Narcos

USA, (2015–2017), 25 h 49 min (Minutáž: 44–61 min)

Pedro Pascal, Wagner Moura, Boyd Holbrook, Paulina Gaitan, Alberto Ammann, Raúl Méndez, Paulina García, Matias Varela, Diego Cataño, Julian Diaz (více)

Série(3) / Epizody(30)

Na konci 70. let dvacátého století se nechvalně proslulý zločinec Pablo Escobar poprvé zapojil do ilegální výroby kokainu. V červenci 1992 se mu podařilo uprchnout z vězení La Catedral, které kolumbijská vláda postavila podle Escobarových vlastních požadavků výměnou za to, že se vzdá úřadům a „odpyká” si tam trest nanejvýše pěti let odnětí svobody. Mezítím se Pablo Escobar stal legendárním drogovým baronem a narkoteroristou. Drsný kriminální seriál Narcos je inspirovaný skutečností a odehrává se v krutém a nemilosrdném světě kolumbisjkých drogových gangů. Jeho hlavním hrdinou je Steve Murphy (Boyd Holbrook). Agent DEA, amerického úřadu pro boj proti drogám, má za úkol dostat Escobara (Wagner Moura) a zničit jeho kartel Medellín. Murphymu pomáhá agent Javier Peña (Pedro Pascal), ale když oba dorazí do Kolumbie, zjišťují, že Escobar má mnohem závažnější problémy než nějakou DEA. (TV Prima)

WalterIK7

Netflix vytvorilo niečo skvelé kde je napätie,akcia a dokonalosť.Tento seriál vám ukazuje pohľad jak z DIA tak aj z najmocnejších narkobarónov.Wagner Moura bol na Pabla stvorený.A sú tam tie veci,ktoré čakáte z takéhoto seriálu:príťažlivé ženy,obchod,zrada,money a ďaľšie.Niekedy máte pocit,že to je skôr dokument ako krimi seriál.1.séria:90%.Predstaví vam Pabla Escobara,kde pozorujete jeho rýchlejší vzostup.Od malých obchodov až po jak keby továrňe na kokain.A koniec tejto sérií vám prezrádza čo bude ďaľej.2.séria:100%.SPOILERY!!Už ho nevidíte ako krála ktorý tu chodil ako boss ale na dieťa,ktoré sa hrá na schovávačku.Ale aj keď už vám to naznačuje posledné chvíľe jeho života a hlavne zrady,tak aj tak vás nezklame.A posledný diel u ktorého zomrie,tak vám to naznačuje ďaľšieho baróna.Nechajme sa prekvapiť 3.sériou.Odporúčam. ()

zigy

Pryč se všemi mafiánskými ságami, tohle je podle skutečnosti a přitom nejhustější, co jsem kdy v tomhle žánru viděl. Neuvěřitelně zajímavý vypravěč, a ještě vymazlenější dialogy. Takhle by měly vypadat všechny filmy podle pravdy. Chobotnice má hustější atmosféru, ale tohle je ještě o třídu výš, co se týče spádu, zajímavosti a napětí. ()

sibskyn

Nejsem zrovna seriálový fanda a na tohle jsem se díval jenom kvůli tomu, abych si vylepšil španělštinu(což se povedlo, takže díky). Pro mě to mělo jasný seriálový problém, zvaný zbytečné natahování. Myslím, že to vše mohlo skončit první sérií, která měla chvílami potencionál k pěti hvězdám(musím vyzdvyhnout dokonalý šestý díl), za druhou bych dal, už jen tři hvězdy. Ono to pak začne být strašne monotoní a začíná se to jen opakovat, přestřelka, popravení lídí, nový lidi příjdou na porážku atd. Takže rozhodně to není špatný seriál, ale nevyzvedávál bych ho do nebes. za mě je to 7/10. ()

malets

Nemám co bych vytkl, atmosféra, příběh, herci, soundtrack, vše až 100%. Člověk se nenudí, prostředí zločinu a drog výborné, Wagner Moura téže výborný, prostě záležitost u které se vychutnává každý díl. Jeden ze seriálů, který opravdu pohltí. Retrospektivní flashbacky krásně zapadají. Mistrovsky zvládnuto převyprávění příběhu této rozporuplné osobnosti. Pablo je frajer. ()

LadyRainier

První dvě série TOP ...i když víte, jak to s Pablem dopadne, tak seriál drží v napětí, skvěle zvládnuté snad vše. Upravuji komentář. Třetí série směle dohání první dvě. Kdo si na začátku řekne, že je to nuda ...tak vydržte. Čtvrtou epizodou to začne mít grády.Čtyři "narkobarony" mám snad ještě radši než jednoho Pabla. ()

Hopeman

Co na to říct ....fšecko štimuje...hudba taky super....drží se reálií co se dá...sem zvědavej až padnou gentlemani z Cali jak a kdy dojde na Guzmána "prcka"....za mě five ()

Dirterdra

Sonda do života drogových lordů a jejich dolů z DEA. První dvě série táhne Wagner Moura, ale paradoxně jeho odchodem začíná ten pravý příběh v čele s Pedrem Pascalem. ()

