LeoH

Vzpomínky na seriál a první film už docela zavál čas, takže při rodinném opáčku dvojky před pár dny se nesrovnávalo, ale nadšeně řehtalo a lapalo po dechu nad tím, jak je tahle oslava jinakosti šmrncovní, dekadentní, nekorektní, nevázaná, chytrá a tak vůbec. Nejvášnivější tango, nejděsivější dívčí úsměv, nejzákeřnější táboroví vedoucí, nejvypečenější rekonstrukce prvního Dne díkůvzdání a ještě mnoho dalších nej. ()

David.Darco

V niečom vtipnejšie ako jednotka, v niečom naopak suchšie. Reálne by som to videl skôr na 3,5. Ale linka detského tábora mi to nedovoľuje. Disneyovky v perníkovej chalúpke, masakrálne vyvrcholenie úplne bizarnej, rasistickej hry thanksgiving s moriakmi. To sú presne tie motívy a situácie , ktoré príbeh posúvajú. Linka s Festerom a bratom je len variáciou linky z prvého dielu a teda je viac-menej nudná. Alebo povedzme, že priemerná a zdobí ju len pár dobrých fórov, jedno tango a celkom sexi Joan Cussack (zvláštne). Zaokrúhlim však hore, keďže som to videl v krátkom čase po jednotke, počas jesenného, halloween obdobia a nemôžem povedať, že by mi ho druhý diel addams family nespestril. ()

Avathar

"Urobil by som preňho všetko! Vypichol by som mu aj oči, keby chcel" Perfektné pokračovanie, ktoré nestratilo nič zo svojho kúzla. Christina Ricci sa pre úlohu Wednesday narodila! ()

Kamkon

Ještě lepší než jednička-"To jsou tvoje plavky?" "A tvoje zbytky?" Chlapeček má plavé kučery- "Je nemocný!!!!" ()

Lachtaan

Bez debat není druhá podívaná pod křídly jedné roztodivné rodinky již tak úderná jako prvotní část, stále jsem se ale po celou skromnou délku bavil a především díky skvělé roli Christiny Ricci několikrát od srdce zasmál. Uvidíme, jak velkou inovaci přinese letošní animovaná verze. ()

Ryuuhei

Mírně slabší, než jednička, ale stále solidní porce černohumoristické zábavy! Nikdo mi nevymluví, že nejlepší postavou je prostě Ruka! ()

lennyd

Rodinu Addamsových potkala šťastná událost - narození malého syna. Starší sourozenci se s novým přírůstkem jen tak nechtějí smířit, a tak jsou Addamsovi nuceni přijmout chůvu, která by malého prcka ochránila před přílišným zájmem jeho sourozenců. Krásná Debbie (Joan Cusack) by mohla být tou pravou - kdyby se pod vizáží příjemné mladé dámy neskrývala vraždící bestie zvaná "Černá vdova", toužící po majetku Addamsových... Celkově mi příběh přišel o chlup plytší, než první Addamsovi - ale vše vynahrazovaly desítky vtípků - hlavně celý letní "pionýrský" tábor byl naprosto dokonalý (stejné pocity jako Wednesday a Pugsley jsem na takovýchto táborech míval taky, naštěstí mučení sledování disneyovek jsem prodělat nemusel - i když si vzpomínám, že jsme jednou na táboře museli shlédnout jakýsi ruský válečný film). Ale což, Addamsovi jsou tradičně výborní - nejlepší asi Christina Ricci, kterou role malé Wednesday "udělala"... ()

aseedi

Důkaz k tomu jak ďábelská je tahle rodina je tady: Druhý díl Addamsovy rodiny má v mém hodnocení na CSFD pořadové číslo 666. Máte někdo lepší důkaz? ()

sskrblik

Škoda, že dvojka už nebyla tak dobrá jako jednička, ale i tak byla velice povedená. Další vlna bizarností, černého humoru a morbidních scének. Klasika jak zvon! ()

JohnSmith

Pokračování neztratilo nic z prvního dílu, ale nepřináší ani nic extra navíc. Příjemné a vtipné pokoukání v černém stylu. ()

VanTom

Výborné pokračování se zcela drží originálního stylu jedničky, navíc ani příběhově nevaří z vody: Addamsovo odolné miminko Pubert, zamilovaný Fester omotaný kolem prstu chůvy/vražedkyně Debbie, sluníčkový tábor pro exaltované děti. Sehrané obsazení se kompletně vrací a sází jeden povedený, morbidní vtípek na "obráceně" šťastný rodinný/rodičovský život za druhým. „Festere, doufám, že jednoho dne poznáš, jaká to je radost mít děti a platit někomu, aby ti je vychoval.“ ()

drackula

Milujem seriál a aj toto druhé filmové spracovanie ho dôstojne nasleduje. Film má úžasnú atmosféru, skvelé vtipy a prím hrá v mojom prípade démonická Wednesdey. Pasáže z letného tábora sú lahôdkové. 80 % ()

Guzo

Dvojka Addams Family se nemá vůbec za co stydět. Oproti jedničce působí svěžím dojmem, je zde víc vtipů, ale horší atmosféra (taková míň "Addamsovská"). Příběh je opět suprový, zaměřený více na děti než dospělé a to je jen dobře, protože malá Wednesday, kterou hraje Christina Ricci, je naprosto nezapomenutelná.. :-) ()

Ravi

Jednička byla trochu vyspělejší. Ale jinak si drží stejnou úroveň zábavy, kterou nedokážu plně docenit, což ale neznamená, že bych se u toho nezasmál. 50% = 3-/5 ()

Jaro.Krafcik

Halloween je už za dverami a ja som nevydržal a pozrel si skôr aspoň túto klasiku. Keďže to nieje pravý horor ale skôr komédia so strašidelnou atmosférou. Pre mna aj o dosť lepšie ako prvý film. Už pri slovenskom dabingu som vedel že to nič hrozné nebude a celkom sa vydaril. 4* ()

Liqid

Pokračování zdařilého prvního dílu, které se též povedlo. Sice už to není taková originalita a šokování, ale i tak to stojí za to. ()