poster

Mortal Kombat

 • Česko

  Mortal Kombat - Boj na život a na smrt

 • USA

  Mortal Kombat

 • Slovensko

  Mortal Kombat

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA, 1995, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AlfaNumerO
  ****

  Proč 4 hvězdičky? Protože to je sakra odpočinkovej nářez. Film jsem viděl poprvé někdy před 10 lety a podruhé včera (28.4. 2011) a ten film mě prostě dostal - nevím, jestli to bylo tím, že to byl příjemnej únik při psaní bakalářky, moje totální nevyspalost nebo je ten film prostě nejlepší, ale každopadně jsem se velice příjemně bavil a to i některými hláškamy, které jsou schopny pobavit, krásně na své retro vlně. Jsem zvědav s čím přijde nově planovaný MK, ukázky vypadají víc něž dobře.(29.4.2011)

 • viperblade
  *****

  Jen tak ze zvědavosti jsem se mrknul na ext.recenze a čekal jsem, že tam budou převážně negativní komentáře. Jaké překvapení mne čekalo, když tam je pouze jedna recenze k tomu tak dobře a krátce sepsaná, že se pod ní můžu podepsat.(23.12.2006)

 • becki_tu
  ****

  Jako velký fanda počítačových her jsem uvítal převedení populární herní série na filmové plátno. Velmi sympatická fantasticko-dobrodružně-akční podívaná s mými oblíbenými postavami jako jsou třeba Sonja, Rayden, Cage, Sub Zero atd. Žádný složitý příběh, prostě skoro jako samotná hra s jedním rozdílem a to tím, že nedržíte v ruce joystick nebo klávesnici. Skvělé efekty, parádní bojové scény a dobrá zábava. To je přesně to, co jsem od tohoto díla očekával.(2.3.2007)

 • M.Macho
  ***

  Někdy se zdá až neuvěřitelné, jak je možné natočit film podle hry, kde se 20 postav řeže do krve nejrůznějšími podivnými způsoby. Lze to - Mortal Kombat to dokazuje - jednička není určitě nejhorší béčko, má i své světlé stránky. Kromě skvělého nevkusného soundtracku, tak zejména křečovité herecké výkony, vyxírované souboje a plastového Gora. Co dodat - Fatality...!!!(17.9.2006)

 • MikO_NR_1909
  ***

  Mortal Kombat bol podobným kultom v rámci hernej digitalizácie, ako Pokémon či Pulp Fiction vo svojich oboroch i cieľových skupinách (porovnanie zosobnenej obľúbenosti, nie jej kvalitatívnej úrovni :)) Treba brať najmä k tomuto úvodnému dielu ako efektnej jazde choreografických čísiel i exotického šiku, než mystického východného spiritualizmu, ku ktorému okato inklinuje. Ale spôsobom, akým sa jeho meno znehodnocovalo prieč nasledujúcimi rokmi je sekundárnou záležitosťou a iba odzrkadlilo jeho adresnú non-potenciu.(8.9.2016)

 • - Exteriéry byly natočeny v opuštěné Kaiserově ocelárně v kalifornské Fontaně. (Terva)

 • - Linden Ashby kvůli filmu trénoval karate a taekwondo. (HellFire)

 • - Liu Kang si pri bitke so Shang Tsungom zašpiní vlasy, no po bitke s ním má z ničoho nič úplne čisté umyté vlasy. (DonParegio)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace