Reklama

Reklama

Dynastie

(seriál)
Trailer
USA, (2017–2022), 76 h 52 min (Minutáž: 41–43 min)

Hrají:

Brianna Lynn Brown, Alan Dale, Elizabeth Gillies, Rafael de la Fuente, Nathalie Kelley, James Mackay, Robert Pralgo, Robert Christopher Riley, Grant Show (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(5) / Epizody(108)

Obsahy(1)

Carringtonovi a Colbyovi za pomoci svých potomků v současné předělávce klasické večerní telenovely opět soupeří o to, kdo získá moc nad rodinným bohatstvím. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (12)

trojkolka 

všechny recenze uživatele

Tak tohle mě opravdu strašně moc baví. Všechny díly bez vyjímky jsou plné intrik, humoru, překvapení a navíc se na to moc hezky dívá. Je úplně super, jak s těma postavama pracují a jak je dokážete chvíli nenávidět a chvíli milovat. Dějově bych řekla, že za mě je předvídatelnost tak 30% a v 70% zůstávám sedět s otevřenou pusou. ()

Martinka888 

všechny recenze uživatele

Naprosto dokonalý a boží! Původní seriál jsem neviděl,  ( ale samozřejme znal ) jelikož jsem byl spíše fanoušek konkurenčního Dallasu. Nemám teď nejlepší období a chtěl jsem si pustit něco u čeho prijdu na jiné myšlenky. Čekal jsem béčkovou záležitost plnou klišé a stereotypních rodinných vztahů.  Misto toho mi scenáristé namixovali koktejl plný překvapení,  zvratů a emocí. Okázalost, luxus a moc v podání rodiny Carringtonu je tak nakažlivá, že jsem si chvílemi připadal jak mezi nimi u společného večera. I přesto,  že charakter hlavních hrdinů je občas pochybný, máte tendenci jim fandit a chtít at jim všechno projde. Absolutní peckou pro mě je účinkování herce Granta Showa, toho si pamatuji jako sebevědomého "hejska" z Melrose Place a najednou po takřka 30 letech ho okamzite poznávám v tomto skvostnem počinu. Diky Ameriko a díky Dynastie.  Závislost ()

Reklama

Melodrama 

všechny recenze uživatele

Pěkný seriál o životě a problémech pracháču v Atlantě. Nejvíc mě baví Fallon, taková drsňačka a ne všechno jí vychází, podle jejich plánů. Tak souhlasím, že náhrada za Cristal nebyla dobrá volba a ta náhrada tam byla "taková propašovaná". Vůbec mi to nesedělo. Tvůrce ale chápu, že to asi museli vyměnit narychlo, protože představitelka Cristal se rozhodla taky odejít "na rychlo" udajně z důvodu nedostatku energie. Tvůrci si mohli ale dát víc záležet .... Seriál stojí za to vidět kvůli Fallon, která řeší problémy čelem a nebojí se :-) ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

1/108 Zábavná, přepálená, legrační soapka. Nová Dynasty je zárukou over the top guilty pleasure podívané, které kraluje veterán žánru Grant Show a jeho krásná mladá latinskoamerická ženuška. Bavím se při vzpomínce na původní seriál, který tvůrci vařili jednoduše tak, že sledovali konkurenční Dallas a do Dynasty tlačili všechno, co u konkurence (ne)fungovalo. A ať už to bylo cokoli, bylo nutné, aby to bylo zesílené a extra šílené. Dynasty proslavily mmj. rvačky ženských ve velké večerní. Nesmyslné zápletky, pokrytectví a hlavně luxus. Maximální dávky luxusu. A přesně tenhle recept opakuje i modermní Dynasty jen s tím rozdílem, že si dává záležet na agresivním soundtracku, pestrém zastoupení ras a LGBT+ spektra. A jak je vidět, spokojení jsou všichni. Ti, kteří vyrůstali s babičkou na české posunuté premiéře staré Dynasty do devadesátek, dnešní mládež i všichni ostatní. Škoda, že nemám dva životy, abych si to mohla dopřát celé. ()

nicky_f 

všechny recenze uživatele

Dynasty sleduju od úplně prvního dílu, a i teď, když se rozběhla čtvrtá řada, mě seriál pořád baví. :) Je to ve své podstatě sice jen telenovela o pracháčích, tzn. nekonečné intriky, zvraty, drama, ale je to natočené a zahrané tak dobře, že se na to prostě fajnově kouká. Z herců mě hodně baví zejména Liz Gillies a Elaine Hendrix - ty jejich role byly snad napsané přímo pro ně. :) Za mě je Dynasty příjemná oddychovka, u které se člověk často i zasměje. :) ()

Galerie (215)

Reklama

Reklama