Dynastie (TV seriál)

Dynasty

USA, 2017–2020, 46 h 43 min (Minutáž: 41–43 min)

Brianna Lynn Brown, Alan Dale, Elizabeth Gillies, Rafael de la Fuente, Nathalie Kelley, James Mackay, Robert Pralgo, Robert Christopher Riley, Grant Show, Chelle Ramos, Nick Wechsler, Viviana Chavez, Ashley John, Michael Beach, Nana Visitor, Ellen Wroe, May Charters, Josh Ventura, Sebastian Sozzi, Bill Smitrovich, Hakeem Kae-Kazim, Fiona Hardingham, Arnetia Walker, Jordan Cox, Nicollette Sheridan, Morgan Roberts, Leland L. Jones, Adam Huber, Fray Forde, James Healy Jr., Sam Adegoke, Wakeema Hollis, Chandra Michaels, Ashton Leigh, Kearran Giovanni, Steven Culp, Kelly Rutherford, J.R. Cacia, Rick Hearst, Ariana Guerra, Christina Bach, Karen Boles, Charmin Lee, Beth Keener, Faith Dillon, Ben VanderMey, Alex Ashbaugh, Katrina Norman, L. Scott Caldwell, Rico Ball, Ana Brenda Contreras, Skylar Morgan Jones, David Maldonado, Vanessa Anne Williams, Gilbert Glenn Brown, Maddison Brown, C. Thomas Howell, Paweł Szajda, Erica Page, Brent Antonello, Sharon Lawrence, Katherine LaNasa, Brian Krause, Noel Elie, Harriet Sansom Harris, Todd Sherry, Allie McCulloch, James J. Fuertes, Yani Gellman, Joanna Going, David Furr, Deena Dill, Taylor Gildersleeve, Cuyle Carvin, Mustafa Elzein, Michael Patrick Lane, Brook Todd, Devyn A. Tyler, Denitra Isler, Josh Covitt, Kendrick Cross, Erika Coleman, Andrew Rush, Valerie Jane Parker, Brandi Nicole Payne, Andrea Bordeaux, Anthony Nguyen, Regina Ting Chen, Daniella Alonso, Sam Underwood, Michael Michele, Ben Levin, Jessi Goei, David Gridley, Michael Masini, Rob Nagle, Emily Marie Palmer, Ken Kirby, Anthony Michael Frederick, Scott Takeda, Kelli Barrett, Ashanti, Jim Gleason, Pierson Fode, Jevon White, Tony Demil, Brittany Inge, Jay DeVon Johnson, Chantal Maurice, Susan Williams, April Bogenschutz

Guilty pleasure. A fakt dobře natočený. Oproti originálu jde vlastně o umělecký dílo. A skvěle se na to kouká. Co víc chcete :)(14.10.2018)

Dokonalá oddychovka pro chvíle, kdy si člověk potřebuje jen sednout a vypnout. ;)(1.11.2018)

Cenu v kategorii "guilty pleasure v letech 2017-2020" získává Dynasty! Původní seriál jsem neviděl, ale pouštět se do něj rozhodně nechystám, nicméně, Liz jako Fallon? Říkejte mi závislák. Je naprosto krásný, jak vůbec nedává smysl chování snad všech postav, ale přesto seriál nabízí tak strhující zápletky, že se tím dramatem až téměř dusíte. Bohužel, jak už bývá zvykem, čeho je moc, toho je příliš a nenapadá mě, co dalšího by tam ještě tak mohlo být, protože se v Atlantě zvrtlo snad všechno, co se dalo. Pět hvězd nemůžu dát, ač bych opravdu rád, za probíhající třetí sérii, která však už postrádá originalitu a to nadšení z epizod nepřichází v takových dávkách jako v předchozích sériích.(4.1.2020)

Dokonalé quilty pleasure. Jelikož jsem vyrůstal na Melrose Place, Beverly Hills a podobných seriálech z dnešního pohledu nekoukatelných, tahle podoba seriálu, kde je vše co má být v moderní verzi, spousta intrik a humoru, mě opravdu baví. Velká oddychovka pro odpočinek na gauči. Nebere se to moc vážně, takže ani vy to tak nemůžete brát. Stačí se jen bavit :-)(3.6.2018)

Luxury 1. série. Náhražka Crystal ve 2. sérii je příšerná.(7.1.2019)