Dva neohrožení kriminalisté Jack Colt a Wes Luger jsou na stopě rafinovaných překupníků drog. Šéf bandy, generál s temnou minulostí, neváhá zneužít ke svým nekalým záměrům i dívčí skautskou organizaci. Případ nebude tak jednoduché vyřešit. Detektivové, zločinci a svědkové se neustále dostávají do situací, které se na první pohled podobají proslulým scénám ze slavných filmů - od MLČENÍ JEHŇÁTEK přes ZÁKLADNÍ INSTINKT až po WAYNEŮV SVĚT. Ale stejně jako v životě i ve filmové komedii je najednou všechno úplně jinak... Podaří se statečným hrdinům a jejich krásné společnici překonat všechny léčky a nástrahy? (oficiální text distributora)

Benny99

Možná postupně ztrácí na vtipech, jenže já se pekelně bavil... Kvalitních parodií je málo a já můžu hrdě říct, že tadle sem patří. ------- „Tak co pomohl ti tvůj táta s úkolem?“ – „Ne, nechci zas opakovat pátou třídu.“ ()

Pidzey

Kvalitní parodie,celou dobu jsem se bavil a nenudil,ale nemělo to žádné zapamatováni hodné fóry.I když parodie na Komando či scéna s Willisem byli supr. ()

scarfacer

Vůbec nepochopim,jak něčí hlava mohla něco takového vymyslet a natočit. V žánru parodií je to asi dobrá parodie,místama i parodie na parodii,ale čeho je moc,toho je příliž. Totálně nesmyslné scény na sebe navazující ničím utváří nepříběh s žádným koncem :D... je pravda,že po shlédnutí to ve mě zanechalo dojem,že všechno je parodie,tím myslím uplně všechno. Takže pokud chcete ztratit falešné iluze o světě,tak tento film doporučuji. ()

linkpache

Opravdu povené dílo, kde se vtipné scény střídali s těmi trochu trapnějšími. Nicméně i tak jsem se dost nasmál a ikdyž je Nabitá zbraň o pár stupínků níže než Žhavé výstřely a Bláznivá střela, rád se na ní kouknu znova. ()

Gediman

ROFL. Nechápu, jak mě, fandovi parodií stylu Žhavé výstřely a Bláznivá střela, mohl tenhle film 18 let unikat. Jacksona bych v tomhle žánru nikdy nečekal, ale o to víc potěšil. ()

drankeryth

Milujem parodie na rozne filmy a tento film starsieho data vyroby tiez neni zly a docela casto som sa na nom usmieval. Vsetky starsie filmy co sa tyka parodii su omnoho lepsie, ako filmy nove, ktore uz nie su take smiesne, skor trapne. Tento kusok ma dobre sceny, ktore vedia dobre navnadit cloveka, aby sa pri nom dobre odreagoval. Velmi rad som si ho pustil po dlhej dobe, aj ked kedysi ma to viac bavilo sledovat, ako teraz. Tym ale nechcem povedat, ze je to slabe, to ani omylom. ()

Heroine

Mám ráda když se komedie povede. Tenhle film je plný dobrých herců, zábavných nápadů, a často dost vydařených fórů. ()

helloween93

Slabší než Žhavé výstřely nebo Bláznivá střela, ale přesto velmi vtipná parodie na Smrtonostnou zbraň nebo Základní instinkt. Samotný film působí jako klasický buddy movie, akorát s prvky parodie. Esteveze mám rád a Samuel L. Jackson mi taky nevadil. Silné 3 hvězdy. ()

Joey(1)

Místy geniální, občas rvané na sílu, ale celkově výborná zábava s mnoha skrytými či zcela do očí bijících narážkami. Willisovo a Abrahamovo cameo skvělé. :) ()

johnywalker

Rozhodně jedna ze slabších parodií. Možná mi nepřišla natolik vtipná už jen proto, že jsem ve filmu nepostřehl všechny narážky. Ostatně hostující hvězdy jako Charlie, Bruce nebo hlavní role Samuela film vyzdvihuje. Bohužel nijak extra však nevyčnívá :( ()

Hapretor

Sranda to je, ale stašně provařená, odhadnutelná, nenápaditá, obyčejná. Něco jako "Žhavé výstřely" - totální debilita, ale pobaví, neurazí. Dá se ale říct, že u těchto počinů sedět je již jistá ztráta času. ()

Lyžař

Super parodie se vším všudy. Když znáte parodované filmy, bavit se budete jistojistě. Tolik skvělých hlášek a odkazů na známé filmy. A nejenom to. I tady je hvězdné herecké obsazení. ()

darkreider

Hah, že som tento film videl až teraz beriem ako moju obrovskú chybu. Toľko výborných vtipov. No, toto boli časy kedy sa ešte paródie vedeli točiť. A tie cameá! Bavil som sa náramne. Willis je tam desať sekúnd a vytrieska z toho maximum, ako to ten chlap sakra robí? [..]I know what you're thinking, punk. You're thinking 'Did he fire 173 shots or 174?" Well, do you feel lucky, punk?[..] ()