Přátelé: Zase spolu

(TV film)
  • USA Friends Reunion Special

Ve speciálu, který nemá scénář, se hvězdy seriálu Přátelé Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer vrací do kultovní haly číslo 24 (Stage 24) ve studiích Warner Bros. v Burbanku, kde se oblíbený sitcom natáčel. V pořadu se objeví i řada speciálních hostů jako jsou David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon a Malála Júsufzaj. (HBO GO)

Bejbe01

Nostalgia zaucinkovala, ale uplne zbytocne vystupenia celebrit ci tie reci o tom ako niekomu priatelia zmenili zivot, lebo je odlisny. Ak by tam dali viac veci zo zakulisia, to ako sa zmenil zivot samotnym hercom atd, pridal by som aj stvrtu hviezdu. ()

Movielaik

Bože! Kdyby to mělo 10 hodin, tak na to budu čumět 10 hodin. Seriál Přátelé zasáhl do života myslím téměř každého z nás. Každý se do seriálu vžil jako by tam byl s nimi. Jak řekla i jedna slečna v tomto filmu, byli to naši přátelé. Tak se přiznejte, kdo má na nějakém nosiči všechny série? Já je mám a myslím, že téměř všichni. A teď k filmu. Oželel bych Bíbra, Gagu, modelky a toho moderátora bych vyměnil...třeba klidně za nějakou vedlejší postavu ze seriálu. Jinak u Jen a Courtney vidíme jasné varování pro dámy...ne..opravdu si nenechávejte dělat plastiky obličejů. Hezčí rozhodně nebudete. A to si to tyhle dámy určitě nechaly "zkrášlit" od renomovaných plastických chirurgů. Naprostá hrůza. Bylo mi jich skoro líto. Pozornému divákovi neunikne pár trapných okamžiků. Třeba když jeden z protagonistů seriálu říkal, jak jsou spolu v kontaktu...ne v každodenním, ale jsou a náš Chandler na to odpověděl, že jemu nikdo nikdy nezavolal...následoval nejistý falešný smích od všech okolo, Bylo úplně cítit, že je to tak. A dále několikrát se opakující narážka Jen na nadváhu Matta, pokaždé bez reakce kohokoliv....trapné. Je vidět, že je to husa. Jinak je potřeba zdůraznit, že náš dabing tento seriál u nás vyhnal ještě o level výše. ()

Mrsina

Za všechny ty filmy, o které jsme minulý, ale i tenhle rok přišli, je tohle úžasná náhrada. Za poslední dobu mi neudělalo nic větší radost, než že jsem mohl všechny vidět zase společně, ale to nemyslím jen hlavní šestici, ale také hromadu vedlejších postav. Jde o důkaz, že přátelství je opravdu něco nepřekonatelně cenného a tohle byl jeden z nejlepších seriálů všech dob, co měl srdce. Asi ho jdu znovu celý zkouknout :D ()

mia.com

Opravdu nádherné to bylo. Závidím lidem, co mohli být přímo na natáčení. Bečela jsem celý film. Víc netřeba dodávat. ()

vladi3

Musela som dat dolu jednu kvoli: Debilnemu moderatorovi, debilnemu Beckhamovi, debilnej modnej prehliadke... Inak mile spominanie a zistenie, ze nie som uplny pateticky babrak, ked som sa po robote zakazdym tesila domov k priatelom... Bolo takych kopec ludi... Plus Slovak medzi fanusikmi... To bolo mile... ()

fricek12 odpad!

Uječená, ufňukaná americká show, ve které se místo Přátel producírují všechny rádoby celebrity od Justina Biebera po Davida Beckhama a dalších. Původní herci z Přátel jsou jen záminkou, jak z toho vytřískat co nejvíc peněz. ()

kyblik2

Pre fanúšikov povinná jazda :) skvelé spomienky a vtipné scénky :) Myslím že poctivé a aj keby to malo 5 hodín s radosťou na to pozerám, pretože to bol kus môjho života :) ()

nudlis

Překvapil jsem sám sebe, že jsem to dokoukal a nebyl jsem zhnusen (což obvykle u podobnejch americkejch pořadů bejvám). A mile mě překvapilo, že tvůrci i samotní herci odmítli pokračování seirálu. Maj recht, stačilo. ()

Slack

Jedna hviezda za myšlienku stretnutia starých priateľov. Ale keďže nevedia dôveryhodne predstierať, že sú ešte stále priatelia, pocit trápnosti bol silnejší ako čokoľvek iné. ()

michalkop odpad!

