v DVTV má trochu lidštější tvář, kvůli svým otevřeným ezozálibám. Mrzí mě, že dvojice není vyvážená profesionalitou; zatímco Veselovský je po zkušenostech z Primy a Novy bezchybný, Drtinová jednou za pár dílů udělá takovou chybu, že nad tí přemýšlím celý dne. Jsou to samozřejmě hnidopišské kritiky, viděl jsem každý díl pořadu a těším se, že budou díky crowdfundingu točit více videí, dvě denně jsou pro mě stále málo. ()

Zahir odpad!

naprosto souhlasím s uživatelem Mik_e, kromě věty, že je to stále asi to nejlepší zpravodajství, které máme.. spíš bych řekl, že je to stejná tendenční sračka, jako kdekoliv jinde, stačí se podívat na díl s Benjaminem Kurasem, co tam předvedla Drtinová ()

Potjoc

Ten výběr témat a druhů názoru, včetně radikálních, které mi vždycky zkazí náladu. A navíc ta **** Daniela Kovářová, která mě dost vytáčí názory. Jeden druh znásilnění bere za výmysly a presumpce viny, zatímco u jiných druhů sama neuznává presumpci neviny a ještě nadává na opačné názory že jsou zkažení humanisti. A ještě k tomu jde proti nemanželským dětem. Nebo ta její genderová korektnost, kde žena má být na vysokých pozicích, mít hodně peněz, ale základní ženské právo v domácnosti neuznává, chce, aby žena mlčela či tak. Přesný důvod, proč nesnáším genderovou korektnost, jsem jen pro tu základní. A spoustu dalších názorů jiných, co mně štvalo. Pro mě ten pořad je sebranka diskuzních a alternativních webů. Jednu hvězdu za to, že je právě redakce je obviňována za liberální diktaturu, anti-babišovsko, aj. ()

Peddro odpad!

Připadá mi to podobné, jako politicky orientované pořady na ČT, tedy naprosto neobjektivní a ideologicky čitelně zaměřené. ()

mjech

Tenhle pořad šel za poslední roky strašně dolů, takřka na samotné dno. Není se ale čemu divit, když ho celou dobu táhne jeden člověk a zbytek vede rozhovory dost manipulativním a zaujatým stylem. ()

Llou odpad!

81%! No to mě podrž. Ukazuje krásně v praxi, jak kulturní levice netoleruje své nepřátele, zatímco kulturní pravice ano a tím pádem kulturní pravice prohrává. Například zde, kde každý levičák na čsfd hodí 5* DVTV - extrémně tendenčnímu pořadu, kde se ještě k tomu ke svým hostům paní Drtinovská chová jako naše výchovná poradkyně na střední se chovala ke mně, kdy jsem měl neomluvené hodiny, zatímco pravice se příliš bojí vůbec projevovat svoje politické postoje. Tak zde je můj postoj - odpad! ()

Sadova302b50

Přikláním se k názoru, že odchod z televize prospěl oběma (Události, komentáře už skoro nesleduji – není proč, když tázající se sebou nechá lidově řečeno "orat"). Moderátoři fakt působí, že jim spadla „klepeta“ z rukou. Ohledně nich samotných: co se týká ČT nebo Radiožurnálu, s M. Veselovským jsem problém nemívala. K D. Drtinové výhrady mám, občas jsem se i divila, co tím chce básník říci – respektive, jestli máme znát její, nebo hostův názor. Ale tady jsem zatím více méně spokojená. Takže za oba plný počet. ()

Honzyg

Drtinová se stejně jako na České televizi neumí ptát a dobře vést rozhovor. Veselovský je stejně jako na České televizi precizní, přímočarý, seriózní. On je moderátorská špička v ČR (kam se hrabe Moravec), ona těžký český průměr. Proč zrovna tito dva vytvořili tento projekt? VTV je za 5*, DTV za 3*, DVTV za 4* ()

archetta

Tohle tady chybělo a Veselovský je jeden z nejlepších českých novinářů. Web jim dává svobodu, a tak se dočkáme velmi zajímavých hostů a rozebírání (nejen) aktuálních témat. ()