Mandalorian

• USA The Mandalorian (více)
USA, (2019–2023), 16 h 29 min (Minutáž: 31–59 min)

Tvůrci:

Jon Favreau

Série(3) / Epizody(24)

Recenze uživatele William_ k tomuto seriálu (27)

Kapitola 18: Doly na Mandaloru (2023) (S03E02)

Ta atmosféra u několika scénách by se dala krájet. Skvělá epizoda která mě bavila od začátku až do konce. Ten seriál má prostě šťávu! Postavy jsou skvělé a potvrzuje se pravidlo, že není třeba tisíce dialogů aby se dal vytvořit kvalitní seriál, který si lidé zamilují. ()

Kapitola 19: Obraceni (2023) (S03E03)

Epizoda která rozděluje fanoušky do 2 táborů. Jednomu se líbila dějová linka na Coruscantu a oceňují nový prvek v seriálu lehce připomínající Andor, ta druhá se nudila a považuje za peak této kapitoly dějové linky s Mandem a spol. Já jsem zatím někde mezi. Jsem zvědav jak se to bude dále vyvíjet. ()

Kapitola 20: Nalezenec (2023) (S03E04)

Ještě nikdy se mi nestalo, že bych po dosledování jakékoliv epizody Mandaloriana byl jakkoliv zklamaný. Bohužel po této epizodě se to tak trochu stalo. Tato epizoda mě vrátila do seriálu Obi-Wan Kenobi, kde se tvůrci chtěli zavděčit všem, ale nakonec se nezavděčili nikom a vznikl z toho takový nemastný -  neslaný paskvil. Bylo tady toho na mě až moc, Groguův flashback byl sice zajímavý, ale jako k čemu? Všichni už z minulých dílů víme co se stalo. Moc jsem to nepochopil proč to tam bylo. 2. polovina této série snad už bude lepší. ()

Kapitola 21: Pirát (2023) (S03E05)

Podařená a záživná epizoda plná akce i velkého a znepokojujícího odhalení na konci dílu. Fanoušci akce se konečně dočkali. ()

Kapitola 22: Žoldnéři (2023) (S03E06)

Kdo si při sledování honičky droida vzpomněl na film Já, robot? Hodnocení této epizody i nadále podporuje tvrzení, že SW komunita je hrozně toxic. Neskutečně nabitá epizoda, ve které si cameo udělali i Jakub Černý a nevychovaná prasnice Lizzo, která se neumí chovat ke svým zaměstnancům a kolegům. I přes tuto nesympatickou paní se jedná o nadstandardní epizodu. Je to prostě klasický Mando styl, kdy se nejprve musí splnit side quest, aby se mohl splnit ten hlavní. A proč ne? Já akorát nechápu lidi, co si na to za ty 3 série ještě nezvykli. Když je to pěkně natočeno, má to pěkný detektivní příběh ve skoro až noire stylu, nemůže se mi to nelíbit. Závěr 3. série slibuje skvělou podívanou. ()

Kapitola 23: Spiknutí (2023) (S03E07)

Prvně zde musím vyzdvihnout skvělou práci Ludwiga Göranssona. Ten hudební podkres je po celý seriál prostě dokonalý a v této epizodě obzvlášť. Dodává seriálu ještě větší šťávu. O ději se ani bavit nebudu, protože zde i nejtoxičtější fanoušci SW musí smeknout klobouk. Výprava neskutečná, dívá se na to opravdu příjemně. Má to všechno, co mají pravé SW mít. ()

Kapitola 24: Návrat (2023) (S03E08)

Perfektní zakončení 3. série, lépe to dopadnout nemohlo. Snad jen škoda že to je seriál, na tohle bych si i zašel do kina. Při ohnivé scéně musím opět vyzdvihnout hudbu od Ludwiga Göranssona - to byla paráda kterou jsem si musel pustit několikrát. A poslední scénka kde Mando sedí na verandě a Grogu si hraje s žabkou? Nádhera a krásné ukončení této série. ()

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

Disney o rok odsouvá hranou Moanu