Asi nejsem dostatečně velký fanoušek. Očekával jsem další díl seriálu ve stylu Přátelé po 20 letech, ale dostal jsem jen tlachání, vzpomínkové videa a lacinou talkshow. Vzdávám to po 17 minutách. Nezasmál jsem se ani jednou. Leda tak nad svou naivitou. ()

Awer

K seriálu jako takovému může mít člověk milión výtek, ale je prostě ikonický a některé díly jsou i šíleně vtipné. A většina z těch, kdo tvrdí opak, je jen neviděla. To, že není možné pokračování seriálu jako takového, bylo víceméně jasné (prostě kvůli absenci ochoty na straně dané šestice), na druhou stranu bylo zřejmé, že tu po něm pořád je/byl hlad a "Přátelé – cokoli" vyvolá velký hype. HBO to takhle pojala, udělala z toho jednu z věcí, které jí prodají novou platformu, a výsledkem je taková převážně násilná recyklace. Není všechno špatně. Načasování je podle mě vhodné. Osazenstvo ještě není v důchodu, ale zároveň je to dost dlouho, co se dotočilo. Lidé, kteří se dívali tehdy, jsou ještě také dost mladí, a souběžně je tu nová generace, která netušila, oč jde, a té to bylo fajn trochu "vysvětlit". Ale celkově je to sestříhaná splácanina, chvílemi zajímavá (e.g. když se ve stylu film o filmu dozvídáme, jak seriál vznikl; není to nic převratného, ale tohle víceméně známé vyprávění mi přesto stálo za poslech), pak zase působí levně jako trpaslíci z tržnice. Do určité míry byl odkaz připomenut a vytesán do kamene, do určité míry poškozen. Což je asi přesně jedna z hrozeb, pro něž nevzniklo legitimní seriálové pokračování. Jenže vyplatilo se zahození ambice v porovnání s množstvím rizik, která se stejně materializovala? ()

DarkViper

Srdcovka, není co dodat... snad jen to, že někteří uživatelé co tomuto Reunionu dávají hodnocení odpad se tak hrozně touží zviditelnit filmovou kritikou, že musí plivat na tvrdou práci lidí co dokázali uspět a něčeho dosáhnout. Na rozdíl od gaučových pisálků, co se tváří hrozně inteligentně, že dokáží zabalit pár nadávek do obalu vhodném pro konzumaci puberťáky a přitom jsou to právě oni kdo stahují Reunion jako první. Shame on you PS: Dobře plastický chirurg Moniky by neměl brát tolik drog, vypadá fakt strašidelně. ()

Sefko

Tento špeciál na mňa fungoval už v momente keď vyšiel. A to som Priateľoch ani nemal poriadne nasledovaných. Vlastne som sa k rozhodnutiu dať si maratón dostal vďaka tomuto špeciálu. Ale teraz po všetkých desiatich sériách musím konštatovať, že je to skvelé. ()

Sopholojong

Skvely nostalgicky uvod s individualne prichadzajucimi hviezdami sitcomu do studiovych interierov zahreje pri srdci a takmer vyvali slzu. Avsak po sadnuti pri fontanu s Jamesom Cordenom zacne rutinny, spomienkovy dokument plny uz znamych, videnych scen, producentskych/hereckych monologov a kvizov, vyvolavajuci zivanie a sledovanie hodiniek. Kratkometrazny, maximalne 50-60 minut trvajuci, format by tomu pristal viac. PS: Jennifer stale prirodzene sexy a najspontannejsia zo vsetkych. ()

stepma

Měla jsem obavy, obvykle jsou návraty propadák. Tohle je ale krásný dárek pro skalní fanoušky. Po tolika letech nejlepší možný formát. Důstojné, hezky poskládané, vtipné a kdo se nedojme, není opravdový milovník Přátel. ()

Harry Potter se dočká reunionu

Harry Potter se dočká reunionu

17.11.2021

Podobně jako tomu bylo v případě nedávného speciálu Přátel od HBO Max, se teď dalšího takového reunionu v rámci oslav 20. výročí od premiéry prvního filmu dočká Harry Potter. Vznikne tak další zhruba… (více)