Animatrix: Detektivní příběh

• USA The Animatrix: A Detective Story (více)
všechny plakáty

Agenti si najmú súkromného detektíva Asha, aby im pomohol vystopovať istého hackera, skrývajúceho sa pod prezývkou Trinity. Pri svojom pátraní odhalí mnohé zaujímavé skutočnosti. (Avathar)

chalp

Spolu s Osirisom a Druhou Renesanciou jediné pozeraťeľné diely animatrixu, zvyšok nemá zmysel komentovať, egomasturbačné čarbanice, ktoré nemajú s matrixom absolútne nič spoločné. ()

Luk Skywalker

Detektivní příběh má lehce noir atmosféru v matrixovském světě. Líbí se mi, že i takový styl se dostal do Animatrixovského souboru. Je to zase jiný pohled na věc. A krátká epizoda s Trinity není na škodu. ()

John8

Grafická stránka skvělá, příběh slabší, a rušivý element steam-punku který mám normálně rád, ale do matrixu se prostě nehodí. ()

Barak

Detektiv pátrající po hackerovi známém jako Trinity. Naprosto úžasné zpracování - noir podoba, noir hudba, depresivní zpracování, bezchybná vizuální stránká.... Pro mě to nejlepší z celého Animatrixu.... ()

n3uro

Další příběh, tentokrát s Noirovým nádechem. Pro mě nejspíš nejslabší, nebo jsem v něm prostě nenašel nic hlubšího. Za Noir style, přidávám čtvrtou hvězdu :) ()

Claude Speed

Detektivky mám nejraději. Myslím si, že tímto stylem by se měly točit filmy o soukromých detektivech, styl Noir. Muž v béžovém plášti a klobouku, který pátrá po ztracených, zajišťuje důkazy..........atd. Takových filmů, ať už hraných nebo animovaných by mělo být více. ()

Krčma

Pro mne jedna z nejlepších povídek animatrixu. Watanabe opět prokázal svůj cit pro atmosféru a natočil krásnou noir detektivku z prostředí matrixu. ()

Weirdman

8/10... V zásade nič nové pre Matrix tento short movie nepriniesol, ale spracovanie má nasvojskejšie vzhľadom na celý futuristický sci-fi koncept Matrixu :) ()

Trinculo

Takový malá Matrixovská Noir detektivka. Hezká je myšlenka, že kvulí Ní (oné osudové ženě) detektiv, ať je pevnou součástí systému (a proto je ze staré drsné školy), tak dokáže Matrixu ukázat záda. A to jen proto, že mu tady něco nehraje ... ()

kolly13

Tento díl je výjimkou, sice navazuje již na známý nápad, ale je originální, dobře propracovaný a tím i zábavný. ()