Marsijeta

Nejlepší intro v historii všech seriálů!!! Tenhle seriál je prostě bomba! Už po první sérii jsem neodolala a tenhle komentář prostě musela napsat. Retrospektiva na začátku, ještě před uvedením do děje, jenom vzbuzuje napětí a touhu zjistit, jak se to sakra mohlo stát? Dokumentární styl a dobové záběry nám neustále připomínají, že všechno, na co se s otevřenou pusou kaukáme, se doopravdy stalo! A to, když si to uvědomíme, je na tom to nejsilnější! ()

Naghavi

Po první sérii dávám zasloužených 5* a přiznávám, že jsem o seriálu neměl ponětí, dokud jsem nebyl v kině na Escobar...:) Brilantní podívaná, přitažlivá faktem, že se natáčelo v autentických lokacích. Těším se na další série ! ()

Desmi

Nemohu si pomoci, ale od Narcos jsem čekal mnohem víc. Vzdal jsem to v půlce druhé série. Čekal jsem trochu více vyšinutého Pabla, víc zvratu a méně pohledů na práci protidrogového. ()

Grázl83

Neskutečný nářez bez nudných pasáží s vynikajícími hereckými výkony. Za mě nejlepší nekomedialni seriál všech dob. ()

darthboal

Přestože je tento seriál na csfd v top pětce, objevil jsem ho spíše náhodou :) . První řada mě naprosto zaujala, protože jsem seriál z podobného prostředí nikdy nesledoval. Druhou pokračovalo stejné napětí. Pravda, třetí řada už tak kvalitní nebyla, přesto jsem si tam to co jsem postrádal z předchozích dvou serií nakonec našel. Dávám ***** ()

Ironhead

Kvalitní seriál o největší narkobaronovi všech dob, který nabízel za svou amnestii splacení celého státního dluhu Kolumbie, protože na to měl, aneb na vrcholu slávy jeho medelínský kartel vydělával cca 23 miliard dolarů ročně. :_) Nejsem se seriálem nespokojený, jen po takovém kvantu chvály jsem čekal i něco více. Souběžně s ním sleduji italsko-bristský seriál "The Hunter", který je na dost podobné téma, a ten mě baví dokonce o chlup víc. První série je o vzestupu největšího narkobarona všech dob. Druhá je o jeho pádu a má trochu méně dokumentárních vložek a více dramatických momentů. Ale já s ní mám trochu morální problém, kdy vyšetřovatelé ve druhé sérii ustupují mírně do pozadí a doslova hlavním hrdinou se tu stává sám slizký Pablo a jeho rodina. Prostě sem měl malinko problém koukat několik posledních roztahaných dílů na téměř milostné melodrama o tom jak Pablo a jeho rodina trpí. Přitom šlo doslova o masového vraha a teroristu, který má na svědomí stovky nebo spíš tisíce životů plus jeho manželku a příšernou matku, které o většině Pablových aktivitách věděly a navíc ho v tom i "morálně" podporovaly. Osobně nemůžu považovat takové lidi nikdy za nevinné nebo dokonce oběti. Jen prostě jednou sklízí co sami dřív rozsévali. A po tom všem pokrytecky pláčou že nemají peníze a nikdo jim nechce dát ochranu nebo politický azyl a divák je snad má dokonce litovat. Třetí série, už bez Pabla, pro mě kupodivu ta nejzábavnější a nejnapínavější ze všech tří. ()

rigby

Hodnotím po shlédnutí první série. Ačkoli mě seriál zaujal, protože je na hodně zajímavé téma, stejně jsem ho po celou dobu vnímal pouze jako průměrný televizní seriál. Mělo to švih, zajímavé zvraty, drsné scény. Ale jako by zpracováním zůstal stát někde v osmdesátých letech. Možná to bylo záměrem, možná ne. Každopádně jsem zvědavý na pokračování... Aktualizace po druhé sérii: zdá se mi lepší než ta první, více propracovanější, i když zase na druhou stranu neobsahuje tak dlouhé časové období. 3+ ()

belinko

... tvorba podľa skutočných udalostí sa vždy ťažko hodnotí. Už len z dôvodu, že nikdy vo filme nie je všetko pravda. Isté udalosti sú dokreslené, pomenené, alebo časovo posunuté k dosiahnutiu "wow" efektu. No tento film stavia na dostatku reálneho podkladu, ako to vyzeralo v Kolumbií. Je to niečo, pri čom neveriacky krútite hlavou nad krutosťou tej doby, nad zaslepenosťou verejnosti a nad tým, čo všetko môže dosiahnuť človek, keď má peniaze. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

24.12.2017

House of Cards skončí šestou sérií

House of Cards skončí šestou sérií

01.11.2017

Streamovací služba Netflix se před pár lety vrhla na seriálovou tvorbu. A dnes už víme, že to bylo skvělé rozhodnutí, jež nám dalo Stranger Things, Narcos, Orange is the New Black nebo The Crown.… (více)