Pán času

• Velká Británie Doctor Who
Velká Británie, (2005–2024), 155 h 5 min (Minutáž: 42–88 min)

Režie:

Graeme Harper, James Strong, James Hawes, Joe Ahearne, Charlie Palmer (více)

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Peter Capaldi, Matt Smith, David Tennant, Jodie Whittaker, Ncuti Gatwa, Christopher Eccleston, Billie Piper, Karen Gillan, Arthur Darvill, Catherine Tate (více)

Série(14) / Epizody(187)

Recenze uživatele kritkMd k tomuto seriálu (63)

Armáda duchů (2006) (S02E12)

Dobrá episoda, kdy se snaží doktor přijít proč se všude objevují duchové. Lidé nakonec zjistí že za nimi nechodí jejich mrtví příbuzní, ale někdo jiný.... ()

Soudný den (2006) (S02E13)

Spíše podprůměrné zakončení dobré série. Z docela zajímavého konceptu minulého dílu se vyvinuli cyberlidé, kteří jsou již v druhé sérii trapní a ohraní. Tři hvězdy pouze za konec který mi přišel velice dobrý. ()

Smith a Jonesová (2007) (S03E01)

Doktor spolu s novou kamarádkou se ocitnou i spolu s nemocnicí na měsíci. Čelí tam dvoum hrozbám. Geniální ()

Šifra mistra Shakespeara (2007) (S03E02)

Skvělá epizoda, ukazuje se zde že Shakespear vlastně nebyl nějaký bůhví jaký génius ale tak trochu obyčejný člověk. Už to samotné by bylo super, ale k tomu tři zlé čarodějnice které chtějí každého zabít? Geniální ()

Zácpa (2007) (S03E03)

Zajímavé pokračování dílu s kočkami v nemocnici v daléké budoucnosti. Hodně dobrý plottwist. ()

Dalekové na Manhattanu (2007) (S03E04)

Episoda by byla dobrá, ale dalekové to tak nějak kazí. ()

Evoluce Daleků (2007) (S03E05)

Pokračování již předešlého dílu není lepší než díl minulý. ()

Lazarův experiment (2007) (S03E06)

Doktor se svou společnicí jdou na jistý galavečer kde starý blázen ukáže že se může stát opět mladým, dokud se to příšerně nezvrtne a doktor musí všechny zachránit. ()

42 minut (2007) (S03E07)

Cliché kde Doktor musí pomoct blbečkům na vesmírné lodi, ale má pouhých 42 minut... ()

Lidská povaha (2007) (S03E08)

Doktor si hraje na učitele aby zjistil že na ně chtějí zaútočit zlí strašáci. Koncept příšerný, ale Doktor to jako učitel vytahuje, i když v přítomnosti by to bylo daleko lepší, jelikož jako přísný učitel z 20. let je nic moc. ()

Rodina krve (2007) (S03E09)

Klasické dokočování epizody, které u Doctora Who známe. Bohužel však i minulý díl stál za nic moc. ()

Ani mrk (2007) (S03E10)

Teď přemýšlím jestli je toto podle mě nejlepší episoda Doctora Who, nebo druhá nejlepší episoda (ehm Heaven sent). Každopádně je to strop všech Doctorových dílů, lepší už to být nemůže; geniální zápletka, exceletní pohyby s časem a hlavně stálé napětí a strach. Wunderbar! ()

Utopie (2007) (S03E11)

Dobrá epizoda. ()

Zvuk bubnů (2007) (S03E12)

Doktorův odvěký nepřítel se stane premiérem UK a snaží se zničit celý svět. Dobré ()

Poslední z pánů času (2007) (S03E13)

Cestování s Martou jsem si opravdu neužil. Episoda Doctora Who, kde se Doktor prakticky neobjeví do konce? Fuj ()

Doktorova dcera (2008) (S04E06)

Z té lacinosti je mi na zvracení. Ze scénáře bych zvracel taky... Příšerné cliché a hlavně celkově hnusně provedené. Fuj ()

Jednorožec a vosa (2008) (S04E07)

Zápletka nic moc, protože obrovská létajicí vosa je prostě divné i na doktora. Hodnocení zvyšuji díky super historickému provedení a samotné Agathy Christie ()

Ticho v knihovně (2008) (S04E08)

Hodně dobrá epizoda díky konstantnímu napětí, ale něco mi kazí dojem. Nejspíše to bude cliché typu přijde tam několik vojáků a všichni zemřou. ()

Les mrtvých (2008) (S04E09)

Slušné pokračování ()

Planeta Midnight (2008) (S04E10)

Ohhhh tak tohle rozhodně asi nejlepší díl celé série. Doktor jede sám s partou lidí na vyjížďku po planetě která je z čistého diamantu. Ovšem se jim rozbije motor a čelí hodně podivným věcem, jako třeba tomu že na planetě kde by nic nepřežilo něco je a jde to po nich a posedne to jeho spolupasažéry. Geniálně napsaný scénář a zápletka skvělá. Sále je přítomný strach, napětí a nedědomost což je super. Jediná škoda že je že to skončí tak podivně. Rozhodně by si zasloužil dvojdíl. ()

Jak to vypadá s filmovým Star Trekem?

Jak to vypadá s filmovým Star Trekem?

12.01.2024

Temný případ nabírá posily

Temný případ nabírá posily

24.09.2022

Jedna z hlavních tváří seriálu Deadwood John Hawkes, bývalá hvězda seriálu Doctor Who Christopher Eccleston a nesnesitelná teta z Harryho Pottera herečka Fiona Shaw se nově připojují k obsazení… (více)

Zemřel herec David Warner

Zemřel herec David Warner